Linea Corporis

Linea Corporis

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Nowiniarska 1, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Linea Corporis
Linea Corporis
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 830 wizyty na profilu

Linea Corporis to warszawska klinika zajmująca się chirurgią plastyczną. Jej założyciele postawili sobie za cel łączyć medycynę i sztukę, a tym samym wyjść poza utarty schemat jeszcze jednego ośrodka specjalizującego się w operacjach plastycznych.

Działalność kliniki skupia się na chirurgii plastycznej. Szeroki wachlarz usług obejmuje między innymi powiększanie ust czy piersi, jak również plastykę wybranych części ciała. W ofercie kliniki znajdziecie kilka rodzajów liftingu, a także plastyka uszu i nosa. Ofertę kliniki uzupełnia laseroterapia. Specjaliści Linea Corporis świadczą usługi w zakresie laseroterapii blizn i bliznowców, a także zamykają naczynka i usuwają znamiona. Pacjenci, którzy chcą usunąć tatuaż również znajdą pomoc w klinice. Poza tym wykonywane są zabiegi depilacji i fotoodmładzania. Odrębną kategorię usług stanowi chirurgia intymna, w tym zmniejszenie warg sromowych czy plastyka pochwy i krocza.

Dla założycieli kliniki Linea Corporis priorytetem było stworzenie wrażliwego i komunikatywnego zespołu, indywidualnie podchodzącego do problemów swoich pacjentów. Skuteczna i niosąca satysfakcję współpraca musi bazować na atmosferze wzajemnego zaufania, optymizmu, ciepła, a przede wszystkim zrozumienia i dyskrecji.

Zlokalizowana w stolicy klinika Linea Corporis powstała dzięki połączeniu sił trzech doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy poprzez wyznawaną przez siebie filozofię działania wytrwale dążyli do realizacji wspólnych zamierzeń. Kadrę kliniki stanowi zgrany i obdarzony wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii estetycznej zespół lekarzy i pielęgniarek, który systematycznie podnosi swoje kwalifikacje. Nowoczesny ośrodek spełnia wszystkie wymogi krajowe i Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa pacjentów i norm sanitarno-epidemiologicznych. Klinika posiada certyfikat "Szpital bez bólu", co zdecydowanie podnosi komfort pacjentów i przyczynia się do zminimalizowania obaw związanych z poddaniem się zabiegom.

Fundamentem kadry kliniki Linea Corporis jest jej trzech założycieli. To doświadczeni eksperci w zakresie chirurgii plastycznej. Dr n. med. Sławomir Łoń to absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Wyróżniany przez Ministra Zdrowia oraz przez Rektora Akademii Medycznej w Warszawie za wybitne osiągnięcia w pracy naukowej. Natomiast dr n. med. Jarosław Stańczyk jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Sprawdzony zespół uzupełnia lek. med. Marek Krzyczkowski, specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, który również jest absolwentem stołecznej Akademii Medycznej.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 300

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca
Linea Corporis udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (3)

Zdjęcia (1)

Linea Corporis udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!