dr n. med. Janusz Jastrzębski

(4) 100% poleca
Jastrzębie-Zdrój
Cena od: 14.500 zł
   Dr n. med. Janusz Jastrzębski jest neurochirurgiem, chirurgiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej. Wykonuje także małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich. Obecnie pracuje we własnej Klinice Chirurgii Klasycznej i Estetycznej Lancet w Jastrzębiu-Zdroju.Doświadczony i ceniony chirurg wykonujący operacje plastyczne. Specjalizuje się w zabiegach powiększania... (operacja plastyczna piersi Jastrzębie-Zdrój)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Miałam bardzo niekształtne piersi i z tego powodu też ogromne kompleksy - z którymi niestety nie mogłam sobie poradzić "naturalnie". Trafiłam do dr Olender z polecenia znajomej. Wizyta konsultacyjna była w Katowicach, zabieg w pięknej, nowoczesnej klinice w Żarkach Letnisko. Po operacji potrzebowałam kilka dni, żeby dojść do siebie i żeby piersi nabrały ostatecznego kształtu i mogę powiedzieć, że po tych kilku dniach już byłam bardzo zadowolona. Uważam, że do mojej sylwetki dr Olender dobrała najbardziej odpowiedni, naturalnie wyglądający rozmiar. Dziękuję i polecam.

Zabieg powiekszenia piersi mialam juz rok temu. Bardzo sie ciesze, ze sie zdecydowalam i ze wybralam dr Janicka-Grabowska. Swietny chirurg-artysta i najlepszy zespol wokol niej. Mialbym ochote wszystkich wysciskac. Pamietam tylko Pania Ewe, reszte imion zapomnialam ale to anioly. Dobre i cieple :) Moze sobie kiedys cos jeszcze poprawie. Acha mialam tez wyciete 2 tluszczaki z glowy przy okazji znieczulenia.