dr Joanna Wiśniewska - Goryń

dr Joanna Wiśniewska - Goryń

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Warszawska 197d, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr Joanna Wiśniewska - Goryń
dr Joanna Wiśniewska - Goryń
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 2104 wizyty na profilu

Lek. med. Joanna Wiśniewska-Goryń jest chirurgiem plastycznym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplatyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Wykonuje też małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Pracuje na Oddziale Chirurgii Plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Zawodowo jest też związana z kilkoma prywatnymi placówkami medycznymi: Centrum Medycznym Damiana w Warszawie, kliniką Biostudio w Podkowie Leśnej oraz Kliniką Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Formmed Es w Babicach Nowych pod Warszawą.

Doświadczona specjalistka w zakresie operacji plastycznych piersi i brzucha. Wykonuje również chirurgiczną korektę kształtu nosa i uszu oraz blefaroplastykę. Jest też ekspertką medycyny estetycznej. Przeprowadza małoinwazyjne terapie odmładzające, w tym redukcję zmarszczek wypełniaczami – kwasem hialuronowym i toksyną botulinową. W jej gabinecie wykonacie także tzw. wampirzy lifting z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapię. Możecie też poddać się liftingowi nićmi Aptos. Wyjątkowe umiejętności pozwalają jej łączyć kilka technik podczas jednego zabiegu, dzięki czemu osiąga świetne rezultaty estetyczne.

Centrum Medyczne Damiana w Warszawie to nowoczesna placówka, w której możecie skorzystać z wielu zabiegów upiększających. Kadra z wieloletnim doświadczeniem przeprowadza między innymi operacje mastopeksji, abdominoplastykę, korektę kształtu nosa, uszu oraz powiek. Do dyspozycji lekarzy jest nowoczesny sprzęt, pozwalający bezpiecznie wykonywać zabiegi. Pacjenci mogą z kolei liczyć na komfortowe pokoje z łazienkami i opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego. W Centrum Medycznym Damiana możecie też poddać się małoinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej – redukcji zmarszczek wypełniaczami, niechirurgicznemu liftingowi twarzy czy terapiom laserowym odmładzającym i poprawiającym wygląd skóry.

Klinika Biostudio to miejsce, w którym nie tylko skorzystacie z zabiegów upiększających, ale będziecie mogli się zrelaksować, korzystając z oferty Wellness i SPA. Udając się do placówki, zredukujecie zmarszczki botoksem, kwasem hialuronowym lub osoczem bogatopłytkowym albo wykonacie lifting twarzy nićmi PDO. Doświadczona kadra przeprowadza również wolumetrię twarzy oraz stosuje peelingi medyczne w celu poprawy kondycji skóry. Klinika dysponuje też nowoczesnym sprzętem do laseroterapii pozwalającym skutecznie pozbyć się przebarwień, blizn, rozstępów oraz wszelkich niedoskonałości skóry.

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Formmed Es to kolejne miejsce, w którym znajdziecie doświadczonych chirurgów plastyków. W placówce wykonuje się operacje redukcji, rekonstrukcji oraz powiększania piersi, abdominoplastykę i liposukcję. To także miejsce, w którym możecie poddać się chirurgicznym zabiegom korekty kształtu nosa, ust oraz powiek. Klinika zatrudnia też lekarzy medycyny estetycznej przeprowadzających małoinwazyjne zabiegi odmładzające oraz laseroterapię.

Dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny) oraz Uniwersytetu Medycznego Heinrichheine w Dusseldorfie. Kształciła się pod okiem najwybitniejszych specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach międzynarodowych, podczas których poznawała nowoczesne metody zabiegowe. Do dziś bierze udział w konferencjach i sympozjach naukowych, które pozwalają jej na bieżąco śledzić rozwój chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Od wielu lat jest zawodowo związana z Oddziałem Chirurgii Plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Pracuje też w prywatnych placówkach medycznych: Centrum Medycznym Damiana w Warszawie, klinice Biostudio w Podkowie Leśnej oraz Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Formmed Es w Babicach Nowych pod Warszawą.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Terapia regeneracyjna z wykorzystaniem osocza

dr Joanna Wiśniewska - Goryń udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (6)

Filmy (5)

dr Joanna Wiśniewska - Goryń udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!