121

Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska

(4.9) 100 % poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Śląskie
Zobacz mapę
Specjalizacje Chirurgia Plastyczna
Zobacz telefon

Opinie (33)

4.9
ogólna ocena
100 % poleca
Napisz opinię
Pani Doktor to anioł, dziękuję za moje cudowne piersi i pełen profesjonalizm. Polecam bardzo serdecznie!
Jestem po zabiegu powiększenia piersi, był to mój odwieczny problem, znalazłam klinikę, która się tym zajmuje, udałam się na konsultację i Pani doktor zrobiła na mnie ogromne wrażenie, nie wahałam się ani chwili, że to właściwa osoba na odpowiednim miejscu, od razu umówiłam się na termin zabiegu, w razie moich pytań, Pani doktor była dla mnie dostępna pod telefonem. Nadszedł wyczekiwany dzień zabiegu, mało tego kompletnie się nie bałam, miałam spokój ducha, bo byłam odpowiednio przygotowana do zabiegu :) Cały personel bardzo miły i przyjazny, po zabiegu czułam się świetnie, spodziewałam się bólu, a ten ból, który mi towarzyszył był bardzo do zniesienia przez pierwsze trzy dni, zdecydowałam się na zostanie w klinice na trzy dni po zabiegu, dla swojego komfortu i że będę miała fachową opiekę, w razie gdyby miały wystąpić jakieś komplikacje. Jestem 3 tyg. po zabiegu jestem bardzo zadowolona, nawet nie umiem tego opisać, bo to było marzenie, na które się w końcu zdecydowałam :) Bardzo dziękuję!
Jestem 3 tygodnie po podwójnej operacji biustu (lifting oraz włożenie implantów). Na ostateczny wynik operacji trzeba zaczekać kilka miesięcy, ale piersi już teraz prezentują się bardzo ładnie, a ja mogę stwierdzić, że zamierzony efekt został osiągnięty pod względem medycznym i estetycznym. Pomimo sporej ingerencji (wybrałam duże implanty) rekonwalescencja przebiega bezproblemowo. Przed operacją pani doktor dokładnie wytłumaczyła jakich efektów oraz ewentualnych komplikacji mogę się spodziewać. Co więcej, uwzględniła moje oczekiwania co do wyglądu oraz wielkości biustu, wybierając przy tym najlepsze możliwe rozwiązanie. Szczerze polecam. Pełna profesja. Fachowe podejście począwszy od konsultacji, operację aż do wizyt związanych ze zmianą opatrunku. Pani doktor, o czym sie przekonałam, ma duże doświadczenie oraz, co bardzo ważne, zamysł artystyczny, dzięki czemu zabieg przebiegł bez komplikacji, a efekt zachwyca. Serdecznie pozdrawiam cały zespół!
Pani doktor Janicka-Grabowska robiła mi dwa zabiegi. Powiększanie piersi i plastykę brzucha, oba zabiegi z wynikiem rewelacyjnym! Cóż tu dużo mówić, Pani doktor wyrzeźbiła mnie na nowo! Za co jestem jej niezmiernie wdzięczna. Sama Pani doktor miła, uśmiechnięta, pełna pasji i zaangażowania w to co robi. Personel kliniki wspaniały, pomocny, wyrozumiały. Na pewno kiedyś jeszcze do Was wrócę ;) polecam całą sobą tę klinikę ;)
Poproś Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (21)

Spełniły się moje marzenia o pięknych piersiach
Powiększanie biustu

Pani doktor spełniła moje marzenie o pięknych piersiach... Kiedyś nie były one brzydkie, ale ciąża i karmienie (chociaż krótkie) zrobiły swoje :( W chwili, gdy sama już nie mogłam na nie patrzeć, a zobaczyłam...

czytaj więcej
60-latka. Lifting twarzy i szyi.
Lifting twarzy

Już po raz drugi korzystałam z pomocy pani doktor Janickiej-Grabowskiej. Tak z efektów zabiegu jak i całokształtu opieki jest bardzo, bardzo zadowolona. Dzięki Pani doktor wreszcie spokojnie mogę spojrzeć...

czytaj więcej

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Poniedziałek 08/03 Wtorek 09/03 Środa 10/03 Czwartek 11/03 Piątek 12/03

Zdjęcia (121)

Poproś Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!
Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska
(4.9) 33 opinie
- Dodaj opinię