Dr n.med. Janina Janicka-Grabowska

(29) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Śląskie
Cena od: 6.500 zł
Klinika Aesthete została założona w 1991 roku przez dr n. med. Janinę Janicką - Grabowską - chirurga plastyka, członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz międzynarodowych stowarzyszeń chirurgii plastycznej IPRAS i EPRAS. Dr Janicka - Grabowska jest kierownikiem medycznyn kliniki. Chirurgia plastyczna nie jest jedyną specjalizacją Kliniki "Aesthete". Zgodnie z programem medycznym kliniki o zdrowy, atrakcyjny... (korekta nosa Bytom)

dr n.med. Marek Paul

(13) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Bytom
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 5.000 zł do 9.000 zł
Dr n. med. Marek Paul jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydziału Lekarskiego w Zabrzu, który ukończył w 2005 roku. Tytuł doktora zdobył w 2017 na katowickim Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją praktykę koncentruje na chirurgii rekonstrukcyjnej. Obecnie pacjentów przyjmuje we Wrocławiu i Bytomiu. Pasją, a zarazem specjalizacją dr. n. med. Marka Paula jest chirurgia, ze szczególnym uwzględnieniem rekonstrukcji... (korekta nosa Bytom)

Specjaliści w pobliżu Bytom

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Totalna korekta nosa
Patrycja406621

Mam brzydki , krzywy , garbaty, duzy nos . Chcialabym miec maly , ladny , krztaltny , prosty nos. chcialabym zrobic pelna korekte nosa. Ile by to kosztowalo?

Plastyka nosa
Arek90196

To będzie rekomendacja "Specjalna". Dr. Wilgus nie dość że jest wybitnym chirurgiem plastycznym to jeszcze przemiłym facetem. Podczas rozmowy emanuje spokojem i głeboką wiedzą. 5 marca przeprowadził u mnie plastyke części chrząstnej nosa. Była to korekta zniekształcenia pooperacyjnego. Doktor naprawił mi to co zepsuł poprzedni lekarz. Żałuje że nie trafiłem od razu do dr. Jerzego. Efekt po ściągnięciu opatrunku jest rewelacyjny!!! Euroklinika na ul. Stolarskiej 17 w Katowicach to wzór który powinni naśladować inni. Fachowy , miły personel. PRZYSTĘPNE ceny. Klimat tego miejsca sprawia ze każda wizyta kontrolna staje sie przyjemnością. No i sam Doktor - ale on jest poza konkursem. "Dr. Wilgus - to jest to! "