dr n. med. Jacek Waligóra

dr n. med. Jacek Waligóra

(2 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Nowowiejska 6 lok 9, Warszawa, Mazowieckie
dr n. med. Jacek Waligóra
dr n. med. Jacek Waligóra
(2 Opinie)·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Jacek Waligóra jest specjalistą chirurgii ogólnej i laserowej. W swojej pracy z zakresu medycyny estetycznej zajmuje się przede wszystkim laseroterapią, w tym laserowym leczeniem żylaków.

Dr n. med. Jacek Waligóra w 1996 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie, a jedenaście lat później (2007) uzyskał stopień doktora nauk medycznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w znanych i cenionych ośrodkach w Polsce i za granicą. Wśród nich można wymienić Szpital Medicover w Warszawie, Szpital MSWiA w Łodzi, Szpital Bródnowski w Warszawie, a także praktyki w Lons-Les-Saunier Hospital Departament Jura we Francji.

Płynnie posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

Specjalizacje

Dr n. med. Jacek Waligóra jest specjalistą chirurgii ogólnej i laserowej, skoncentrowanym przede wszystkim na zabiegach małoinwazyjnych. W swoim gabinecie oferuje zabiegi usuwania zmian skórnych za pomocą tradycyjnych metod chirurgicznych oraz nowoczesnej laseroterapii. Wśród nich wyróżnić można między innymi korekcję i usuwanie blizn, a także zmian skórnych, znamion czy brodawek.

Dzięki zaawansowanej laseroterapii, specjalista zajmuje się również leczeniem trądziku i usuwaniem pozostałych po nim niedoskonałości czy przebarwień. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu podejmuje się także laserowego usuwania tatuaży i pigmentów.

Ekspert laserowego leczenia zmian żylnych swoim pacjentom oferuje możliwość zamykania rozszerzonych naczynek na twarzy, a także kompleksową terapię żylaków. Wykonuje zabiegi termoablacji radiowej, skleroterapii, miniflebektomii.

Ekspert chirurgii ogólnej i laserowej kieruje się zasadą, że im mniejsza ingerencja w ciało pacjenta nastąpi w czasie terapii, tym będzie to dla niego korzystniejsze. Dlatego ogromną wagę przykłada do bezpiecznych, małoinwazyjnych metod leczenia, a także nowoczesnych technik laserowych. Stara się na każdym kroku wyjaśnić pacjentowi przebieg zabiegu i dobrać najlepszą terapii.

Lokalizacja

Dr n. med. Jacek Waligóra pracuje w Centrum Zdrowia Nikamed w Warszawie. Jest to miejsce, które powstało dzięki zaangażowaniu i pasji tego specjalisty, a także jego chęci do niesienia pomocy przy jak najmniejszej ingerencji w ciało osoby szukającej pomocy. Dlatego jest wyposażony w najlepszy sprzęt medyczny, estetyczny i w pełni bezpieczny.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (2)

5.0
2 Opinie · 100% poleca
Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie naczynek

Historia ukończona (Laserowe zamykanie naczynek):

Ostatnio poddałam się zabiegowi **laserowego usuwania naczynek na twarzy u dr Waligóry**. Zabieg był bezbolesny, a lekarz bardzo profesjonalny. Umówiłam się na kolejne zabiegi tym razem na nogach. Polecam!

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Miejsca pracy

NIKAMED Centrum Zdrowia

NIKAMED Centrum Zdrowia

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.