dr n. med. Jacek Waligóra

dr n. med. Jacek Waligóra

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Nowowiejska 6 lok 9, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
dr n. med. Jacek Waligóra
dr n. med. Jacek Waligóra
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 1084 wizyty na profilu

Dr n. med. Jacek Waligóra jest specjalistą chirurgii ogólnej i laserowej. W swojej pracy z zakresu medycyny estetycznej zajmuje się przede wszystkim laseroterapią, w tym laserowym leczeniem żylaków. 

Dr n. med. Jacek Waligóra jest specjalistą chirurgii ogólnej i laserowej, skoncentrowanym przede wszystkim na zabiegach małoinwazyjnych. W swoim gabinecie oferuje zabiegi usuwania zmian skórnych za pomocą tradycyjnych metod chirurgicznych oraz nowoczesnej laseroterapii. Wśród nich wyróżnić można między innymi korekcję i usuwanie blizn, a także zmian skórnych, znamion czy brodawek.

Dzięki zaawansowanej laseroterapii, specjalista zajmuje się również leczeniem trądziku i usuwaniem pozostałych po nim niedoskonałości czy przebarwień. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu podejmuje się także laserowego usuwania tatuaży i pigmentow.

Ekspert laserowego leczenia zmian żylnych swoim pacjentom oferuje możliwość zamykania rozszerzonych naczynek na twarzy, a także kompleksową terapię żylaków.

Ekspert chirurgii ogólnej i laserowej kieruje się zasadą, że im mniejsza ingerencja w ciało pacjenta nastąpi w czasie terapii, tym będzie to dla niego korzystniejsze. Dlatego ogromną wagę przykłada do bezpiecznych, małoinwazyjnych metod leczenia, a także nowoczesnych technik laserowych. Stara się na każdym kroku wyjaśnić pacjentowi przebieg zabiegu i dobrać najlepszą terapii.

Dr n. med. Jacek Waligóra pracuje w Centrum Zdrowia Nikamed  w Warszawie. Jest to miejsce, które powstało dzięki zaangażowaniu i pasji tego specjalisty, a także jego chęci do niesienia pomocy przy jak najmniejszej ingerencji w ciało osoby szukającej pomocy. Dlatego jest wyposażony w najlepszy sprzęt medyczny, estetyczny i w pełni bezpieczny.

Dr n. med. Jacek Waligóra jest specjalistą chirurgii ogólnej i laserowej. W 1996 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie, a jedenaście lat później (2007) uzyskał stopień doktora nauk medycznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w znanych i cenionych ośrodkach w Polsce i za granicą. Wśród nich można wymienić Szpital Medicover w Warszawie, Szpital MSWiA w Łodzi, Szpital Bródnowski w Warszawie, a także praktyki w Lons-Les-Saunier Hospital Departament Jura we Francji.

Płynnie posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Laserowe zamykanie naczynek

Historia ukończona (Laserowe zamykanie naczynek):

Ostatnio poddałam się zabiegowi **laserowego usuwania naczynek na twarzy u dr Waligóry**. Zabieg był bezbolesny, a lekarz bardzo profesjonalny. Umówiłam się na kolejne zabiegi tym razem na nogach. Polecam!

dr n. med. Jacek Waligóra udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (1)

dr n. med. Jacek Waligóra udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (9)

Blizny ciete
Odpowiedź specjalisty · 29 maj 2012

Myślę, że powinna Pani ropocząć już teraz stsowanie preparatów silikonowych ( krem lub żel ) 2 x dzień przez ok 3 miesiące. Przed rozpoczęciem kuracji zdjęcie i po 3 miesiącach zdjęcie. Po tym czasie blizna może być o wiele mniej widoczna. Czy...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Miejsca pracy

NIKAMED Centrum Zdrowia

NIKAMED Centrum Zdrowia

dr n. med. Jacek Waligóra udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!