Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska

Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska Premium

(42 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Stolarzowicka 38, Bytom, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 7 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 7960391
Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska Premium
(42 Opinie) ·100% poleca

Informacje

30 lat doświadczenia!

Klinika Aesthete została założona w 1991 roku przez dr n. med. Janinę Janicką - Grabowską - chirurga plastyka, członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz międzynarodowych stowarzyszeń chirurgii plastycznej IPRAS i EPRAS. Klinika powstała z myślą o tych, dla których chirurgia plastyczna jest szansą na normalne życie i możliwością zwiększenia pewności siebie. Jest to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych na Śląsku, w której przeprowadza się operacje plastyczne zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi.

Oferujemy specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W naszej Klinice można poddać się różnorodnym zabiegom estetycznym, które mają na celu poprawę wyglądu poprzez likwidację zmarszczek, usunięcie znamion czy blizn, usunięcie żylaków, poprawę kształtu biustu, korektę wyglądu nosa, plastykę powłok brzucha, poprawę kształtu uszu czy ust.

Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany zespół lekarzy i personelu medycznego z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdy rodzaj interwencji chirurgicznej odbywa się z zastosowaniem najnowszych osiągnięć medycyny i techniki medycznej. Zgodnie z deontologią lekarską personel medyczny gwarantuje pacjentom całkowitą dyskrecję.

Klinika mieści się w budynku o kubaturze 2,5 tyś m3 i powierzchni 800 m2. Posiada sale operacyjne i sale dla pacjentów będących po zabiegach, gabinety lekarskie. Dysponuje nowoczesnym sprzętem medycznym. Architekt wnętrz zadbał o optymalny, przestronny układ sal operacyjnych i rozmieszczenie gabinetów lekarskich, a także o wystrój i kolorystykę kliniki. Zabiegi operacyjne wykonuje się u pacjentów w szerokim przedziale wieku. Operowane w klinice dzieci nie muszą rozstawać się ze swymi rodzicami, Ci bowiem mogą przebywać z pociechami w jednym pokoju.

Konsultacje

Konsultacje odbywają się w każdy poniedziałek. 

Cena konsultacji wynosi 250 zł (płatność tylko gotówką).

Pacjenci przyjmowani są po wcześniejszej rejestracji telefoniczne (codziennie od godziny 19:00 do 21:00).

Dlaczego konsultacja jest konieczna?

Konsultacja z chirurgiem plastycznym pozwala specjalistom poznać motywacje oraz oczekiwania pacjenta, a pacjentom zadać nurtujące ich pytania i wyjaśnić wątpliwości. Specjalista przeprowadzi wywiad z pacjentem, aby dowiedzieć się więcej o jego aktualnym stanie zdrowia, historii klinicznej i stosowanym dotychczas leczeniu. Na tej podstawie chirurg jest w stanie zakwalifikować pacjenta do zabiegu. Ponadto, na pierwszej wizycie pacjenci mogą dowiedzieć się między innymi, jak przebiega operacja i jaki rodzaj znieczulenia jest stosowany, jak długo trwa rekonwalescencja i do jakich zaleceń pooperacyjnych należy się stosować oraz jakie są możliwe powikłania. Chirurg wyjaśni też, jakie badania wykonać przed zabiegiem i jak się do niego przygotować.

NIP:

 • 6261039599

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 1991

Filozofia zawodowa:

 • "Zdrowie to nie tylko brak choroby, ale także dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne"

Personel:

 • 6-10 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski
 • niemiecki

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 250

Sposoby płatności:

 • Gotówka

Ułatwienia płatnicze:

 • Zaliczka

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Opinie (42)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pani doktor Janina ukształtowała moją figurę od nowa. Zmniejszenie piersi z podniesieniem, abdominoplastyka oraz plastyka ud. Spełniła moje marzenia !!! Jestem bardzo zadowolona z efektów, jak również z opieki w czasie jak i po operacji. Pani Janina...Czytaj więcej

Chciałabym bardzo, bardzo podziękować Pani Janinie za spełnienie moich marzeń! Moje piersi jeszcze może nie wygojone, ale są cudowne! Takie jakie chciałam. Bardzo dziękuję. Opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie!

Super, jestem bardzo zadowolona. Moje uszy są teraz piękne. Bardzo dziękuję Pani doktor. Wdzięczna pacjentka.

Jestem bardzo zadowolona z efektu który uzyskałam po zabiegu. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna, ale przede wszystkim profesjonalistka.

Zobacz więcej opinii
Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (15)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (129)

Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!