dr Agnieszka Kulik Exclusive Beauty Studio

dr Agnieszka Kulik Exclusive Beauty Studio

Brak opinii
Dodaj opinię
Katowicka 81e/111, Poznań, Wielkopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Agnieszka Kulik Exclusive Beauty Studio
dr Agnieszka Kulik Exclusive Beauty Studio
Brak opinii

Informacje

  • 348 wizyt na profilu

Lek. dent. Agnieszka Kulik specjalizuje się w zabiegach z zakresu ortodoncji, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Jest również certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Należy do dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Eurasian Association of Orthodontists – EAO (pol. Euroazjatyckie Stowarzyszenie Ortodontów) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pracuje we własnej klinice stomatologicznej Exclusive Beauty Studio w Poznaniu.

Ceniona ekspertka w zakresie ortodoncji. Jako jedna z pierwszych lekarzy w Polsce, rozpoczęła leczenie pacjentów metodą Invisalgin. Stosuje stałe aparaty ortodontyczne z metalowymi i przezroczystymi zamkami oraz aparaty ruchome. Jest również specjalistką w zakresie protetyki oraz stomatologii estetycznej. Wykonuje licówki oraz przeprowadza zabiegi wybielania zębów autorską metodą PERFECT BLEACHING.

Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do medycyny. W swojej pracy stawia przede wszystkim na komfort i zdrowie swoich pacjentów. Uważnie wsłuchuje się w ich oczekiwania i indywidualnie dopasowuje program leczenia, łącząc wiedzę z różnych gałęzi stomatologii.

Chcecie kompleksowo zadbać o swój uśmiech? Klinika stomatologiczna Exclusive Beauty Studio jest dla Was właściwym adresem. Wykwalifikowana kadra, nie tylko zadba o zdrowie Waszych zębów, ale przywróci im perfekcyjną biel, stosując innowacyjną metodę PERFECT BLEACHING, opracowaną przez specjalistów pracujących w klinice. Lekarze wykonają dla Was także zabiegi higienizacyjne – usuwanie kamienia, piaskowanie oraz polerowanie zębów.

Exclusive Beauty Studio to miejsce, w którym odbudujecie ubytki w uzębieniu, decydując się na leczenie implantologiczne, licówki lub protezy stałe – korony i mosty. W klinice wykonuje się ponadto protezy całkowite i szkieletowe, tworzone z wytrzymałych materiałów.

Marzycie o pięknych, prostych zębach? Doświadczeni lekarze ortodonci zaproponują Wam najbardziej odpowiednią metodę leczenia wad zgryzu. W gabinecie zakłada się zarówno klasyczne aparaty z metalowymi zamkami, jak i modele estetyczne, wyposażone w szafirowe lub ceramiczne zamki. Specjaliści stosują także aparaty lingwalne, mocowane po wewnętrznej stronie zębów oraz nowoczesne aparaty samoligaturujące, pozbawione gumek, których zadaniem jest trzymanie zamków w łuku. Możecie zdecydować się na nowoczesną metodę leczenia wad zgryzu przy pomocy bezbarwnych nakładek INVISALGIN.

Warto dodać, że w Exclusive Beauty Studio poddacie się także małoinwazyjnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. W klinice możecie zredukować zmarszczki oraz wygładzić cerę metodą ostrzykiwania wypełniaczami – kwasem hialuronowym oraz botoksem.

Lek. dent. Agnieszka Kulig jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Studia ukończyła w 2006 roku. Rok później otworzyła własną klinikę stomatologii Exclusive Beauty Studio w Poznaniu, gdzie do dziś przyjmuje pacjentów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności, biorąc udział w szkoleniach organizowanych na całym świecie. Poza stomatologią estetyczną, protetyką i ortodoncją, interesuje się medycyną estetyczną, która w ostatnim czasie zajmuje dużo miejsca w jej życiu zawodowym.

Pasjonatka dalekich podróży. W wolnym czasie gra na pianinie lub maluje obrazy węglem albo pastelami. Uwielbia też gotować dla bliskich i przyjaciół.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2006

Ukończone specjalizacje:

  • Stomatologia
  • Stomatologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Stomatologiczne PTS
  • Inne:
  • Polish Dental Association PTS

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Zdjęcia (5)

dr Agnieszka Kulik Exclusive Beauty Studio udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!