NZOZ KRIOCENTRUM

(39) 100 % poleca
Józefów
Cena od: 4.000 zł do 7.500 zł
W Kriocentrum prowadzimy działalność z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii, kosmetologii, ginekologii estetycznej, ortopedii i zastosowania w niej komórek macierzystych.  Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu modelowania sylwetki, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii, dermatologii, chirurgii, flebologii, proktologii, ginekologii estetycznej oraz ortopedii. Aktualnie do naszego zespołu należą... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr Jan Bujok

(3) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 200 zł
Lek. med. Jan Bujok jest chirurgiem ogólnym oraz flebologiem. Specjalizuje się w małoinwazyjnych metodach leczenia żylaków oraz w zabiegach z zakresu proktologii estetycznej. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP). Pracuje w Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Ogólnej Kriocentrum w Józefowie niedaleko Warszawy oraz w Warszawskim Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia Una Medica. Ceniony specjalista w zakresie leczenia schorzeń... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Iwona Radziejewska-Choma

(53) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Warszawa
Cena od: 400 zł do 500 zł
Lek. med. Iwona Radziejewska-Choma, flebolog oraz lekarz medycyny estetycznej, jest doświadczoną ekspertką w zakresie małoinwazyjnych zabiegów leczenia żylaków oraz specjalistką medycyny przeciwstarzeniowej. Swoim pacjentom oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które łączy z medycyną przeciwstarzeniową i prewencyjną. Obok zabiegów pozwalających na korekcję zmarszczek botoxem oraz wypełniaczami i stymulatorami (kwas hialuronowy... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Maciej Kulicki - Klinika Dr Szczyt

(17) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 250 zł do 6.500 zł
Lek. med. Maciej Kulicki - chirurg plastyk współpracujący z Kliniką Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie, asystent naukowo-dydaktycznego w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres... (usuwanie żylaków Warszawa)

Lecznica Melitus

(16) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 300 zł do 600 zł
Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging MELITUS  specjalizuje się w dermatologii estetycznej w myśl filozofii anty-aging, której celem jest profilaktyka i pielęgnacja zdrowia, wydłużanie życia i poprawianie jego jakości niezależnie od wieku. Koncentruje się bardziej na człowieku zdrowym i jego stanach fizjologicznych związanych chociażby z menopauzą i andropauzą.Lecznica Melitus oferuje porady z zakresu dermatologii leczniczej, estetycznej... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr Thomas Drazba

Brak opinii
Warszawa
Cena od: 200 zł
Lek. med. Thomas Drazba jest chirurgiem ogólnym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w operacjach plastycznych opartych na autologicznym przeszczepie tłuszczu, małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz laserowym usuwaniu żylaków. Pracuje w warszawskiej Klinice Chirurgii Ogólnej Wojskowego Instytutu Medycznego. Zawodowo jest też związany z prywatnym Centrum Medycyny Estetycznej I Chirurgii Ogólnej Kriocentrum w Józefowie.Doskonały... (usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika w Klaudynie

Brak opinii
Klaudyn
Klinika w Klaudynie istnieje od 2005 roku. Głównym celem założenia Kliniki było spełnienie oczekiwań pacjentów, którzy szukają miejsca, gdzie mogli być leczeni przez doświadczonych lekarzy, w miejscu zapewniającym im komfort, bezpieczeństwo i miłą atmosferę. Jesteśmy nowoczesną placówką. Wokół siebie skupiliśmy specjalistów, których wieloletnie doświadczenie daje Państwu gwarancję wysokiego poziomu usług medycznych wykonywanych w Klinice... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Monika Bujanowska

(1) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 250 zł do 6.500 zł
Lek.med. Monika Bujanowska jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz medycyny pracy, a także lekarzem medycyny estetycznej, która od wielu lat dominuje w jej życiu zawodowym. Należy do grona członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Przyjmuje pacjentów własnej klinice medycyny estetycznej w Warszawie.Wśród jej zainteresowań zawodowych pierwsze miejsce zajmują zabiegi odmładzające. Przeprowadza zabiegi na twarz... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr n. med. Aleksandra Rymsza

Brak opinii
Warszawa
Dr n. med. Aleksandra Rymsza jest specjalistką z zakresu dermatologii i wenerologii. Pracuje w prywatnej placówce medycyny estetycznej Dr Szczyt, która mieści się w Warszawie. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej (PTMPiP). Jest również członkiem World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine (WSOAAM, Międzynarodowego... (usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika Estetyki LUX MED

(7) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 450 zł do 6.900 zł
Program Grupy Lux Med Klinika Estetyki powstał z myślą o stworzeniu specjalistycznego centrum chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Placówki, które działają w ramach tego programu, znajdują się w dwóch lokalizacjach w Warszawie - w budynku hotelu Marriott oraz na Ursynowie w Szpitalu Lux Med Puławska. Oferują swoim pacjentom szereg zabiegów umożliwiających poprawę wyglądu twarzy i ciała. Klinika Estetyki Lux Med jest specjalistyczną... (usuwanie żylaków Warszawa)

Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

(3) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 600 zł do 2.500 zł
Revival Clinic specjalizuje się w nowoczesnych, innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii estetycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej i ogólnej, kosmetologii, chirurgii, laryngologii, proktologii i flebologii. W klinice pracują doświadczeni specjaliści, których wysokie kwalifikacje gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Placówka jest wyposażona w najnowszej generacji aparaturę i sprzęt medyczny.  Jednym... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr hab. n. med. Tomasz Grzela

Brak opinii
Warszawa
Cena od: 400 zł do 9.000 zł
Dr hab. n. med. Tomasz Grzela jest lekarzem i nauczycielem akademickim z przeszło 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracę zawodową i dydaktyczną dzieli z badaniami naukowymi z zakresu medycyny molekularnej. Jest autorem oraz współautorem kilkudziesięciu publikacji w międzynarodowych czasopismach specjalistycznych.Dr hab. n. med. Tomasz Grzela zajmuje się przeprowadzaniem kompleksowej diagnostyki dopplerowskiej żył oraz wykonuje małoinwazyjne... (usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Ertuganow

Brak opinii
Warszawa
Cena od: 250 zł do 500 zł
Mieszcząca się w Warszawie Klinika Medycyny Estetycznej Dr Ertuganow oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej, a także medycyny ogólnej i proktologii. W klinice możliwe jest także wykonanie badań laboratoryjnych.Klinika Medycyny Estetycznej dr Ertuganow specjalizuje się w zabiegach z dziedziny medycyny i chirurgii estetycznej. Swoim pacjentom oferuje szeroki wachlarz operacji korygujących... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr n. med. Adam Zieliński

(1) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 140 zł do 340 zł
Dr n. med. Adam Zieliński jest specjalistą chirurgi ogólnej oraz chirurgii naczyniowej. Specjalizuje się we flebologii – czyli leczeniu chorób żył. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Warszawie, w centrum medycznym doktorA.Dr n. med. Adam Zieliński specjalisuje się w diagnostyce i leczeniu chorób żylnych (flebologii). Swoim pacjentom pomaga w leczeniu dolegliwości takich jak żylaki kończyn dolnych, owrzodzenia oraz zmiany skórne pochodzenia... (usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika chirurgii plastycznej Sankowski

(6) 100 % poleca
Warszawa
Kliniki Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Sankowskiego to jedna z największych i najbardziej znanych klinik chirurgii plastycznej w Polsce. Oprócz doktora Andrzeja Sankowskiego do dyspozycji pacjentów w klinice są również inni specjaliści chirurgii plastycznej (dr n. med. Wojciech Witkowski, dr Janusz Greese Łyko), ginekolog prof. dr hab. n. med. Agata Karowicz-Bilińska, chirurg prof. dr hab. n. med. Maciej Skórski... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr n. med. Michał Kowalczewski - ARS ESTETICA

