AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(43) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od: 9.000 zł do 15.000 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art Medical... (pomniejszenie piersi u mężczyzn Szczecin)

Dr n. med. Artur Śliwiński

(14) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 9.000 zł do 15.000 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center to... (usuwanie ginekomastii Szczecin)

Beauty Group - Klinika Chirurgii Plastycznej

(6) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 6.000 zł do 9.000 zł
Baeuty Group to szczecińska klinika chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów zarówno z Polski jak i z zagranicy, personel kliniki biegle włada językami: polskim, niemieckim oraz angielskim. Szczeciński ośrodek Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, lifting twarzy... (pomniejszenie piersi u mężczyzn Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 7.000 zł do 8.000 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (leczenie ginekomastii Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(2) 100 % poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark.Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor Ostrowskiej-Clark... (pomniejszenie piersi u mężczyzn Szczecin)

Aesthetic Med

(18) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 7.500 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (usuwanie ginekomastii Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(12) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 5.000 zł
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (redukcja męskich piersi Szczecin)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(17) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 7.000 zł
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (leczenie ginekomastii Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Nie wiem jak sie odwdzieczyć panu doktorowi za operacje Ginekomastii, po 30latach wkoncu sie jej pozbylem. Pelen profesjonalizm, super podejscie do Pacjenta! Mialem operowana duza ginekomastie 2 lata temu i bylo prawdopodobienstwo ze bedzie trzeba zabieg powtorzyc, niestety stalo sie tak ze polowa Ginekomatii powrocila. po kontakcie telefonicznym ustalilismy date "poprawki". Pan dr Dmytrzak przeprowadzil 2ga operacje 6 msc temu za darmo! jeszcze raz dziekuje teraz po pol roku od zabiegu moge powiedziec ze pozytywnie. Narascie nie wstydze sie sciagac koszulki szkoda ze nie zrobilem tego wczesniej. DZIEKUJE I POLECAM kazdemu facetowi z tym problemem !! warto przyjechac do Szczecina z calej Polski. Dla tych co narzekaja powinni wiedziec ze nie zawsze operacja wydzie super lub sa oczekiwania za duze; mi sie udalo DZIEKUJE I POLECAM!

Dzień dobry, Proszę uprzejmie o informację odnośnie ceny za kompleksową usługę leczenia ginekomastii ( konsultacja+badania przed zabiegiem+ zabieg (wycięcie gruczołu + odsysanie) Czy można wykonać u Państwa na miejscu badania laboratoryjne w tym hormonalne?, wykonać USG gruczołu piersiowego? Jaki jest orientacyjny całościowy czas pobytu w klinice. Ze względu na pracę nie mam możliwości aby "kompletować" na własną rękę wyników badań z różnych miejsc. Nie ukrywam że dużym udogodnieniem będzie przeprowadzenie pacjenta przez cały proces leczenia i pobytu - na miejscu u Państwa w klinice Proszę o kontakt j. p.