Beauty Group

(8 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Wojciechowskiego 7, Szczecin, Zachodniopomorskie
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000137494
Opcje płatności w ratach
Beauty Group
(8 Opinii)·100% poleca

Informacje

Klinika Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, ultradźwiękowa korekta nosa, lifting twarzy, podniesienie piersi, powiększenie piersi, labioplastyka, plastyka brzucha, liposukcja, korekta powiek (górnych i dolnych) korekcja uszu, leczenie żylaków, operacyjne leczenie przepukliny brzusznej, pachwinowej, pępkowej, niechirurgiczny endolifting twarzy (lift 4D), zabiegi laserowe, powiększenie ust, korekta zmarszczek i wiele innych.

Zespół

Z kliniką współpracują najlepsi specjaliści chirurgii plastycznej, szkolący się i operujący w Polsce i za granicą. Personel medyczny jest dobierany z najwyższą starannością, dzięki czemu pacjenci mogą być pewni, że świadczone usługi są na najwyższym możliwym poziomie. Dla naszych doświadczonych chirurgów plastyków, każdy Pacjent jest indywidualnością i wymaga stworzenia takiego planu zabiegowego i rekonwalescencji, który będzie uwzględniał jego potrzeby.

Nad prawidłowym przebiegiem zabiegu czuwa cały zespół operacyjny, co minimalizuje ryzyko wystąpienia ewentualnych powikłań i pomaga w osiągnięciu jak najlepszych efektów. Podczas pobytu w naszej Klinice Pacjenci przez cały czas znajdują się pod troskliwą opieką chirurga plastyka wykonującego zabieg, a personel medyczny całodobowo czuwa nad ich stanem tak, aby czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Oczekiwania Pacjentów połączone z naszym wieloletnim doświadczeniem, pozwoliły uzyskać doskonałe proporcje i harmonię pomiędzy medyczną częścią Kliniki a komfortowo urządzoną częścią pensjonatową. Pacjenci pod całodobową opieką medyczną i w kameralnej atmosferze szybko wracają do pełni sił.

Lokalizacja

Klinika jest usytuowana w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina, przy Lasku Arkońskim, co uatrakcyjnia pobyt, zapewnia również tak potrzebny w okresie rekonwalescencji spokój i korzystny mikroklimat. Klinika wyposażona jest w komfortowe sale pooperacyjne.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Konsultacje w języku:

  • Deutsch
  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Flebologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (8)

4.9
8 Opinii · 100% poleca
Mastopeksja

W grudniu przeszłam zabieg mastopeksji wraz z powiększeniem implantami Mentor 250 ml wysoki profil. Jestem przeszczęśliwa. Z czystym sumieniem na 100% polecam Dr Fabiana Urbana oraz calutki zespół Kliniki Beauty Group, który się opiekował mną od mom...Czytaj więcej

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Dr Fabian Urban, Klinika Beauty Group Szczecin

Bardzo dziękuje za zabieg i dziękuje całej załodze beuty group. Polecam w 100%

Korekcja uszu

Korekta odstających uszu - nie warto męczyć się z tym problemem całe życie

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (7)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (37)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (7)

Korekcja nosa w wieku 16 lat
Odpowiedź specjalisty · 22 kwi 2010

Witam serdecznie, Rzeczywiście można spotkać się z różnymi opiniami na temat wieku, w którym można się poddać operacji korekcji nosa. Wg współpracujących z naszą Kliniką lekarzy mężczyźni muszą mieć ukończone 19 lat, kobiety - 18, aby móc...

Czytaj więcej
Redukcja jednej piersi.
Odpowiedź specjalisty · 23 gru 2009

Witam Panią serdecznie, Pani Andreo, Rzeczywiście asymetria piersi może być źródłem dużego dyskomfortu dla samopoczucia kobiety. Ze względu jednak na możliwą złożoność procedury, trudno jest szacować koszty niejako "zaocznie" (nie chciałabym...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.