Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska

Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska Premium

(61 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Stolarzowicka 38, Bytom, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 8 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 7960391
Opcje płatności w ratach
Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska Premium
(61 Opinii)·100% poleca

Informacje

32 lat doświadczenia!

Klinika Aesthete została założona w 1991 roku przez dr n. med. Janinę Janicką-Grabowską – chirurga plastyka, członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz międzynarodowych stowarzyszeń chirurgii plastycznej IPRAS i EPRAS. Klinika powstała z myślą o tych, dla których chirurgia plastyczna jest szansą na normalne życie i możliwością zwiększenia pewności siebie. Jest to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych na Śląsku, w której przeprowadza się operacje plastyczne zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi.

Oferujemy specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W naszej klinice można poddać się różnorodnym zabiegom estetycznym, które mają na celu poprawę wyglądu poprzez likwidację zmarszczek, usunięcie znamion czy blizn, usunięcie żylaków, poprawę kształtu biustu, korektę wyglądu nosa, plastykę powłok brzucha, poprawę kształtu uszu czy ust.

Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany zespół lekarzy i personelu medycznego z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdy rodzaj interwencji chirurgicznej odbywa się z zastosowaniem najnowszych osiągnięć medycyny i techniki medycznej. Zgodnie z deontologią lekarską personel medyczny gwarantuje pacjentom całkowitą dyskrecję.

Klinika mieści się w budynku o kubaturze 2,5 tyś m3 i powierzchni 800 m2. Posiada sale operacyjne i sale dla pacjentów będących po zabiegach, gabinety lekarskie. Dysponuje nowoczesnym sprzętem medycznym. Architekt wnętrz zadbał o optymalny, przestronny układ sal operacyjnych i rozmieszczenie gabinetów lekarskich, a także o wystrój i kolorystykę kliniki. Zabiegi operacyjne wykonuje się u pacjentów w szerokim przedziale wieku. Operowane w klinice dzieci nie muszą rozstawać się ze swymi rodzicami, ci bowiem mogą przebywać z pociechami w jednym pokoju.

Konsultacje

Konsultacje odbywają się w każdy poniedziałek.

Cena konsultacji wynosi 250 zł (płatność tylko gotówką).

Pacjenci przyjmowani są po wcześniejszej rejestracji telefoniczne (codziennie od godziny 19:00 do 21:00).

Dlaczego konsultacja jest konieczna?

Konsultacja z chirurgiem plastycznym pozwala specjalistom poznać motywacje oraz oczekiwania pacjenta, a pacjentom zadać nurtujące ich pytania i wyjaśnić wątpliwości. Specjalista przeprowadzi wywiad z pacjentem, aby dowiedzieć się więcej o jego aktualnym stanie zdrowia, historii klinicznej i stosowanym dotychczas leczeniu. Na tej podstawie chirurg jest w stanie zakwalifikować pacjenta do zabiegu. Ponadto, na pierwszej wizycie pacjenci mogą dowiedzieć się między innymi, jak przebiega operacja i jaki rodzaj znieczulenia jest stosowany, jak długo trwa rekonwalescencja i do jakich zaleceń pooperacyjnych należy się stosować oraz jakie są możliwe powikłania. Chirurg wyjaśni też, jakie badania wykonać przed zabiegiem i jak się do niego przygotować.

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Doświadczenie:

 • 33 lat

Konsultacje w języku:

 • Deutsch
 • English
 • Polski

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka

NIP:

 • 6261039599

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Filozofia zawodowa:

 • "Zdrowie to nie tylko brak choroby, ale także dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne"

Personel:

 • 6-10 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 250

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (61)

5.0
61 Opinii · 100% poleca
Zmniejszenie biustu

Jestem bardzo zadowolona z wykonania operacji zmniejszenia biustu u Pani dr n. med. Janiny Janickiej-Grabowskiej. wykonałam również operację powiek górnych i również jestem zadowolona . Polecam klinikę Aesthete , świetny personel.

Powiększanie biustu

Poddałam się operacji powiększenia piersi z uwagi na wielki kompleks. Zależało mi na średnim rozmiarze piersi, Pani Doktor wysłuchała całkowicie moich wszystkich oczekiwań. Finalnie jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Od początku w klinice...Czytaj więcej

Powiększanie biustu

Bardzo polecam Panią doktor Janinę. Moi piersi teraz wyglądają przepięknie, tak , jak zawsze o nich marzyłam. Opieka przed i po zabiegu na wysokiem poziomie.

Blefaroplastyka

Szczerze polecam klinikę Aesthete w Bytomiu, Panią dr Janinę Janicką-Grabowską i cały personel kliniki. Już od samego wejścia bardzo dbają o dobre samopoczucie pacjenta. Nawet operacja była przyjemna Pani Doktor profesjonalistka, a pielęgniarki przem...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (28)

Blefaroplastyka powiek

Zabieg odbył się szybko i bezboleśnie. Jedyny dyskomfort to zastrzyk! Po zabiegu 2 dni odpoczynku i praktycznie tylko lekko opuchnięte powieki i lekki siniak. Ale nie był to problem , normalnie się funkcjonuje. W piątym dniu ściągnięcie powiek...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (7)

Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!