Dr n. med. Adam Zieliński

Dr n. med. Adam Zieliński

Brak opinii
Dodaj opinię
Trakt Brzeski 57 B, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Dr n. med. Adam Zieliński
Dr n. med. Adam Zieliński
Brak opinii

Informacje

  • 478 wizyt na profilu

Dr n. med. Adam Zieliński jest specjalistą chirurgi ogólnej oraz chirurgii naczyniowej. Specjalizuje się we flebologii – czyli leczeniu chorób żył. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Warszawie, w centrum medycznym doktorA.

Dr n. med. Adam Zieliński specjalisuje się w diagnostyce i leczeniu chorób żylnych (flebologii). Swoim pacjentom pomaga w leczeniu dolegliwości takich jak żylaki kończyn dolnych, owrzodzenia oraz zmiany skórne pochodzenia zylnego, przewlekła niewydolnośc żył, zakrzepica i stany zapalne żył, niedokrwienie kończyn dolnych, zespół pozakrzepowy, tętniaki aorty brzusznej i in nych tętnic, obrzęki chłonne, naczyniaki i wiele innych. Wśród zabiegów, które wykonuje wymienić można: skleroterapię, laserowe operacje żylaków (systemem ELVEeS), operacje hemoroidów z zastosowaniem lasera, klejenie żylaków (metodą VenaSeal). W ośrodku doktorA, w którym przyjmuje doktor Zieliński pacjenci mogą skorzystać z usług również innych specjalistów - dermatologów, endokrynologów, kardiologa, laryngologa, neurologa, specjalisty medycyny pracy, ortopedy, okulisty i wielu innych, mogą poddać się również zabiegom z zakresu medycyny estetycznej (botoks, mezoterapia, nici liftingujące, leczenie nadpotliwości).

Doktor Zieliński otrzymał dyplom lekarza na warszawskiej Akademii Medycznej z wyróżnieniem. Był wieloletnim pracownikiem Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej uzyskał w 2003 roku (z najwyższym w Polsce wynikiem egzaminu testowego), a w roku 2007 zdobył specjalizację z zakresu chirurgii naczyniowej. Stopień doktora nauk medycznych zdobył w 2000 roku broniąc rozprawę doktorską pod tytułem „Problemy chirurgicznego leczenia organicznego hiperinsulinizmu”. Staż w zakresie chirurgii małoinwazyjnej i naczyniowej odbył w Chicago na University of Illinois, wielokrotnie uczestniczył w międzynarodowych szkoleniach. Należy do Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Ma bogaty dorobek naukowy, jest autorem i współautorem wielu prac publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych, doniesień zjazdowych i publikacji prasowych. Swoje kwalifikacje zawodowe nieustale podnosi i rozwija.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Towarzystwo Chirurgów Polskich
  • Inne:
  • Towarzystwo Chirurgów Polskich

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 140

Usługi

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna

Historie (2)

Zdjęcia (9)

Filmy (3)

Dr n. med. Adam Zieliński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (5)

Dr n. med. Adam Zieliński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!