Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

4 miesiące po operacji piersi pękające guzki na bliznach

Po zabiegu
rozali
Rozali
Katowice · Utworzono: 31 gru 2017 · Zaktualizowano: 13 kwi 2021
Historia

Witam. Jestem po operacji piersi prawie 4miesiace, dokładnie 4wrzesnia miałam zabieg (Plastyka piersi,podniesienie i powiekszenie).Niestety piersi zamiast być piekne, robią sie coraz brzydsze.Na bliznach ,któe były zagojone,robią się takie twarde guzki, poczym staja sie miekkie i pekaja i wydobywa sie znich krew z białą wydzieliną(prawdopodobnie szwy sie nie rozpuściły)i zostaje dziura,jak widac na zdjeciach.Czy to mozliwe?I tak cały czas, co sie zagoi to znowu to samo,pęka. Czy ktoś miał może taką sytuacje?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

natalla

· Gdynia

· 13 kwi 2021

Wiem, że minęło sporo czasu od tej historii, ale zastanawiam się, czy doszłaś do tego, co było przyczyną tych ranek? Po jakim czasie udało Ci się ich pozbyć? Ja jestem 3 miesiące po operacji i mam wręcz taką samą sytuację...

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.