Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

25 sie 2020 · Zaktualizowano: 3 gru 2020

Powiększenie piersi i mastopeksja (Szczecin, Mentor, 300 ml)

Warto
Średnia cena: 18.000 zł

O lekarzu

Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam. Zabieg powiększenia piersi wraz z mastopeksją przeszłam 1.06.20 r. W klinice Beauty Group w Szczecinie. Operatorem był dr Fabian Urban. Moje implanty to Mentor 300 ml wysoki profil. Obecnie po 3 miesiącach stwierdzam, że ta wielkość biustu jest idealna, nie jest przerysowana, no i co najważniejsze zdałam się na opinię mojego lekarza, który po wymiarach dobrał mi wielkość implantu. Mam 156 cm wzrostu i ważę 49 kg. Więc biust jest idealny. Asymetria, którą miałam po dwóch karmieniach, została wyrównana, idealnie w obydwu piersiach implanty o tych samych pojemnościach. Dra Fabiana Urbana polecam z czystym sumieniem, jest precyzyjny i najlepszy. Kontakt z doktorem w sprawie doboru implantów (konsultacji przed zabiegiem i po) nie graniczy z cudem, rozwiewa wszystkie wątpliwości. Jestem ogromnie szczęśliwa, że wybrałam tę klinikę i lekarza.

5

Komentarzy (5)

Jaki miałaś rozmiar wyjściowy?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Troche obolala ale to normalne

Witam, jestem jeden dzien po zabiegu powiekszenia piersi. Troche obolala ale to normalne, wkoncu na masazu tam nie bylam. Piersi sa śliczne, jeszcze opuchniete ale ksztalt maja swietny. Lekarz niesamowity, rzeczowy, konkretny,nie owija w bawełne...

Czytaj więcej
Piersi są symetryczne

Najlepszy chirurg plastyczny na świecie! Piersi po operacji są bardzo ładne, symetryczne i co najważniejsze kraglutkie. Nic się z nimi nie dzieje a co najważniejsze, maja piękny kształt. Pan doktor, wie co robi i ma do tego rękę ! Poza tymi...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.