dr n. med. Janusz Jastrzębski

dr n. med. Janusz Jastrzębski Premium

(5 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Niepodległości 38, Jastrzębie-Zdrój, Śląskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 37 godzin
Godziny pracy: Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2069893
dr n. med. Janusz Jastrzębski Premium
(5 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Janusz Jastrzębski jest neurochirurgiem, chirurgiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej. Wykonuje także małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich. Obecnie pracuje we własnej Klinice Chirurgii Klasycznej i Estetycznej Lancet w Jastrzębiu-Zdroju.

Doświadczony i ceniony chirurg wykonujący operacje plastyczne. Specjalizuje się w zabiegach powiększania i zmniejszania piersi, abdominoplastyce oraz operacjach korekcji kształtu uszu i powiek. Jest także ekspertem w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych. Wykonuje terapię redukcji zmarszczek botoksem, kwasem hialuronowym oraz hydroksyapatytem wapnia. W jego gabinecie możecie też poddać się kuracji usuwania nagromadzonej punktowo tkanki tłuszczowej i cellulitu metodą lipolizy iniekcyjnej.

Klinika Chirurgii Klasycznej i Estetycznej Lancet jest nowoczesną placówką spełniającą wszelkie standardy i normy bezpieczeństwa. Wyposażona w nowoczesny sprzęt zabiegowy oraz monitorujący czynności życiowe, zapewnia pacjentom bezpieczeństwo oraz komfort. Do dyspozycji pacjentów są także wygodne pokoje z łazienkami, telewizją i dostępem do Internetu, w których można odpocząć po zabiegu pod okiem wykwalifikowanego personelu medycznego.

Klinika specjalizuje się w operacjach plastycznych piersi oraz powłok brzusznych. Lekarze wykonują również zabiegi chirurgicznej korekcji kształtu uszu oraz powiek. W placówce możecie także poddać się małoinwazyjnym terapiom odmładzającym. Specjaliści wykonują redukcję zmarszczek metodą ostrzykiwania skóry wypełniaczami oraz przeprowadzają zabieg mezoterapii igłowej. To miejsce, w którym możecie pozbyć się znamion skórnych techniką kriochirurgii albo poddać się zabiegom lipolizy iniekcyjnej.

Dr n. med. Janusz Jastrzębski jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (obecnie: Śląski uniwersytet Medyczny). W 1984 roku ukończył specjalizację z neurochirurgii. Pięć lat później uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej II stopnia. Tytuł doktora nauk medycznych zdobył w 2003 roku. Jest autorem wielu artykułów naukowych publikowanych w renomowanych czasopismach medycznych.

Od wielu lat w zakresie jego zainteresowań pozostaje chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna, która obecnie zdominowała jego życie zawodowe. Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywał w czasie kursów i szkoleń odbywających się w Polsce i za granicą. Do dziś chętnie bierze udział w konferencjach naukowych i sympozjach, podczas których ma możliwość zapoznania się z najnowszymi metodami chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej oraz wymienienia doświadczeń z najlepszymi specjalistami w tych dwóch dziedzinach. Obecnie pracuje we własnej Klinice Chirurgii Klasycznej i Estetycznej Lancet w Jastrzębiu-Zdroju.

Data uzyskania uprawnień:

 • 1986

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Ogólna

Członkostwo:

 • Inne:
 • Towarzystwo Chirurgów Polskich

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2013

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Zabiegi:

 • Powiększenie i pomniejszenie piersi, korekcja uszu, korekcja powiek, ginekomastia.

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • Pn-Pt: 10:00 - 18:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 150 zł

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 05/12 Wtorek 06/12 Środa 07/12 Czwartek 08/12 Piątek 09/12

Opinie (5)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Podejście Pana Doktora oceniam na najlepsze na świecie, oczywiście nie mając porównania, ale nie żałuję. Profesjonalista najlepszej rangi, ostrożny, dokładny, rozsądny z doborem Implantów. Opieka cudowna. Podpisuję się obiema rękoma.

dr n. med. Janusz Jastrzębski
dr n. med. Janusz Jastrzębski · 23 gru 2021

Dziękuje bardzo.
Polecam się.
Janusz Jastrzębski

Polecam Doktora Jastrzębskiego - bardzo dobry fachowiec. I wszystkie Panie tam pracujące również, opieka na medal ;)

dr n. med. Janusz Jastrzębski
dr n. med. Janusz Jastrzębski · 29 mar 2021

Dziękujemy za przychylną opinię.
Pozdrowienia od całego zespołu.
Janusz Jastrzebski

Powiększanie biustu Jastrzębie Zdrój - polecam dr. Jastrzębskiego

Córka pozbyła się kompleksu w bardzo szybkim czasie

Historia ukończona (Korekcja uszu):

Bardzo dobry lekarz córka lat 11 miała korekte odstającego ucha ,podejście do dziecka rewelacyjne,efekt super, opieka super .Pan doktor szybko nawiązał kontakt z dzieckiem zmiejszając jej strach przed zabiegiem.Córka pozbyła się kompleksu w bardzo sz...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Janusz Jastrzębski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Historie (2)

Jestem bardzo zadowolona

Jestem 7 dni po operacji powiększenia piersi wykonanej przez dr n. med. Janusza Jastrzębskiego. Jestem bardzo zadowolona zarówno z wyboru lekarza, który jest nie tylko świetnym specjalistą, ale także przesympatycznym człowiekiem, jak i z opieki,...

Czytaj więcej

Zdjęcia (15)

dr n. med. Janusz Jastrzębski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Odpowiedzi na pytania (157)

Zmiana dysplastyczna
Odpowiedź specjalisty · 26 lis 2019
Dzień dobry. Opierając się na Pani opisie, nie ma co dywagować tylko trzeba wyciąć zmianę i czekać na wynik H-P. Powodzenia. Janusz Jastrzębski
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr n. med. Janusz Jastrzębski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników