NZOZ KRIOCENTRUM

(36) 100% poleca
Józefów
Cena od: 4.000 zł do 7.000 zł
W Kriocentrum prowadzimy działalność z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii, kosmetologii, ginekologii estetycznej, ortopedii i zastosowania w niej komórek macierzystych.  Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu modelowania sylwetki, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii, dermatologii, chirurgii, flebologii, proktologii, ginekologii estetycznej oraz ortopedii. Aktualnie do naszego zespołu należą... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr Jan Bujok

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 200 zł
Lek. med. Jan Bujok jest chirurgiem ogólnym oraz flebologiem. Specjalizuje się w małoinwazyjnych metodach leczenia żylaków oraz w zabiegach z zakresu proktologii estetycznej. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP). Pracuje w Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Ogólnej Kriocentrum w Józefowie niedaleko Warszawy oraz w Warszawskim Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia Una Medica. Ceniony specjalista w zakresie leczenia schorzeń... (usuwanie żylaków Warszawa)

Lecznica Melitus

(5) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 300 zł do 600 zł
Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging MELITUS  specjalizuje się w dermatologii estetycznej w myśl filozofii anty-aging, której celem jest profilaktyka i pielęgnacja zdrowia, wydłużanie życia i poprawianie jego jakości niezależnie od wieku. Koncentruje się bardziej na człowieku zdrowym i jego stanach fizjologicznych związanych chociażby z menopauzą i andropauzą.Lecznica Melitus oferuje porady z zakresu dermatologii leczniczej, estetycznej... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Iwona Radziejewska-Choma

(52) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Warszawa
Cena od: 400 zł do 500 zł
Lek. med. Iwona Radziejewska-Choma jest flebologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz małoinwazyjnych technikach leczenia żylaków. Członkini nie jednego, lecz aż pięciu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (Union Internationale de... (usuwanie żylaków Warszawa)

prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar

(2) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 300 zł do 600 zł
Prof. dr hab. n. med. Maciej Kielar jest chirurgiem ogólnym i naczyniowym. Specjalizuje się w chirurgii laparoskopowej, operacyjnym leczeniu chorób tętnic i żył oraz zabiegach flebologii estetycznej z wykorzystaniem laserów. Wykonuje także operacje usuwania zmian skórnych. Jeden z założycieli Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN). Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP), Polskiego Towarzystwa... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr n. med. Diana Kupczyńska - ARS ESTETICA

(119) 100% poleca
Warszawa
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, lekarzem medycyny estetycznej związanym z Kliniką Ars Estetica, gdzie zajmuję się zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej, flebologii oraz ginekologii estetycznej.  Wśród wykonywanych w klinice Ars Estetica zabiegów medycyny estetycznej znajdują się m.in. powiększanie ust kwasem hialuronowym, wypełnianie zmarszczek, korekta zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapia igłowa, lifting bez skalpela... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Maciej Kulicki

(16) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 250 zł do 6.500 zł
Lek. med. Maciej Kulicki to jeden z najlepszych ekspertów w zakresie chirurgii plastycznej w kraju. Prowadzi swoją własną klinikę w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres wykonywanych zabiegów. Specjalizuje się przede wszystkim w plastyce piersi (augmentacja, mammoplastyka, mastopeksja), twarzy (podniesienie, modelowanie) i brzucha (abdominoplastyka, odsysanie... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr Thomas Drazba

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 200 zł
Lek. med. Thomas Drazba jest chirurgiem ogólnym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w operacjach plastycznych opartych na autologicznym przeszczepie tłuszczu, małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz laserowym usuwaniu żylaków. Pracuje w warszawskiej Klinice Chirurgii Ogólnej Wojskowego Instytutu Medycznego. Zawodowo jest też związany z prywatnym Centrum Medycyny Estetycznej I Chirurgii Ogólnej Kriocentrum w Józefowie.Doskonały... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr n. med. Wojciech Rybak - ARS ESTETICA

(74) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 2.500 zł do 4.200 zł
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, posiadam również certyfikat lekarza medycyny estetycznej, który uzyskałem w grupie pierwszych certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Założyłem i prowadzę prywatną Klinikę Ars Estetica oraz Klinikę Rybak Clinics, które obecnie posiadają dwa oddziały - we Wrocławiu i w Warszawie. Jestem członkiem wielu stowarzyszeń branżowych w Polsce - Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa... (usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 590 zł do 4.500 zł
Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom. Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr n. med. Michał Kowalczewski - ARS ESTETICA

(42) 100% poleca
Warszawa
Lek. med. Michał Kowalczewski ukończył studia na I Wydziale Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Poza praktykami lekarskimi w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej WUM w Warszawie zawodowo zajmuje się medycyną estetyczną, głównie flebologią. Lek. med. Michał Kowalczewski przyjmuje pacjentów między innymi w klinice Ars Estetica. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu flebologii (leczenie żylaków), a także chirurgii... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Monika Jachna-Grzesiak

(2) 100% poleca
Warszawa
   Doktor Monika Jachna Grzesiak jest specjalistką chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Prowadzi własną klinikę chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Warszawie.W Klinice można poddać się zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej. Doktor Grzesiak oferuje swoim pacjentom: LIKWIDACJĘ OZNAK STARZENIA poprzez: lifting twarzy, chirurgię powiek, lifting czoła, szybkie leczenie zmarszczek, delikatne leczenie skóry... (usuwanie żylaków Warszawa)

ARS ESTETICA – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

(60) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 2.500 zł do 6.500 zł
Ars Estetica jest kliniką medycyny estetycznej, laseroterapii, flebologii i chirurgii plastycznej. Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze specjalizujący się w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii, flebologii, proktologii oraz kosmetologii. Pacjentom, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonywanych zabiegów. Odpowiednio dopasowane procedury pozwalają na opóźnienie procesów... (usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika chirurgii plastycznej Sankowski

(6) 100% poleca
Warszawa
Kliniki Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Sankowskiego to jedna z największych i najbardziej znanych klinik chirurgii plastycznej w Polsce.Oprócz doktora Andrzeja Sankowskiego do dyspozycji pacjentów w klinice są również inni specjaliści chirurgii plastycznej (dr n. med. Wojciech Witkowski, dr Janusz Greese Łyko, dr n.med. Łukasz Ulatowski, dr n.med. Tomasz Dębski), chirurg prof. dr hab. n. med. Maciej Skórski, dr n. med. Klaudiusz Czerniawski... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr hab. n. med. Wojciech Bik

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 300 zł do 600 zł
Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik jest specjalistą endokrynologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych II stopnia. Od 2008 roku pełni funkcję kierownika Zakładu Neuroendokrynologii Klinicznej CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Poza tym jest zastępcą dyrektora ds. dydaktycznych we wspomnianej placówce.Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zmian skórnych, które są związane z zaburzeniami funkcji... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr n. med. Naser Dib

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr Naser Dib - specjalista chirurgii ogólnej, posiada II stopień specjalizacji.Od początku swojej kariery lekarskiej doktor Naser Dib zajmuje się leczeniem chorób żył. Specjalizuje się między innymi w leczeniu żylaków za pomocą metod chirurgii klasycznej, włącznie z wykorzystaniem miniflebektomii. Łączy podejście klasyczne (chirurgiczne) z technikami mniej inwazyjnymi, takimi jak laseroterapia i skleroterapia żylaków. Odbył liczne staże specjalistyczne... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Krzysztof Potocki

(2) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 250 zł do 6.500 zł
Lek. med. Krzysztof Potocki to doświadczony i wysoce wykwalifikowany chirurg plastyczny prowadzący swoją własną klinikę w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Specjalista w zakresie chirurgii plastycznej – wykonuje szereg zabiegów, ze szczególnym uwzględnieniem okolic piersi, twarzy, brzucha, ud i ramion. Pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty usług plastycznych. Dotyczy to między innymi... (usuwanie żylaków Warszawa)

HORIZON MEDICAL CENTER Klinika Medycyny Regeneracyjnej

(11) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 600 zł do 4.500 zł
Horizon Medical Center to warszawska klinika oferująca szereg zabiegów z chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii. W ośrodku pracują lekarze z wieloletnią praktyką, którzy stawiają na profesjonalizm i bezpieczeństwo pacjenta. Dzięki ich wiedzy oraz doświadczeniu klinikę opuściło tysiące zadowolonych pacjentów.Klinika Horizon Medical Center znana jest z szerokiej oferty zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej... (usuwanie żylaków Warszawa)

KLINIKA KRAJEWSKI

(3) 100% poleca
Warszawa
Klinika Krajewski to 3 placówki – Warszawa Centrum-Powiśle, Warszawa Mokotów i Radom, w których Pacjenci pod okiem specjalistów w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i ginekologii, korzystają z najnowocześniejszych technologii zestawionych w indywidualne programy terapeutyczne.Dermatologia, Medycyna estetyczna, Kosmetologia, Chirurgia Plastyczna, Ginekologia nowoczesna. Klinika Krajewski to zespół wykwalifikowanych specjalistów... (usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika Estetyki LUX MED

