Mandala Beauty Clinic

(10) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 18.000 zł do 20.000 zł
Mandala Beauty Clinic to klinika chirurgii plastycznej założona w 2010 roku w Poznaniu przez chirurga plastyka dr Samira Ibrahima. Od 2019 roku mieści się w nowej siedzibie na Osiedlu Botanicznym w Poznaniu. Swoim pacjentom oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, flebologii, medycyny estetycznej oraz bariatrii dbając o zachowanie balansu ciała i ducha zgodnie z myślą przewodnią Kliniki... (face lifting Poznań)

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

(85) 100 % poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 17.000 zł do 20.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz specjalistą chirurgii ogólnej. Współpracuję z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, jestem również zatrudniona jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Polanicy Zdroju. W Poznaniu prowadzę własną specjalistyczna praktykę lekarską, gdzie zajmuję się estetyczną chirurgią plastyczną. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów... (lifting twarzy Poznań)

dr Samir Ibrahim

(4) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 18.000 zł do 20.000 zł
Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration... (face lifting Poznań)

Lek. med. Piotr Skupin

(6) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 12.000 zł
   Dr Piotr Skupin to specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej. W Poznaniu prowadzi własną Klinikę Chirurgii Plastycznej i Estetycznej lek. med. Piotra Skupina. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.W naszej Klinice wykonujemy zabiegi chirurgiczne twarzy - litingi, korekcje nosa, korekcje powiek górnych i dolnych, uszu. Ponadto oferujemy... (lifting twarzy Poznań)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(7) 100 % poleca
Poznań
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjenci mogą poddać się plastyce okolic twarzy (korekta uszu, powiek, lifting twarzy)... (lifting twarzy Poznań)

dr Włodzimierz Rosiński

(6) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 200 zł
Moją wiedzę medyczną poszerzam na bieżąco biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. W Gabinecie Medycyny Estetycznej AESTETIK  www.wrosinski.pl, którego jestem właścicielem stosuję najwyższe standardy leczenia pacjentów. Wykonuję tylko te zabiegi, które są sprawdzonymi i uznawanymi na świecie procedurami w medycynie estetycznej. Zabiegi te są wykonywane wyłącznie przy użyciu materiałów i środków, które... (lifting twarzy Poznań)

dr Agnieszka Kulik Exclusive Beauty Studio

Brak opinii
Poznań
Lek. dent. Agnieszka Kulik specjalizuje się w zabiegach z zakresu ortodoncji, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Jest również certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Należy do dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Eurasian Association of Orthodontists – EAO (pol. Euroazjatyckie Stowarzyszenie Ortodontów) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pracuje we własnej klinice stomatologicznej Exclusive Beauty Studio w Poznaniu.Ceniona... (face lifting Poznań)

Klinika MedKorekta - dr Wiesława Ratajczak

(2) 100 % poleca
Poznań
Klinika MedKorekta znajduje się w Poznaniu i jest prowadzona przez cenioną specjalistkę chirurgii plastycznej, lek. med. Wiesławę Ratajczak. Swoim pacjentom oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wśród nich wyróżnić można zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne metody poprawy wyglądu.Klinika MedKorekta to specjalistyczna placówka lek. med. Wiesławy Ratajczak. Oferuje swoim pacjentom nieinwazyjne zabiegi... (lifting twarzy Poznań)

Dr Mikołaj Kubasik

(18) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 13.000 zł
Doktor Mikołaj Kubasik jest specjalistą chirurgii plastycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu w klinice przy ulicy Złotowskiej.Doktor Mikołaj Kubasik wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii piersi (powiększanie piersi implantami i własnym tłuszczem, modelowanie i podnoszenie piersi, zmniejszanie piersi), chirurgii twarzy (korekcja powiek, lifting twarzy, lifting... (lifting twarzy Poznań)

