Lek. Adriana Nowak

Lek. Adriana Nowak

Brak opinii
Dodaj opinię
Sienna 86, Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Lek. Adriana Nowak
Lek. Adriana Nowak
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Lek. Adriana Nowak to specjalistka chirurgii ogólnej oraz lekarz medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran (PTLR). Zawodowo związana z Warszawą.

Lek. Adriana Nowak ukończyła medycyną na I Wydziale Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyła także szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii ogólnej na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego. Pragnie stale poszerzać wiedzę i nabywać nowe umiejętności, aby w swojej codziennej praktyce móc lepiej zadbać o swoich pacjentów, dlatego systematycznie uczestniczy w szkoleniach, konferencjach i kongresach. Ponadto jest autorką i współautorką artykułów naukowych w czasopismach medycznych.

Specjalistka jest zdania, że w procesie leczenia bardzo ważne jest nawiązanie z pacjentem relacji na zaufaniu i zrozumieniu, ponieważ dzięki temu jest w stanie poznać jego potrzeby i oczekiwania, co jest kluczem do osiągnięcia dobrych efektów leczenia. Z tego względu cechuje ją otwarta i empatyczna postawa wobec pacjentów.

Specjalizacje

Lek. Adriana Nowak wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, a także medycyny estetycznej i anti-aging. Oferuje takie zabiegi jak chirurgiczne usuwanie zmian skórnych (np. znamion i tłuszczaków), plastyka powiek czy korekta ginekomastii u mężczyzn.

Zajmuje się także leczeniem ran przewlekłych, do czego wykorzystuje terapię podciśnieniową. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje także w leczeniu łysienia androgenowego, a wśród stosowanych przez nią metod wymienić możemy mezoterapię skóry głowy osoczem bogatopłytkowym oraz przeszczep włosów (metodą FUE, czyli follicular unit extraction).

Lokalizacja 

Klinika Sienna, z którą współpracuje lek. Adriana Nowak, jest nowoczesną, prywatną kliniką chirurgii ogólnej i naczyniowej, chirurgii i medycyny estetycznej, terapii wypadania włosów, laseroterapii oraz podologii. Zabiegi odbywają się w nowoczesnym i bezpiecznym otoczeniu, gdzie specjalistów wspierają innowacyjne technologie i urządzenia wykorzystywane między innymi podczas w manualnych przeszczepów włosów.

Aby umówić się na zabieg lub wizytę u specjalisty Adriany Nowak, zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego lub do kontaktu telefonicznego

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia ogólna

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Możliwość konsultacji w języku:

  • polski
  • angielski

Pacjenta przyjmuje:

  • Lekarz

Cena konsultacji:

  • 250 zł

Miejsca pracy

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.