dr Krzysztof Biegański

(1) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Wielkopolskie
Cena od: 3.000 zł
Dr Krzysztof Biegański to specjalista chirurgii plastycznej, mogący się pochwalić międzynarodowym doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem dwóch krajowych stowarzyszeń, skupiających chirurgów plastycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC). Przynależy także do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej... (wypełnienie warg sromowych Poznań)

Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
Poznań
Cena od: 2.500 zł
Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom. Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana... (wypełnienie warg sromowych Poznań)

Mandala Beauty Clinic

(6) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Wielkopolskie
Cena od: 4.000 zł
Mandala Beauty Clinic to klinika chirurgii plastycznej założona w 2010 roku w Poznaniu przez chirurga plastyka dr Samira Ibrahima. Od 2019 roku mieści się w nowej siedzibie na Osiedlu Botanicznym w Poznaniu. Swoim pacjentom oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, flebologii, medycyny estetycznej oraz bariatrii dbając o zachowanie balansu ciała i ducha zgodnie z myślą przewodnią Kliniki.Naszą... (wypełnienie warg sromowych Poznań)

dr Samir Ibrahim

(4) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Wielkopolskie
Cena od: 4.000 zł
Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration... (zmniejszenie warg sromowych Poznań)

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

(83) 100% poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 5.500 zł do 7.500 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz specjalistą chirurgii ogólnej. Współpracuję z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, jestem również zatrudniona jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Polanicy Zdroju. W Poznaniu prowadzę własną specjalistyczna praktykę lekarską, gdzie zajmuję się estetyczną chirurgią plastyczną. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów... (plastyka warg sromowych Poznań)

BLUMEDICA

Brak rekomendacji
Poznań
Cena od: 4.100 zł do 5.000 zł
Centrum ginekologii i medycyny estetycznej Blumedica w Suchym Lesie (Poznań) to klinika świadcząca już od wielu lat szeroką ofertę zabiegów z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oraz innych nowoczesnych, nieinwazyjnych metod zabiegowych.  Specjalizujemy się zabiegach takich jak: labioplastyka warg sromowych, laseroterapia pochwy i sromu oraz rewitalizacja miejsc intymnych. Naszym największym atutem jest bardzo doświadczony zespół specjalistów -... (plastyka warg sromowych Poznań)

dr n. med. Michał Chalcarz

(11) 100% poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr n. med. Michał Chalcarz to wybitny specjalista chirurgii ogólnej i estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, jest związany z Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, prowadzi także własną Klinikę Chalcarz Clinic w Poznaniu. Jego doświadczenie obejmuje ponad dziesięć lat pracy w zawodzie lekarza. Zakres działań dr n. med. Michała Chalcarza jest bardzo szeroki. Wykonuje operacje plastyki odstających uszu, korekcji powiek... (plastyka warg sromowych Poznań)

Dr Ilona Osadowska

(3) 100% poleca
Poznań
Cena od: 3.900 zł
Lek. med. Ilona Osadowska jest chirurgiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w niechirurgicznych zabiegach odmładzających oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest założycielem i członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Prowadzi sieć klinik Dr Osadowska, znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie oraz Warszawie.Ekspertka w dziedzinie małoinwazyjnych metod... (wypełnienie warg sromowych Poznań)

dr Włodzimierz Rosiński

(6) 100% poleca
Poznań
Moją wiedzę medyczną poszerzam na bieżąco biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. W Gabinecie Medycyny Estetycznej AESTETIK  www.wrosinski.pl, którego jestem właścicielem stosuję najwyższe standardy leczenia pacjentów. Wykonuję tylko te zabiegi, które są sprawdzonymi i uznawanymi na świecie procedurami w medycynie estetycznej. Zabiegi te są wykonywane wyłącznie przy użyciu materiałów i środków, które... (zmniejszenie warg sromowych Poznań)

dr Agnieszka Krupińska MediArt Clinic

(1) 100% poleca
Poznań
Cena od: 3.000 zł
Lek. med. Agnieszka Krupińska jest lekarzem medycyny estetycznej oraz stomatologii. Specjalizuje się w małoinwazyjnych terapiach odmładzających oraz stomatologii estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej MediArt Clinic w Poznaniu. Wielozadaniowy lekarz, który każdego dnia pozwala pacjentom odzyskać wiarę w siebie. Zajmuje się stomatologią estetyczną... (plastyka warg sromowych Poznań)