(2) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 450 zł do 6.900 zł
Program Grupy Lux Med Klinika Estetyki powstał z myślą o stworzeniu specjalistycznego centrum chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Placówki, które działają w ramach tego programu, znajdują się w dwóch lokalizacjach w Warszawie - w budynku hotelu Marriott oraz na Ursynowie w Szpitalu Lux Med Puławska. Oferują swoim pacjentom szereg zabiegów umożliwiających poprawę wyglądu twarzy i ciała. Klinika Estetyki Lux Med jest specjalistyczną... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Jerzy Szysz

Brak rekomendacji
Warszawa
Lek. med. Jerzy Szysz jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (ESPRAS). Pracuje w należącym do Centrum Medycznego EMC Szpitalu Św. Anny w Piasecznie.Lek. med. Jerzy Szysz specjalizuje się w operacjach plastycznych, mających na celu... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr n.med Paweł Lewandowski

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 800 zł do 1.000 zł
Dr n. med. Paweł Lewandowski jest znanym i cenionym lekarzem specjalizującym się w leczeniu żylaków. Z wykształcenia internista, kardiolog oraz angiolog. Zawodowo jest związany z warszawską Kliniką Kardiologii, gdzie pracuje jako kardiolog inwazyjny. Pacjentów diagnozuje i leczy również w prywatnym Centrum Medycznym Vita-Medica.Ekspert w dziedzinie chorób serca i naczyń krwionośnych. Kardiolog z wieloletnim stażem. Jego życie zawodowe skupia... (usuwanie żylaków Warszawa)

MediDerm Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej dr Roman Prończuk

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 350 zł
Medi-Derm to nowoczesna prywatna klinika, znajdująca się w Warszawie, która oferuje swoim pacjentom kompleksową opiekę w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, dermatochirurgii, zabiegów laserowych, flebologii i kosmetologii.Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm specjalizuje się w medycynie estetycznej, jak również w leczeniu chorób skóry, w tym bezpiecznym korygowaniu jej niedoskonałości i odmładzaniu. W ofercie znajdują... (usuwanie żylaków Warszawa)

Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 600 zł do 2.500 zł
Revival Clinic specjalizuje się w nowoczesnych, innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii estetycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej i ogólnej, kosmetologii, chirurgii, laryngologii, proktologii i flebologii. W klinice pracują doświadczeni specjaliści, których wysokie kwalifikacje gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Placówka jest wyposażona w najnowszej generacji aparaturę i sprzęt medyczny.  Jednym... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Marcin Ambroziak

Brak rekomendacji
Warszawa
Doktor Marcin Ambroziak specjalista dermatolog-wenerolog przez wiele lat pracował w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie jeden z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging, którego celem jest kształcenie oraz certyfikowanie specjalistów w tej dziedzinie od 2000 roku prowadzi w Warszawie klinikę Ambroziak, a od roku 2016 roku również szpital w Piasecznie jest autorem... (usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika w Klaudynie sp. z o.o.

Brak rekomendacji
Klaudyn
Klinika w Klaudynie istnieje od 2005 roku. Głównym celem założenia Kliniki było spełnienie oczekiwań pacjentów, którzy szukają miejsca, gdzie mogli być leczeni przez doświadczonych lekarzy, w miejscu zapewniającym im komfort, bezpieczeństwo i miłą atmosferę. Jesteśmy nowoczesną placówką. Wokół siebie skupiliśmy specjalistów, których wieloletnie doświadczenie daje Państwu gwarancję wysokiego poziomu usług medycznych wykonywanych w Klinice... (usuwanie żylaków Warszawa)

Szpital Medicover

(1) 100% poleca
Warszawa
Szpital Medicover to wielospecjalistyczna placówka medyczna, oferująca swoim pacjentom konsultacje z wieloma ekspertami, zajmującymi się między innymi chirurgią, ginekologią, urologią czy kardiologią. Kładzie także nacisk na chirurgię plastyczną i medycynę estetyczną. Szpital znajduje się w Warszawie.Szpital Medicover w zakresie chirurgii plastycznej oferuje swoim pacjentom operacje korygujące wygląd ciała. Pomiędzy nimi znalazła się plastyka... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr Antoni Leja

(1) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 2.500 zł do 4.500 zł
Lek. med. Antoni Leja jest lekarzem specjalizującym się w chirurgii ogólnej. Wykonuje przede wszystkim zabiegi z zakresu proktologii oraz chirurgicznie usuwa zmiany skórne. Pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala św. Anny w Piasecznie. Zawodowo jest także związany z prywatną Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica w Warszawie.Młody i ambitny lekarz specjalizujący się w zabiegach z zakresu proktologii, w tym proktologii... (usuwanie żylaków Warszawa)

