lek. med. Maciej Kuczyński

(5.0) 100% poleca
Poznań
Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (face lifting Poznań)

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 17.000 zł do 20.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz specjalistą chirurgii ogólnej. Współpracuję z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, jestem również zatrudniona jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Polanicy Zdroju. W Poznaniu prowadzę własną specjalistyczna praktykę lekarską, gdzie zajmuję się estetyczną chirurgią plastyczną. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów... (face lifting Poznań)

Mandala Beauty Clinic

(4.8) 100% poleca
Poznań
Cena od 18.000 zł do 20.000 zł
Mandala Beauty Clinic to klinika chirurgii plastycznej założona w 2010 roku w Poznaniu przez chirurga plastyka dr Samira Ibrahima. Od 2019 roku mieści się w nowej siedzibie na Osiedlu Botanicznym w Poznaniu. Swoim pacjentom oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, flebologii, medycyny estetycznej oraz bariatrii dbając o zachowanie balansu ciała i ducha zgodnie z myślą przewodnią Kliniki... (face lifting Poznań)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Meksyk
  • Niemcy
  • Francja

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(5.0) 100% poleca
Poznań
Prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Plastycznej Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.  Od kilkunastu lat jest Konsultantem w Oddziale Oparzeń Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu oraz... (face lifting Poznań)

dr Samir Ibrahim

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 18.000 zł do 20.000 zł
Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration... (face lifting Poznań)

Klinika MedKorekta - dr Wiesława Ratajczak

(5.0) 100% poleca
Poznań
Klinika MedKorekta znajduje się w Poznaniu i jest prowadzona przez cenioną specjalistkę chirurgii plastycznej, lek. med. Wiesławę Ratajczak. Swoim pacjentom oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wśród nich wyróżnić można zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne metody poprawy wyglądu. Klinika MedKorekta to specjalistyczna placówka lek. med. Wiesławy Ratajczak. Oferuje swoim pacjentom nieinwazyjne zabiegi... (face lifting Poznań)

Lek. med. Piotr Skupin

(4.8) 100% poleca
Poznań
Cena od 12.000 zł
Dr Piotr Skupin to specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej. W Poznaniu prowadzi własną Klinikę Chirurgii Plastycznej i Estetycznej lek. med. Piotra Skupina. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W naszej Klinice wykonujemy zabiegi chirurgiczne twarzy - litingi, korekcje nosa, korekcje powiek górnych i dolnych, uszu. Ponadto oferujemy... (face lifting Poznań)

dr Włodzimierz Rosiński

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 200 zł
Moją wiedzę medyczną poszerzam na bieżąco biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. W Gabinecie Medycyny Estetycznej AESTETIK, którego jestem właścicielem, stosuję najwyższe standardy leczenia pacjentów. Wykonuję tylko te zabiegi, które są sprawdzonymi i uznawanymi na świecie procedurami w medycynie estetycznej. Zabiegi te są wykonywane wyłącznie przy użyciu materiałów i środków, które posiadają wymagane... (face lifting Poznań)

Dr Mikołaj Kubasik

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 13.000 zł
Doktor Mikołaj Kubasik jest specjalistą chirurgii plastycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu w klinice przy ulicy Złotowskiej.Doktor Mikołaj Kubasik wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii piersi (powiększanie piersi implantami i własnym tłuszczem, modelowanie i podnoszenie piersi, zmniejszanie piersi), chirurgii twarzy (korekcja powiek, lifting twarzy, lifting... (face lifting Poznań)

Dr Joanna Kurmanow

(5.0) 100% poleca
Grodzisk Wielkopolski
Jestem chirurgiem plastykiem, absolwowałam Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiadam pierwszy stopień specjalizacji chirurgia ogólna, który uzyskałam w Klinice Chirurgii Urazowej i Leczenia Oparzeń w Poznaniu oraz drugi stopień specjalizacji chirurgia plastyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Polskiego Towarzystwa Oparzeń oraz międzynarodowego stowarzyszenia IPRAS. Od 2002... (face lifting Poznań)

dr n. med. Sławomir Stępniewski

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 12.000 zł
Doktor Sławomir Stępniewski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. W 2002 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2010 roku. Staż specjalizacyjny odbywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy... (face lifting Poznań)

SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 8.000 zł do 15.000 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu. Wiodącą dziedziną medycyny, w której... (face lifting Poznań)

dr Agnieszka Kulik Exclusive Beauty Studio

Brak opinii
Poznań
Lek. dent. Agnieszka Kulik specjalizuje się w zabiegach z zakresu ortodoncji, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Jest również certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Należy do dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Eurasian Association of Orthodontists – EAO (pol. Euroazjatyckie Stowarzyszenie Ortodontów) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pracuje we własnej klinice stomatologicznej Exclusive Beauty Studio w Poznaniu... (face lifting Poznań)

Dr n. med. Tomasz Dydymski

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 9.000 zł do 15.000 zł
Doktor Tomasz Dydymski jest specjalisą chirurgi ogólnej oraz chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu. Doktor Tomasz Dydymski jest specjalistą chirurgii plastycznej, w trakcie swojej wieloletniej pracy na oddziałach chirurgicznych wykonał szereg zabiegów z chirurgii ogólnej, onkologicznej, mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Wśród zabiegów jakie wykonuje wymienić... (face lifting Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Lifting twarzy
zarejestrowany247751

Dzien dobry. Na poczatku chcialabym sie przedstwic pochodze z Kolobrzegu, od 10 lat mieszkam w Holandii.Tutaj urodzilam synka, po porodzie zrobilam sobie powiekszenie biustu w Belgii, najprawdopodobniej za 4 lata bede musiala zmienic silikony. Do tej pory uzywalam tylko kwasu halucyjowego i botoxu 2 razy na twarz w gabinecie dermatologicznym w Kolobrzegu. niestety efekty sa krotkotrwale. Obecnie poniewaz widze duzo zmarszczek w okolicy oczu, opadajace policzki, zwiotczenie chcicalabym wykonac szybki i efektowny zabieg odmladzajacy czyli lifting twarzy, bede chciala skorygowac tez okolice oczu, nie wiem czy to bedzie od razu, jaka bedzie zniszka na obydwie operacje? Poza tym rowniez chcialabym zrobic , skrocic nosek. Nie bede mogla przyjechac na konsultacje do Polski, tylko od razu na zabieg, poniewaz mam kontrakt w pracy do polowy stycznia, zastanawiam sie nad operacja w lutym. chce byz znowu piekna i mloda. czuje sie stara kiedy patrze w lustro, dlatego zdecydowalam sie na odrobine korekcji.Dorzucam zdjecie z teraz to pierwsze i sprzed 10 lat, to drugie.Poza tym pracuje z modelkami tez jako fotograf na pokazach mody i w galeriach, nie chce wygladac gorzej od moich mlodszych modelek. poza tym wciz chce byc w modelingu wiec oczekuje od siebie top wygladu a takze szukam top lekarza, ktory pomoze mi doprowadzic moja twarz do porzadku. trzecie zdjecie, praca, 553782....zdjecie sprzed 10 lat,

jolanta_76420301

Do Pani doktor trafiłam dzięki poleceniu swojego męża. Na początku wizyty powiedziałam jasno jakie są moje oczekiwania. Pani Katarzyna zaproponowała mi ogólne modelowanie rysów twarzy , w szczególności w okolicach policzków i wypełnianie zmarszczek . Całość zabiegów wykonywane przy użyciu kwasu hialuronowego. Efekt naprawdę przerósł moje oczekiwania. Znacznie poprawiły się moje ryzy twarzy a zmarszczki ( podobno od palenia) praktycznie znikły.Polecam zdecydowanie profesjonalne, nie nachalne i naprawdę sterylne warunki przeprowadzanego zabiegu