(42) 100 % poleca
Warszawa
Lek. med. Michał Kowalczewski ukończył studia na I Wydziale Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Poza praktykami lekarskimi w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej WUM w Warszawie zawodowo zajmuje się medycyną estetyczną, głównie flebologią. Lek. med. Michał Kowalczewski przyjmuje pacjentów między innymi w klinice Ars Estetica. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu flebologii (leczenie żylaków), a także chirurgii... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Jerzy Szysz

Brak opinii
Warszawa
Lek. med. Jerzy Szysz jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (ESPRAS). Pracuje w należącym do Centrum Medycznego EMC Szpitalu Św. Anny w Piasecznie.Lek. med. Jerzy Szysz specjalizuje się w operacjach plastycznych, mających na celu... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Krzysztof Potocki

(2) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 250 zł do 6.500 zł
Lek. med. Krzysztof Potocki to doświadczony i wysoce wykwalifikowany chirurg plastyczny prowadzący swoją własną klinikę w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Specjalista w zakresie chirurgii plastycznej – wykonuje szereg zabiegów, ze szczególnym uwzględnieniem okolic piersi, twarzy, brzucha, ud i ramion. Pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty usług plastycznych. Dotyczy to między innymi... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr Antoni Leja

(1) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 2.500 zł do 4.500 zł
Lek. med. Antoni Leja jest lekarzem specjalizującym się w chirurgii ogólnej. Wykonuje przede wszystkim zabiegi z zakresu proktologii oraz chirurgicznie usuwa zmiany skórne. Pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala św. Anny w Piasecznie. Zawodowo jest także związany z prywatną Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica w Warszawie.Młody i ambitny lekarz specjalizujący się w zabiegach z zakresu proktologii, w tym proktologii... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr n. med. Marcin Trochimczuk

Brak opinii
Warszawa
Cena od: 120 zł
Dr n. med. Marcin Trochimczuk jest chirurgiem ogólnym i naczyniowym. Specjalizuje się w leczeniu żylaków. Należy do grona członków Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (European Society of Vascular Surgery – ESVS), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN) oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF). Pracuje we własnej Klinice w Klaudynie. Zawodowo jest również związany z Oddziałem Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr n. med. Barbara Matwiszyn

Brak opinii
Warszawa
Cena od: 300 zł do 600 zł
dr n med. Barbara Matwiszyn jest wybitnym endokrynologiem a także specjalistą chorób wewnętrznych i pediatrii. Pani doktor swoje ogromne doświadczenie zdobyła dzięki pracy w wielu ośrodkach klinicznych i naukowych. Pracowała między innymi w Klinice Endokrynologii CMKiP, Klinice Kardiologii i Klinice Diabetologii w Warszawie, oraz w Lecznicy Ministerstwa Zdrowia. Pracowała również naukowo, ma wiele publikacji w polskiej... (usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika Krajewski

(3) 100 % poleca
Warszawa
Klinika Krajewski to 3 placówki – Warszawa Centrum-Powiśle, Warszawa Mokotów i Radom, w których Pacjenci pod okiem specjalistów w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i ginekologii, korzystają z najnowocześniejszych technologii zestawionych w indywidualne programy terapeutyczne. Dermatologia, Medycyna estetyczna, Kosmetologia, Chirurgia Plastyczna, Ginekologia nowoczesna. Klinika Krajewski to zespół wykwalifikowanych... (usuwanie żylaków Warszawa)

MediDerm Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej dr Roman Prończuk

Brak opinii
Warszawa
Cena od: 350 zł
Medi-Derm to nowoczesna prywatna klinika, znajdująca się w Warszawie, która oferuje swoim pacjentom kompleksową opiekę w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, dermatochirurgii, zabiegów laserowych, flebologii i kosmetologii.Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm specjalizuje się w medycynie estetycznej, jak również w leczeniu chorób skóry, w tym bezpiecznym korygowaniu jej niedoskonałości i odmładzaniu. W ofercie znajdują... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr hab. n. med. Wojciech Bik

