Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 lip 2018

Powiększenie biustu Poznań - naturalny efekt a doktor super gość!

Warto
Średnia cena: 16.000 zł

O lekarzu

Ocena:
Powiększenie biustu Poznań - naturalny efekt a doktor super gość!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Robilam zabieg powiększenia piersi 10 dni temu, z 75A na 75C/D , Zalezalo mi na naturalnym wyglądzie piersi, nie chcialam 2 pilek do tenisa , wszystko wytlumaczylam lekarzowi, po 7 dniach kiedy zobaczylam po raz pierwszy nowy biust oszalalam ze szczęscia, popłakalam się , nie sądzilam, że efekt będzie az taki, piersi wyglądają na naturalne , są piękne i to co chcialam, Implanty Motiva 320ml i 360ml jak najbardziej dają naturalny efekt !!!! Gorąco Polecam Dr Kubasika, zajebisty gość, profesjonalne podejscie do klienta !!! Lepszego chirurga nie znam !!! Efekt lepszy niż moglam sobie wymarzyć :) ! Moje piersi są mega zaj... !!!! Z resztą trzeba samemu się przekonać , pod koniec roku zapisuje się u Dr. na implanty ust , to jest gosc , któremu moge zaufać na 100% POLECAM !!!!

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.