NATIVIS CLINIC

NATIVIS CLINIC

Brak opinii
Dodaj opinię
Wielicka 43, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: Poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00 sobota 9:00 - 15:00
NATIVIS CLINIC
NATIVIS CLINIC
Brak opinii

Informacje

  • 1886 wizyt na profilu

Nativis Clinic to klinika, która powstała z pasji do medycyny estetycznej. Stopniowo poszerzając portfolio swoich usług, stała się miejscem, które zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę w zakresie medycyny i ginekologi estetycznej, kosmetologii oraz dietetyki. Założycielem kliniki jest dr Maciej Rogala, który nie tylko dzieli się swoją wiedzą, prowadząc szkolenia, ale również stale ją pogłębia, uczestnicząc w licznych sympozjach i warsztatach edukacyjnych na całym świecie, nieustannie szukając nowych rozwiązań w zakresie medycyny estetycznej.

Nasz zespół to lekarze i kosmetolodzy, którzy dzięki zdobytej przez lata wiedzy i doświadczeniu zawodowemu w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii, gwarantują swoim pacjentom usługi świadczone na najwyższym poziomie. W Nativis Clinic specjalizujemy się w zabiegach z użyciem najnowocześniejszych laserów, dbając o wygląd skóry i lecząc jej niedoskonałości.

Nasi specjaliści mają szerokie doświadczenie między innymi w laserowym leczeniu nietrzymania moczu, zasklepianiu dziurek po kolczykach, leczeniu grzybicy paznokci, redukowaniu przebarwień, usuwaniu brodawek i tłuszczaków, a także licznych zabiegach modelujących sylwetkę i poprawiających wygląd miejsc intymnych zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

W Nativis Clinic najważniejszy jest pacjent, to jemu poświęcamy najwięcej naszej uwagi, słuchamy i doradzamy, opierając się przy tym nie tylko na zdobytej przez lata wiedzy i doświadczeniu, ale również empatii i rozsądku, bo ten w medycynie estetycznej jest bardzo ważny. Nie porównujemy i nie oceniamy, każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, a zgłoszony przez niego problem staramy się rozwiązywać z taką starannością, jakby dotyczył nas samych.

Doktor Maciej Rogala jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Pełnił funkcję asystenta w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie. Jest specjalistą anestezjologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, w roku 2015 dołączył do Amerykańskiego Stowarzyszenia Estetycznego (American Aesthetic Association).

Jego specjalnością są zabiegi odmładzające skóre twarzy, gdzie wykorzystuje techniki łączone. Jako jeden z pierwszych w Europie zaczął wykonywać zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego Fraxel re:pair. Jest również  jednym z pierwszych lekarzy, którzy zaczęli stosować laserową technikę leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Oprócz tego wykonuje również zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę.

Podczas konsultacji zachęcamy naszych pacjentów, aby zadawali jak najwięcej pytań. Ważne jest dla nas, aby pacjent czuł się pewnie i bezpiecznie, dlatego staramy się udzielać wyczerpujących odpowiedzi, starannie omawiamy wskazania i przeciwwskazania, aby wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Na konsultacje pacjenci mogą umawiać się wysyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy, jak również telefonicznie czy osobiście w klinice.

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna estetyczna

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

  • Medycyna Estetyczna, Ginekologia Estetyczna, Rehabilitacja i Ortopedia.

Godziny pracy:

  • poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00 sobota 9:00 - 15:00

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (17)

NATIVIS CLINIC udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!