Brak opinii
Warszawa
Cena od: 300 zł do 600 zł
Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik jest specjalistą endokrynologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych II stopnia. Od 2008 roku pełni funkcję kierownika Zakładu Neuroendokrynologii Klinicznej CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Poza tym jest zastępcą dyrektora ds. dydaktycznych we wspomnianej placówce.Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zmian skórnych, które są związane z zaburzeniami funkcji... (usuwanie żylaków Warszawa)

UNA MEDICA

Brak opinii
Warszawa
UNA MEDICA - centrum medycyny funkcjonalnej i stylu życia - warszawska przychodnia, współpracuje z lekarzami wielu specjalizacji oraz z dietetykami, psychologami i fizjoterapeutami, którzy wspólnymi siłami starają się pomagać pacjentom cierpiącym na choroby przewlekłe.Specjaliści przyjmujący pacjentów w przychodni UNA MEDICA za cel stawiają sobie nie tylko leczenie pacjentów, ale również propagowanie i uczenie ich zdrowego stylu życia i odżywiania... (usuwanie żylaków Warszawa)

prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar

(2) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 300 zł do 600 zł
Prof. dr hab. n. med. Maciej Kielar jest chirurgiem ogólnym i naczyniowym. Specjalizuje się w chirurgii laparoskopowej, operacyjnym leczeniu chorób tętnic i żył oraz zabiegach flebologii estetycznej z wykorzystaniem laserów. Wykonuje także operacje usuwania zmian skórnych. Jeden z założycieli Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN). Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP), Polskiego Towarzystwa... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Brak opinii
Warszawa
Dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk jest lekarzem medycyny estetycznej, od ponad 10 lat specjalizującym się we flebologii - diagnostyce i leczeniu niewydolności żylnej. Pracuje w Warszawie. Jest członkiem polskich i międzynarodowych stowarzyszeń, takich jak: ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology ESCAD PTF - Polskie Towarzystwo Flebologiczne PTMEiAA - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr n. med. Wojciech Rybak - ARS ESTETICA

(76) 100 % poleca
Wrocław
Cena od: 2.500 zł do 4.200 zł
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, posiadam również certyfikat lekarza medycyny estetycznej, który uzyskałem w grupie pierwszych certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Założyłem i prowadzę prywatną Klinikę Ars Estetica oraz Klinikę Rybak Clinics, które obecnie posiadają dwa oddziały - we Wrocławiu i w Warszawie. Jestem członkiem wielu stowarzyszeń branżowych w Polsce - Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr n. med. Naser Dib

Brak opinii
Warszawa
Dr Naser Dib - specjalista chirurgii ogólnej, posiada II stopień specjalizacji.Od początku swojej kariery lekarskiej doktor Naser Dib zajmuje się leczeniem chorób żył. Specjalizuje się między innymi w leczeniu żylaków za pomocą metod chirurgii klasycznej, włącznie z wykorzystaniem miniflebektomii. Łączy podejście klasyczne (chirurgiczne) z technikami mniej inwazyjnymi, takimi jak laseroterapia i skleroterapia żylaków. Odbył liczne staże specjalistyczne... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr Justyna Wilczko

Brak opinii
Warszawa
Cena od: 400 zł
Lek. med. Justyna Wilczko jest internistą i flebologiem. Specjalizuje się w małoinwazyjnym leczeniu chorób żył. Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), Polskiego Towarzystwa Internistów (PTI), Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK) oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran (PTLR). Pracuje w Klinice Flebologii w Warszawie, której jest współzałożycielem.Znakomita specjalistka w zakresie małoinwazyjnego... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr n. med. Paweł Lewandowski

(3) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 800 zł do 1.000 zł
Dr n. med. Paweł Lewandowski jest znanym i cenionym lekarzem specjalizującym się w leczeniu żylaków. Z wykształcenia internista, kardiolog oraz angiolog. Zawodowo jest związany z warszawską Kliniką Kardiologii, gdzie pracuje jako kardiolog inwazyjny. Pacjentów diagnozuje i leczy również w prywatnym Centrum Medycznym Vita-Medica. Ekspert w dziedzinie chorób serca i naczyń krwionośnych. Kardiolog z wieloletnim stażem. Jego życie zawodowe... (usuwanie żylaków Warszawa)

