Dr n.med. Janina Janicka-Grabowska

(29) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Śląskie
Cena od: 9.500 zł
Klinika Aesthete została założona w 1991 roku przez dr n. med. Janinę Janicką - Grabowską - chirurga plastyka, członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz międzynarodowych stowarzyszeń chirurgii plastycznej IPRAS i EPRAS. Dr Janicka - Grabowska jest kierownikiem medycznyn kliniki. Chirurgia plastyczna nie jest jedyną specjalizacją Kliniki "Aesthete". Zgodnie z programem medycznym kliniki o zdrowy, atrakcyjny... (operacja plastyczna piersi Bytom)

dr n.med. Marek Paul

(13) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Bytom
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 13.500 zł do 18.000 zł
Dr n. med. Marek Paul jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydziału Lekarskiego w Zabrzu, który ukończył w 2005 roku. Tytuł doktora zdobył w 2017 na katowickim Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją praktykę koncentruje na chirurgii rekonstrukcyjnej. Obecnie pacjentów przyjmuje we Wrocławiu i Bytomiu. Pasją, a zarazem specjalizacją dr. n. med. Marka Paula jest chirurgia, ze szczególnym uwzględnieniem rekonstrukcji... (powiększenie piersi Bytom)

Specjaliści w pobliżu Bytom

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Pani Doktor to fantastyczny profesjonalista, doskonały chirurg plastyczny. Jest niezwykle kompetentną osobą, lekarzem, który nie tylko jest bardzo dobrym operatorem, ale zajmuje się pacjentami z niezwykłą serdecznością, życzliwością i empatią. Bardzo polecam Panią dr, wg mnie jest specjalistą najwyższej klasy. Jest bardzo miła i konkretna, cechuje ją niezwykła precyzja i profesjonalizm. Jestem dumna że mogłam trafić w tak dobre złote ręce. Wszystkim mającym jakiekolwiek wątpliwości mogę polecić w 100%. Dziękuję za spełnienie mojego marzenia!!!. Za profesjonalizm, ciepło. Efekty są spektakularne DZIĘKUJE AGNIESZKA

Jestem zachwycona przebiegiem i efektem. Polecam wszystkim. Implanty Sebbin 365 wysoki profil. Efekt tak jak oczekiwałam bardzo naturalny. Opisałam doktorowi na czym mi zależy i udało się osiągnąć 100% satysfakcji. Operacja w Prywatnym szpitalu jest niezwykle komfortowa i daje poczucie bezpieczeństwa. Opieka miła i fachowa. Następnego dnia do domu i w zasadzie po kilku dniach mogłam już funkcjonować samodzielnie. Polecam!

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje