MediArt Clinic

MediArt Clinic

(1 Opinia)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Idzikowskiego 4, Poznań, Wielkopolskie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1418409
MediArt Clinic
MediArt Clinic
(1 Opinia)·100% poleca

Informacje

MediArt Clinic to prywatna klinika w Poznaniu, oferująca usługi w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, stomatologii, kosmetologii i laseroterapii.

Zespół

Założycielką MediArt Clinic jest lek. med. Agnieszka Krupińska – specjalistka stomatologii i medycyny estetycznej, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie i Akademii Rzeźbienia Twarzy, która zdobywała doświadczenie w licznych ośrodkach w Polsce, a także na świecie, w tym w Indiach. Zespół MediArt Clinic tworzą doświadczeni specjaliści różnych dziedzin: chirurg dr n. med. Jerzy Płaczkowski, specjalista implantologii lek. med. Paweł Kulesza i chirurg lek. med. Andrzej Ilków.

Specjalizacje

MediArt Clinic w Poznaniu oferuje pacjentom najnowocześniejsze i najskuteczniejsze techniki stosowane w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej oraz kosmetologii.  Wśród dostępnych metod wyróżnić możemy na przykład różne rodzaje peelingu, wolumetrię, mezoterapię, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i innych produktów odmładzających i rewitalizujących skórę.

Kolejnym obszarem działalności MediArt Clinic są zabiegi laserowe. W klinice stosowane są nowoczesne urządzenia laserowe, które są wykorzystywane do wykonywania różnych zabiegów, jak na przykład depilacja laserowa, usuwanie tatuażu, zamykanie naczynek czy leczenie łysienia. Chirurdzy z MediArt Clinic oferują pacjentom interwencje w obrębie twarzy i ciała, a wśród nich możemy wymienić lifting z zastosowaniem nici, powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, różne techniki liposukcji (w tym liposukcja wodna i laserowa), powiększanie i modelowanie pośladków (również zyskującą na popularności metodą BBL). W ramach usług stomatologicznych zespół MediArt Clinic w Poznaniu oferuje między innymi zabiegi zakładania koron, licówek i implantów, a także leczenie wad zgryzu i inne. Warto także wspomnieć, że oferta kliniki obejmuje niektóre interwencje ginekologii estetycznej: G-shot, O-shot, wypełnianie i rewitalizacja warg sromowych.

Lokalizacja

Aby umówić się na konsultację w MediArt Clinic w Poznaniu, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń pod podany numer telefonu.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Opinie (1)

5.0
1 Opinia · 100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (9)

Filmy (14)

Specjaliści z tej kliniki

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.