Dr n. med. Tomasz Dydymski

(1) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 9.000 zł do 15.000 zł
Doktor Tomasz Dydymski jest specjalisą chirurgi ogólnej oraz chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu. Doktor Tomasz Dydymski jest specjalistą chirurgii plastycznej, w trakcie swojej wieloletniej pracy na oddziałach chirurgicznych wykonał szereg zabiegów z chirurgii ogólnej, onkologicznej, mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Wśród zabiegów jakie wykonuje wymienić... (face lifting Poznań)

dr n. med. Sławomir Stępniewski

(1) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 12.000 zł
Doktor Sławomir Stępniewski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. W 2002 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2010 roku. Staż specjalizacyjny odbywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy... (lifting twarzy Poznań)

SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(3) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 8.000 zł do 15.000 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu.Wiodącą dziedziną medycyny, w której specjalizuje... (lifting twarzy Poznań)

Dr Joanna Kurmanow

(10) 100 % poleca
Poznań
Jestem chirurgiem plastykiem, absolwowałam Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiadam pierwszy stopień specjalizacji chirurgia ogólna, który uzyskałam w Klinice Chirurgii Urazowej i Leczenia Oparzeń w Poznaniu oraz drugi stopień specjalizacji chirurgia plastyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Polskiego Towarzystwa Oparzeń oraz międzynarodowego stowarzyszenia IPRAS. Od 2002... (lifting twarzy Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Lifting twarzy
zarejestrowany247751

Dzien dobry. Na poczatku chcialabym sie przedstwic pochodze z Kolobrzegu, od 10 lat mieszkam w Holandii.Tutaj urodzilam synka, po porodzie zrobilam sobie powiekszenie biustu w Belgii, najprawdopodobniej za 4 lata bede musiala zmienic silikony. Do tej pory uzywalam tylko kwasu halucyjowego i botoxu 2 razy na twarz w gabinecie dermatologicznym w Kolobrzegu. niestety efekty sa krotkotrwale. Obecnie poniewaz widze duzo zmarszczek w okolicy oczu, opadajace policzki, zwiotczenie chcicalabym wykonac szybki i efektowny zabieg odmladzajacy czyli lifting twarzy, bede chciala skorygowac tez okolice oczu, nie wiem czy to bedzie od razu, jaka bedzie zniszka na obydwie operacje? Poza tym rowniez chcialabym zrobic , skrocic nosek. Nie bede mogla przyjechac na konsultacje do Polski, tylko od razu na zabieg, poniewaz mam kontrakt w pracy do polowy stycznia, zastanawiam sie nad operacja w lutym. chce byz znowu piekna i mloda. czuje sie stara kiedy patrze w lustro, dlatego zdecydowalam sie na odrobine korekcji.Dorzucam zdjecie z teraz to pierwsze i sprzed 10 lat, to drugie.Poza tym pracuje z modelkami tez jako fotograf na pokazach mody i w galeriach, nie chce wygladac gorzej od moich mlodszych modelek. poza tym wciz chce byc w modelingu wiec oczekuje od siebie top wygladu a takze szukam top lekarza, ktory pomoze mi doprowadzic moja twarz do porzadku. trzecie zdjecie, praca, 553782....zdjecie sprzed 10 lat,

Zabieg bezbolesny, wykonany bardzo profesjonalnie. Na wszystkie zadawane pytania padła rzeczowa odpowiedź podparta głęboką wiedzą medyczną. Lekarz z dużym doświadczeniem, bardzo pewnie wykonujący zabieg. Polecam z czystym sumieniem. Efekt zabiegu zdecydowanie przekroczył moje wyobrażenia. Opinię swoją potwierdzam również jako lekarz.

Ostatnie zapytania

Dzień dobry, chciałabym zapytać o lifting twarzy, ponieważ pojawiły się na niej tzw. chomiczki i skóra pod podbródkiem stała się bardzo zwiotczała. Stąd też nastąpiła widoczna deformacja owalu mojej twarzy, co nie wygląda... · 30 gru 2020