Klinika Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego

Klinika Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego

(5 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Zgrupowania AK Żmija 12, Warszawa, Mazowieckie
Klinika Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego
Klinika Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego
(5 Opinii)·100% poleca

Informacje

Kliniki Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Sankowskiego to jedna z najbardziej znanych klinik chirurgii plastycznej w Polsce.

Wszyscy pacjenci trafiający w progi kliniki mają zagwarantowaną profesjonalną pomoc, indywidualne podejście i całodobową opiekę. Zespół medyczny pomaga pacjentom dokonywać właściwych wyborów, oferując zarówno zabiegi chirurgiczne, jak i te nieoperacyjne. Dr Sankowski w swojej klinice zapewnia pacjentom dyskrecję i anonimowość. Każdy pacjent poddający się zabiegom może liczyć na pooperacyjną opiekę lekarską i rehabilitację pozabiegową. Wszelkie procedury wykonywane są w salach zabiegowych i operacyjnych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt oraz z wykorzystaniem jednorazowych narzędzi. Naczelną zasadą działalności kliniki dra Sankowskiego jest bezpieczeństwo samych pacjentów. Od lat klinika zajmuje najwyższe miejsca w rankingach ośrodków chirurgii plastycznej publikowanych na łamach czasopism Newsweek oraz Wprost, w których to czytelnicy doceniają jakość przeprowadzanych zabiegów. Klinika i zespół dra Sankowskiego zostali wybrani jako partner pierwszego polskiego programu telewizyjnego make over o nazwie Chcę Być Piękna.

Zespół

Klinika doktora Sankowskiego to miejsce w centrum Warszawy, gdzie przez wiele lat zespół lekarzy, rehabilitantów, fizjoterapeutów oraz kosmetologów oferował kompleksową obsługę. Obecnie zabiegi wykonywane są przez właściciela kliniki dra Andrzeja Sankowskiego, doświadczonego specjalistę chirurgii plastycznej.

Specjalizacje

W jej ofercie znajdą Państwo zabiegi, takie jak plastyka pośladków, plastyka pochwy, plastyka brzucha, liposukcja, plastyka piersi, ginekomastia, plastyka powiek, plastyka nosa, plastyka podbródka, lifting twarzy i szyi, plastyka uszu, korekcja blizn, a także zabiegi mniej inwazyjne, jak np. usuwanie zmarszczek mimicznych toksyną botulinową, lifting wolumetryczny.

Dr Sankowski wyznaje zasadę, że zadowolony pacjent jest najlepszą wizytówką, dlatego jego pacjenci wiedzą, że w razie jakichkolwiek problemów zawsze mogą liczyć na pomoc swojego lekarza.

Lokalizacja

Klinika doktora Sankowskiego mieści się w Warszawie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (5)

4.8
5 Opinii · 100% poleca

Korekta powiek dolnych Warszawa

Ciepła domowa atmosfera

Zmniejszenie biustu

I po 17 latach jestem zadowolona po zabiegu zmniejszenia piersi

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (2)

Zbyt małe implanty - 250 ml

Jestem już 3 tygodnie po zabiegu, plecy mi wysiadają :( Mam implanty 250 ml i bardzo żałuje, ze nie wzięłam minimum 270ml. Przymierzając przed zabiegiem stanik i włożone implanty dają zupełnie inny efekt niż po operacji- co jest mylące dla pacjentki....

Czytaj więcej
Zabieg powiększania piersi

Po koniec sierpnia poddałam się w klinice Dr Sankowskiego zabiegowi powiększania piersi. Na zabieg zdecydowałam się głównie ze względu na mojego partnera. Nie namawiał, nie naciskał, ale wiedziałam, że jest to cześć ciała kobiecego, na który...

Czytaj więcej
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.