Dr hab. Marcin Frączek

Dr hab. Marcin Frączek

Brak opinii
Dodaj opinię
Leśna 8, Lubin, Dolnośląskie
Dr hab. Marcin Frączek
Dr hab. Marcin Frączek
Brak opinii

Informacje

Dr hab. n. med. Marcin Frączek to specjalista otolaryngolog i chirurg głowy i szyi, mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem oraz bogatym dorobkiem naukowym. Jest członkiem ważnych stowarzyszeń związanych z jego specjalizacją – jak Polskie Towarzystwo Otolaryngologów Chirurgów Głowy – oraz międzynarodowych i krajowych organizacji skupiających lekarzy medycyny estetycznej – między innymi Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (UIME). Pacjentów przyjmuje w kilku ośrodkach medycznych, znajdujących się we Wrocławiu i Lubinie.

W 2000 r. ukończył Akademię Medyczną Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie w 2005 r. obronił doktorat z dziedziny laryngologii onkologicznej, a w 2017 r. uzyskał stopień doktora habilitowanego. Od 2008 r. posiada tytuł specjalisty otolaryngologii i chirurgii głowy i szyi. Na swoim koncie ma także wiele staży i szkoleń w prestiżowych eorupejskich instytucjach i ośrodkach medycznych: w Szwajcarii, Niemczech, Włoszech, Holandii czy Austrii.

Dr hab. n. med. Marcin Frączek może się pochwalić także osiągnięciami naukowymi w postaci publikacji naukowych w czasopismach medycznych oraz rozdziałów w podręcznikach otolaryngologii, za które został nagrodzony między innymi Nagrodą Naukową Ministra Zdrowia. Mimo szerokiej wiedzy, dr hab. n. med. Marcin Frączek Frączek systematycznie uczestniczy w szkoleniach i zjazdach, a także ciągle nabywa nowe umiejętności.

Specjalizacje

Dr hab. n. med. Marcin Frączek specjalizuje się w operacjach nosa i zatok, szczególnym zainteresowaniem darząc endoskopową chirurgię zatok przynosowych oraz chirurgię nosa: wykonuje zabiegi korekcji defektów estetycznych nosa (rhinoplastyka, rynoseptoplastyka). Jednak jego zainteresowanie medycyną estetyczną nie ogranicza się do tego obszaru – specjalista zajmuje się także mniej inwazyjnymi technikami poprawy wyglądu, takimi jak lifting bez skalpela, redukcja zmarszczek, modelowanie ust czy usuwanie blizn.

Dr hab. n. med. Marcin Frączek dąży do osiągnięcia naturalnych rezultatów. Uważa stałe kształcenie się, nabywanie nowych umiejętności i zapoznawanie się z nowymi technikami i technologią medyczną za niezwykle ważne. Bezpieczeństwo pacjenta to jeden z jego priorytetów.

Prywatnie dr hab. n. med. Marcin Frączek interesuje się żeglarstwem – pasjonuje go odkrywanie i eksplorowanie nieznanych zakątków. Przyjemność sprawia mu również słuchanie muzyki i śpiewanie.

Lokalizacja

Na konsultacje ze specjalistą można umówić się kontaktując się z jednym z ośrodków, w którym przyjmuje pacjentów: Szpital Specjalistyczny CDT Medicus (Lubin), Centrum Diagnostyki Medycznej Medix (Wrocław), Klinika Dermamed (Wrocław) i Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.