Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

25 wrz 2022

Labioplastyka warg sromowych mniejszych

Warto
Średnia cena: 11.000 zł

O lekarzu

3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

O zabiegu myślałam już od 10 lat. Zawsze coś stawało na drodze, a to wstyd, a to brak pieniędzy. Do wizyty konsultacyjnej popchnął mnie mąż. Sprawił że w końcu się odważyłam i zrobiłam sobie urodzinowy prezent. Lekarza wybrałam na podstawie opinii w internecie. Zdecydowałam się na zabieg u dr. Serafina. Konsultacja była bardzo profesjonalna i dała mi duże nadzieje. Od razu umówiłam się na zabieg. Termin miałam miesiąc później i cały miesiąc byłam zestresowana. Jak to będzie, czy efekt mnie zadowoli, czy w końcu będę pewna siebie i zdrowa. W dniu zabiegu przyszłam do kliniki. Do dyspozycji sala dwuosobowa i łazienka z prysznicem. Mogłam się umyć, przebrać w cieplutki szlafrok i czekałam na zabieg. Atmosfera bardzo przyjemna. Znieczulenie niestety bolesne, ale tego się nie przeskoczy. Trwało zaledwie 40 sekund. Zabieg trwał około godziny i wtedy już nic nie czułam oprócz takiego jakby łaskotania. Po zabiegu dwie godziny na sali. Dostałam leki, położna pokazała mi jak zmieniać opatrunek. Doktor przyszedł na salę i wyjaśnił jak będą wyglądać najbliższe dni. Ostatecznego efektu jeszcze nie widać jednak już pierwszy widok po zabiegu tak bardzo mnie zaskoczył pozytywnie, że nie byłam w stanie wykrztusić z siebie zbyt wiele. W końcu czuje się atrakcyjna mimo, że dalej mam szwy i jestem napuchnięta. To była najlepsza decyzja mojego życia. Jestem wdzięczna doktorowi za to co zrobił.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Labioplastyka u nastolatki

Chciałabym podzielić się z Wami historią matki nastolatki, cierpiącej z powodu przerośniętych warg sromowych. Odkąd była małą dziewczynką widziałam, że mniejsze wargi sromowe wcale nie są takie małe jak być powinny, ale myślałam, że to wszystko...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.