Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska

(62 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Stolarzowicka 38, Bytom, Śląskie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 7960391
Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska
(62 Opinie)·100% poleca

Informacje

32 lat doświadczenia!

Klinika Aesthete została założona w 1991 roku przez dr n. med. Janinę Janicką-Grabowską – chirurga plastyka, członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz międzynarodowych stowarzyszeń chirurgii plastycznej IPRAS i EPRAS. Klinika powstała z myślą o tych, dla których chirurgia plastyczna jest szansą na normalne życie i możliwością zwiększenia pewności siebie. Jest to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych na Śląsku, w której przeprowadza się operacje plastyczne zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi.

Oferujemy specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W naszej klinice można poddać się różnorodnym zabiegom estetycznym, które mają na celu poprawę wyglądu poprzez likwidację zmarszczek, usunięcie znamion czy blizn, usunięcie żylaków, poprawę kształtu biustu, korektę wyglądu nosa, plastykę powłok brzucha, poprawę kształtu uszu czy ust.

Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany zespół lekarzy i personelu medycznego z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdy rodzaj interwencji chirurgicznej odbywa się z zastosowaniem najnowszych osiągnięć medycyny i techniki medycznej. Zgodnie z deontologią lekarską personel medyczny gwarantuje pacjentom całkowitą dyskrecję.

Klinika mieści się w budynku o kubaturze 2,5 tyś m3 i powierzchni 800 m2. Posiada sale operacyjne i sale dla pacjentów będących po zabiegach, gabinety lekarskie. Dysponuje nowoczesnym sprzętem medycznym. Architekt wnętrz zadbał o optymalny, przestronny układ sal operacyjnych i rozmieszczenie gabinetów lekarskich, a także o wystrój i kolorystykę kliniki. Zabiegi operacyjne wykonuje się u pacjentów w szerokim przedziale wieku. Operowane w klinice dzieci nie muszą rozstawać się ze swymi rodzicami, ci bowiem mogą przebywać z pociechami w jednym pokoju.

Konsultacje

Konsultacje odbywają się w każdy poniedziałek.

Cena konsultacji wynosi 250 zł (płatność tylko gotówką).

Pacjenci przyjmowani są po wcześniejszej rejestracji telefoniczne (codziennie od godziny 19:00 do 21:00).

Dlaczego konsultacja jest konieczna?

Konsultacja z chirurgiem plastycznym pozwala specjalistom poznać motywacje oraz oczekiwania pacjenta, a pacjentom zadać nurtujące ich pytania i wyjaśnić wątpliwości. Specjalista przeprowadzi wywiad z pacjentem, aby dowiedzieć się więcej o jego aktualnym stanie zdrowia, historii klinicznej i stosowanym dotychczas leczeniu. Na tej podstawie chirurg jest w stanie zakwalifikować pacjenta do zabiegu. Ponadto, na pierwszej wizycie pacjenci mogą dowiedzieć się między innymi, jak przebiega operacja i jaki rodzaj znieczulenia jest stosowany, jak długo trwa rekonwalescencja i do jakich zaleceń pooperacyjnych należy się stosować oraz jakie są możliwe powikłania. Chirurg wyjaśni też, jakie badania wykonać przed zabiegiem i jak się do niego przygotować.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Doświadczenie:

  • 33 lat

Konsultacje w języku:

  • Deutsch
  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (62)

5.0
62 Opinie · 100% poleca
Plastyka brzucha

Nigdy nie byłam szczupła, a po dwóch ciążach na moim brzuchu pozostał wałek tłuszczu i skóry, którego właściwie nie mogłabym się pozbyć poprzez ćwiczenia. Byłam na konsultacjach w różnych klinikach, ale to doktor Janicka-Grabowska przekonała mnie do...Czytaj więcej

Zmniejszenie biustu

Jestem bardzo zadowolona z wykonania operacji zmniejszenia biustu u Pani dr n. med. Janiny Janickiej-Grabowskiej. wykonałam również operację powiek górnych i również jestem zadowolona . Polecam klinikę Aesthete , świetny personel.

Powiększanie biustu

Poddałam się operacji powiększenia piersi z uwagi na wielki kompleks. Zależało mi na średnim rozmiarze piersi, Pani Doktor wysłuchała całkowicie moich wszystkich oczekiwań. Finalnie jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Od początku w klinice...Czytaj więcej

Powiększanie biustu

Bardzo polecam Panią doktor Janinę. Moi piersi teraz wyglądają przepięknie, tak , jak zawsze o nich marzyłam. Opieka przed i po zabiegu na wysokiem poziomie.

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (28)

Blefaroplastyka powiek

Zabieg odbył się szybko i bezboleśnie. Jedyny dyskomfort to zastrzyk! Po zabiegu 2 dni odpoczynku i praktycznie tylko lekko opuchnięte powieki i lekki siniak. Ale nie był to problem , normalnie się funkcjonuje. W piątym dniu ściągnięcie powiek...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (7)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.