Lek. med. Piotr Skupin

(5) 100% poleca
Poznań
Cena od: 5.500 zł
   Dr Piotr Skupin to specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej. W Poznaniu prowadzi własną Klinikę Chirurgii Plastycznej i Estetycznej lek. med. Piotra Skupina. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.W naszej Klinice wykonujemy zabiegi chirurgiczne twarzy - litingi, korekcje nosa, korekcje powiek górnych i dolnych, uszu. Ponadto oferujemy... (wypełnienie warg sromowych Poznań)

dr n. med. Sławomir Stępniewski

(1) 100% poleca
Poznań
Cena od: 5.500 zł
Doktor Sławomir Stępniewski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. W 2002 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2010 roku. Staż specjalizacyjny odbywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy... (zmniejszenie warg sromowych Poznań)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (plastyka warg sromowych Poznań)

SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(3) 100% poleca
Poznań
Cena od: 2.500 zł do 7.000 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu.Wiodącą dziedziną medycyny, w której specjalizuje... (plastyka warg sromowych Poznań)

Dr Mikołaj Kubasik

(18) 100% poleca
Poznań
Cena od: 3.500 zł
Doktor Mikołaj Kubasik jest specjalistą chirurgii plastycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu w klinice przy ulicy Złotowskiej.Doktor Mikołaj Kubasik wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii piersi (powiększanie piersi implantami i własnym tłuszczem, modelowanie i podnoszenie piersi, zmniejszanie piersi), chirurgii twarzy (korekcja powiek, lifting twarzy, lifting... (plastyka warg sromowych Poznań)

Dr Joanna Kurmanow

(10) 100% poleca
Poznań
Cena od: 4.500 zł
Jestem chirurgiem plastykiem, absolwowałam Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiadam pierwszy stopień specjalizacji chirurgia ogólna, który uzyskałam w Klinice Chirurgii Urazowej i Leczenia Oparzeń w Poznaniu oraz drugi stopień specjalizacji chirurgia plastyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Polskiego Towarzystwa Oparzeń oraz międzynarodowego stowarzyszenia IPRAS. Od 2002... (plastyka warg sromowych Poznań)

Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej

Brak rekomendacji
Poznań
Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej znajduje się w Poznaniu. Placówka specjalizuje się w laserowych zabiegach plastyki krocza oraz laserowej odnowie pochwy.Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej jest jedyną placówką w Polsce, w której wykonuje się zabiegi laserowej odnowy pochwy (LVR) oraz laserowego modelowania krocza i sromu (DLV). Udając się do kliniki, możecie także wykonać laserową labioplastykę oraz laserową rekonstrukcję błony... (wypełnienie warg sromowych Poznań)

Klinika MedKorekta - dr Wiesława Ratajczak

(2) 100% poleca
Poznań
Klinika MedKorekta znajduje się w Poznaniu i jest prowadzona przez cenioną specjalistkę chirurgii plastycznej, lek. med. Wiesławę Ratajczak. Swoim pacjentom oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wśród nich wyróżnić można zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne metody poprawy wyglądu.Klinika MedKorekta to specjalistyczna placówka lek. med. Wiesławy Ratajczak. Oferuje swoim pacjentom nieinwazyjne zabiegi... (plastyka warg sromowych Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

gorąco polecam
Dominika215085

Witam, Pani dr Małgorzata to niesamowita kobieta! Bardzo otwarta, kontaktowa, a jednocześnie z ogromną wiedzą. Strasznie zawstydzał mnie mój problem, z którym się udałam, ale już po paru minutach czułam się jak u przyjaciółki na spotkaniu :) Zabieg wykonany profesjonalnie, w najmniejszym szczególe - jestem po wizycie kontrolnej i wszystko goi się bardzo dobrze. Pani dr niesamowicie ciepło podchodzi do pacjenta z uśmiechem i cierpliwością. Podobnie jak cały personel kliniki podczas zabiegu. A mój problem zniknął z czego bardzo się cieszę! Dzięki Pani dr Małgorzacie! Bardzo dziękuję i gorąco polecam bez żadnego ale!!!

Witam... Cztery tygodnie temu mialam wykonywana labioplastyke u dr Kuźlan w Poznaniu. Jestem mega zadowolona z zabiegu, widac ogromna roznice miedzy tym co jest teraz, a co bylo. Bardzo polecam Pania Doktor. Wszystko dokladnie mi wytlumaczyla i dobrze sie mna zaopiekowala. Pozdrawiam

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje