Dr n.med. Janina Janicka-Grabowska

(29) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Śląskie
Cena od: 7.800 zł
Klinika Aesthete została założona w 1991 roku przez dr n. med. Janinę Janicką - Grabowską - chirurga plastyka, członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz międzynarodowych stowarzyszeń chirurgii plastycznej IPRAS i EPRAS. Dr Janicka - Grabowska jest kierownikiem medycznyn kliniki. Chirurgia plastyczna nie jest jedyną specjalizacją Kliniki "Aesthete". Zgodnie z programem medycznym kliniki o zdrowy, atrakcyjny... (zmniejszenie biustu Bytom)

dr n.med. Marek Paul

(13) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Bytom
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 10.000 zł do 13.000 zł
Dr n. med. Marek Paul jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydziału Lekarskiego w Zabrzu, który ukończył w 2005 roku. Tytuł doktora zdobył w 2017 na katowickim Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją praktykę koncentruje na chirurgii rekonstrukcyjnej. Obecnie pacjentów przyjmuje we Wrocławiu i Bytomiu. Pasją, a zarazem specjalizacją dr. n. med. Marka Paula jest chirurgia, ze szczególnym uwzględnieniem rekonstrukcji... (mammoplastyka Bytom)

Specjaliści w pobliżu Bytom

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Moje piersi sa za duze i nieladne . Sa ciezkie i niemoge znalesc dobrego biustonosza 90 G. Mam bole ramion i plecow. Koszmar. Zabieg 5-6 listopada?

Jestem osobą transseskualną k/m i swoją pierwszą operacje:usunięcie piersi wraz z zmiejszeniem i przeszczepem brodawek miałem 22.08.2017 roku w ośrodku chirurgii plastycznej i estetycznej Aesthete w Bytomiu-Miechowicach u Pani dr. Janiny Janickiej Grabowskiej.Jestem bardzo zadowolony,operacja przebiegła szybko,bez żadnych komplikacji,opieka i peronel medyczny fachowy i bardzo miły.Bardzo przyjazna atmosfera.Pani dr również profesjonalna,widać,że zna się na rzeczy i to jej pasja :) Czekają mnie teraz jeszcze wizyty kontrolne i zmiany opatrunków,wygląda to bardzo dobrze i szybko się goji,nie mogę doczekać się już końcowego efektu :) Bardzo polecam tą klinikę,pacjent z Miechowic :)

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje