Lek. Jakub Kunkiewicz

Lek. Jakub Kunkiewicz Premium

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Powstańców Śląskich 48, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Godziny pracy: Pon – pt 8:00 – 21:00 sob 8:00 – 15:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2966779
Lek. Jakub Kunkiewicz Premium
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Lek. Jakub Kunkiewicz to doświadczony specjalista ginekologii i położnictwa oraz ekspert w ginekologii estetycznej. Działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. W 2020 roku uzyskał specjalizację z położnictwa i ginekologii. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje. Od 2019 roku również sam prowadzi szkolenia i wykłady dla lekarzy w zakresie techniki laserowej labioplastyki.

Specjalizacje

Główną specjalnością zabiegową stanowi zabieg labioplastyki. Od 2015 roku lek. Jakub Kunkiewicz wykonał ponad 500 zabiegów labioplastyki. Podejmuje się tzw. „trudnych korekt”. Zakres zabiegu dobierany jest do potrzeb anatomicznych pacjentki – stosując mieszane techniki operacyjne wykonuje jednoczasowo korekty zarówno na poziomie łechtaczkowym, jak i wargowym i kroczowym – gwarantując tym samym kompletne wykonanie korekty sromu, z dbałością o proporcje i naturalny wygląd po wygojeniu.

Lek. Jakub Kunkiewicz oferuje zarówno usługi w zakresie ginekologii operacyjnej, jak i ginekologii estetycznej. W ramach leczenia chirurgicznego wykonuje operacje przezbrzuszne, laparoskopowe, przezpochwowe i histeroskopowe. Na codzień pracuje w oddziale ginekologii operacyjnej.

Jako ekspert w ginekologii estetycznej szczególnie skupia się na chirurgii estetycznej kobiecych miejsc intymnych. W Dolnośląskim Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny wykonuje zarówno małoinwazyjne zabiegi laserowe, jak i złożone interwencje chirurgiczne warg sromowych, sromu, a także krocza i pochwy. Ponadto zapewnia stały kontakt i wsparcie dla kobiet, które podejmują się zabiegu.

W zabiegach stosuje nowoczesne metody z wykorzystaniem urządzeń laserowych, jak np. laserową rewitalizację pochwy, laserowe leczenie nietrzymania moczu oraz labioplastykę. Wykonuje również minimalnie inwazyjne zabiegi z wykorzystaniem preparatów przeznaczonych do leczenia okolic intymnych, które pozwalają poprawić jakość życia seksualnego pacjentki.

Wszystkie procedury plastyczne wykonuje z odpowiednią starannością stosując zasadę, która zakłada że zabieg powinien być najmniej rozległy i inwazyjny jak to możliwe, ale jednocześnie na tyle szeroki w swoim zakresie jak to konieczne dla uzyskania satysfakcjonującego efektu.

Dzięki postawie jaką reprezentuje lek. Jakub Kunkiewicz, pacjentki są otoczone profesjonalną opieką oraz otrzymują ogromne wsparcie. Jest doradcą kobiety wszędzie tam, gdzie pojawiają się wątpliwości.

Lokalizacja

Lek. Jakub Kunkiewicz współpracuje z prywatnymi ośrodkami we Wrocławiu, Jeleniej Górze i Lubomierzu.

Ukończone specjalizacje:

 • Ginekologia i położnictwo

Członkostwo:

 • European Society of Aesthetic Gynecology, ESAG

Rodzaj działalności

 • Inne
 • Ginekologia i Ginekologia Estetyczna

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • ponad 50 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski
 • polski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • pon – pt 8:00 – 21:00 sob 8:00 – 15:00

Cena konsultacji:

 • Wizyta kwalifikacyjna z zakresu ginekologii estetycznej 200 PLN

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Zabiegi okolic intymnych

Labioplastyka

Zmiana kształtu warg sromowych a także ich symetryzacja jest możliwa dzięki labioplastyce. Nowoczesny laserowy skalpel precyzyjnie nadaje nowy, estetyczny wygląd okolic intymnych.
Od: 3.500 zł do 5.500 zł

Umów wizytę

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Z całego serca polecam doktora Kunkiewicza! Profesjonalista w ginekologii estetycznej. Zabieg labioplastyki wykonał starannie i z rewelacyjnym efektem! Jestem zadowolona, pozbyłam się swojego problemu i czuję się piękna w intymnej części ciała. Ogr...Czytaj więcej

Witajcie, miałam robiony zabieg 3 dni temu, Dr Jakub to człowiek o wielkim sercu, zrozumieniu, co najważniejsze ogromnym poczuciu taktu i estetyki. Położna Ewa kobieta o gołębim sercu, uspokajała mnie i wspierała na każdym kroku, za co z całego serca...Czytaj więcej

Lek. Jakub Kunkiewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (18)

Filmy (3)

Lek. Jakub Kunkiewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (15)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Miejsca pracy

Lek. Jakub Kunkiewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!