Szpital św. Elżbiety Mokotowskie Centrum Medyczne

(1) 100% poleca
Warszawa
Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne - przychodnia - szpital - ośrodek diagnostyczny. Działają w nim wydzielone ośrodki medyczne - Warszawski Ośrodek Proktologii, Warszawski Ośrodek Bariatrii, Warszawski Ośrodek Chorób Kręgosłupa, Warszawski Ośrodek Nanoknife, Warszawski Ośrodek Instytytu Mikroekologii oraz Chirurgii Plastycznej Szpitala św. Elżbiety. W warszawskim szpitalu św. Elżbiety pacjentów przyjmują specjaliści i lekarzy... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr Justyna Wilczko

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 400 zł
Lek. med. Justyna Wilczko jest internistą i flebologiem. Specjalizuje się w małoinwazyjnym leczeniu chorób żył. Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), Polskiego Towarzystwa Internistów (PTI), Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK) oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran (PTLR). Pracuje w Klinice Flebologii w Warszawie, której jest współzałożycielem.Znakomita specjalistka w zakresie małoinwazyjnego... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr n. med. Adam Zieliński

(1) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 140 zł do 340 zł
Dr n. med. Adam Zieliński jest specjalistą chirurgi ogólnej oraz chirurgii naczyniowej. Specjalizuje się we flebologii – czyli leczeniu chorób żył. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Warszawie, w centrum medycznym doktorA.Dr n. med. Adam Zieliński specjalisuje się w diagnostyce i leczeniu chorób żylnych (flebologii). Swoim pacjentom pomaga w leczeniu dolegliwości takich jak żylaki kończyn dolnych, owrzodzenia oraz zmiany skórne pochodzenia... (usuwanie żylaków Warszawa)

Dr Monika Bujanowska

(1) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 250 zł do 6.500 zł
Lek.med. Monika Bujanowska jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz medycyny pracy, a także lekarzem medycyny estetycznej, która od wielu lat dominuje w jej życiu zawodowym. Należy do grona członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Przyjmuje pacjentów własnej klinice medycyny estetycznej w Warszawie.Wśród jej zainteresowań zawodowych pierwsze miejsce zajmują zabiegi odmładzające. Przeprowadza zabiegi na twarz... (usuwanie żylaków Warszawa)

UNA MEDICA

Brak rekomendacji
Warszawa
UNA MEDICA - centrum medycyny funkcjonalnej i stylu życia - warszawska przychodnia, współpracuje z lekarzami wielu specjalizacji oraz z dietetykami, psychologami i fizjoterapeutami, którzy wspólnymi siłami starają się pomagać pacjentom cierpiącym na choroby przewlekłe.Specjaliści przyjmujący pacjentów w przychodni UNA MEDICA za cel stawiają sobie nie tylko leczenie pacjentów, ale również propagowanie i uczenie ich zdrowego stylu życia i odżywiania... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr Cezary Szary

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 220 zł do 7.000 zł
Lek. med. Cezary Szary jest radiologiem i flebologiem. Zajmuje się małoinwazyjnym leczeniem chorób układu żylnego. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), International Union of Angiology – IUA (pol. Międzynarodowy Związek Angiologii), European Society of Radiology – ESR (pol. Europejskiego Towarzystwa Radiologii) oraz Radiological Society of North America – RSNA (pol. Radiologiczne Towarzystwo Ameryki... (usuwanie żylaków Warszawa)

dr nauk medycznych Marcin Trochimczuk

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 120 zł
Dr n. med. Marcin Trochimczuk jest chirurgiem ogólnym i naczyniowym. Specjalizuje się w leczeniu żylaków. Należy do grona członków Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (European Society of Vascular Surgery – ESVS), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN) oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF). Pracuje we własnej Klinice w Klaudynie. Zawodowo jest również związany z Oddziałem Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego... (usuwanie żylaków Warszawa)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Do doktora trafiłem, ponieważ mój zawód wymaga dość dużej sprawności fizycznej a w ostatnich latach czułem, że po wysiłku nogi mi mrowiły. Okazało się że jest niewydolność żylną na obu nogach. Na szczęście jeszcze w nie zaawansowanym stopniu dlatego samo leczenie wspominam dość dobrze. Bardzo szybko wróciłem do aktywności fizycznej i nie miałem żadnych problemów z dolegliwościami po zabiegu. Rekomenduje doktora ponieważ usługa była zgodna z ustaleniami. Plusem są bezpłatne kontrole. Choć do Wrocławia mam spory kawałek to uważam że jakość ma swoją wartość.

Dzień dobry, chciałam podzielić sie Państwem moją ostatnią wizytą w klinice ars estetika i polecić wszystkim! Pełen profesjonalizm, o żylakach już mogę zapomnieć, jedynie te rajstopy mnie męczą. Doktór Kowalczewski wykonał zabieg usuwania żylaków bardzo profesjonalnie, wszystkie wizyty kontrolne są w cenie operacji. Pozdrawiam