Szpital św. Elżbiety Mokotowskie Centrum Medyczne

(1) 100 % poleca
Warszawa
Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne - przychodnia - szpital - ośrodek diagnostyczny. Działają w nim wydzielone ośrodki medyczne - Warszawski Ośrodek Proktologii, Warszawski Ośrodek Bariatrii, Warszawski Ośrodek Chorób Kręgosłupa, Warszawski Ośrodek Nanoknife, Warszawski Ośrodek Instytytu Mikroekologii oraz Chirurgii Plastycznej Szpitala św. Elżbiety. W warszawskim szpitalu św. Elżbiety pacjentów przyjmują specjaliści i lekarzy... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr n. med. Diana Kupczyńska - ARS ESTETICA

(128) 100 % poleca
Wrocław
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, lekarzem medycyny estetycznej związanym z Kliniką Ars Estetica, gdzie zajmuję się zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej, flebologii oraz ginekologii estetycznej.  Wśród wykonywanych w klinice Ars Estetica zabiegów medycyny estetycznej znajdują się m.in. powiększanie ust kwasem hialuronowym, wypełnianie zmarszczek, korekta zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapia igłowa, lifting bez skalpela... (usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika Flebologii

(5) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 400 zł do 7.000 zł
Klinika Flebologii to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w samym sercu Warszawy, zajmująca się kompleksowo diagnostyką i leczeniem chorób układu żylnego, w tym żylaków.Klinika Flebologii to zespół pielęgniarek i lekarzy, którzy od lat z pasją zajmują się chorobami układu żylnego. Siłą naszego zespołu jest kompleksowe podejście do problemów i dolegliwości zgłaszanych przez Pacjentów. W ofercie diagnostycznej znajdziecie między innymi... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr Cezary Szary

(3) 100 % poleca
Warszawa
Cena od: 220 zł do 7.000 zł
Lek. med. Cezary Szary jest radiologiem i flebologiem. Zajmuje się małoinwazyjnym leczeniem chorób układu żylnego. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), International Union of Angiology – IUA (pol. Międzynarodowy Związek Angiologii), European Society of Radiology – ESR (pol. Europejskiego Towarzystwa Radiologii) oraz Radiological Society of North America – RSNA (pol. Radiologiczne Towarzystwo Ameryki... (usuwanie żylaków Warszawa)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Z żylakami chodziłem kilka lat. W końcu zdecydowałem się na leczenie. Długo szukałem lekarza aż w końcu polecono mi doktora Rybaka. I to był bardzo dobry wybór. Zabieg krótszy niż się spodziewałem i praktycznie bezbolesny. Nogi już nie bolą, zostały dylko drobne siniaki. Jeszcze do niedawna wystawały mi poniżej kolana grube żyły, dziś nie ma po nich śladu. Prawdziwy fachowiec a i cena przystępna. Polecam

Doktor Paweł Lewandowski - najpierw u mnie a póżniej u mojego męża przeprowadził zabieg laserowego usuwania żylaków. Obydwoje jesteśmy zdania, że jest to bardzo dobry specjalista, z wyjątkowym podejściem do pacjenta. Lekarz z powołania. Zawsze miał czas, aby odpowiedzieć szczegółowo na wszystkie nasze pytania (zwłaszcza męża). Jest sympatyczny i wesoły. Samego zabiegu nie należy się obawiać. Jest on o tyle nieprzyjemny co zastrzyk znieczulający (mężczyżni też są w stanie wytrzymać ten ból:)). Sam zabieg laserem odczuwalny niemal jak badanie ultrasonografem - zupełnie bezbolesny. Po zabiegu również nie odczuwaliśmy żadnego bólu. Wskazaniem było to, żeby za długo nie siedzieć tylko chodzić. Podsumowując - jeżeli ktoś ma jakiekolwiek problemy z żylakami polecamy gorąco Dr Pawła Lewandowskiego. Zapewniamy, że będzie bardzo dobrze wyleczony i będzie miło to wspominał:)