Klinika Krajewski

Klinika Krajewski

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Mieczysława Orłowicza 12 lok. U2, Warszawa, Mazowieckie
Klinika Krajewski
Klinika Krajewski
(3 Opinie)·100% poleca

Informacje

Klinika Krajewski to 3 placówki – Warszawa Centrum-Powiśle, Warszawa Mokotów i Radom, w których pacjenci pod okiem specjalistów w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i ginekologii, korzystają z najnowocześniejszych technologii zestawionych w indywidualne programy terapeutyczne. Obszary działalności kliniki to dermatologia, medycyna estetyczna, kosmetologia, chirurgia plastyczna, ginekologia nowoczesna. 

Indywidualne podejście do pacjentów, łączenie nowoczesnych technologii z klasycznym leczeniem w unikalne terapie, nieustanne dostarczanie światowej klasy technologii o wysokim standardzie bezpieczeństwa i skuteczności dla pacjentów, uczciwość w doborze technologii vs. czas i koszt trwania terapii - to wszystko znajdziesz w Klinice Krajewski. Klinika Krajewski powstała w 2002 roku. Inspiracją dla dr n. med. Macieja Krajewskiego było stworzenie miejsca, gdzie profesjonalna opieka medyczna będzie połączona z miejscem, gdzie pacjenci znajdą absolutny hi-tech z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej. W ten sposób oferta kliniki od otwarcia sukcesywnie poszerzała się o nowe rozwiązania. Z czasem klinika rozszerzyła swoją działalność o zabiegi modelujące ciało i poszerzyła zakres personelu o nowych specjalistów. Od 2014 roku zajmujemy się również chirurgią plastyczną i nieustająco rozwijamy ginekologię estetyczną. W swojej ofercie aktualnie posiadamy ponad 50 technologii, wśród których dominują najnowocześniejsze lasery, w tym najlepszy laser do usuwania tatuaży.

Zespół

Klinika Krajewski to zespół wykwalifikowanych specjalistów pod wodzą właściciela kliniki, dermatologa z blisko 20-letnim doświadczeniem dr n. med. Macieja Krajewskiego. 

W Klinice Krajewski staramy się zapewnić naszym pacjentom wysoki standard bezpieczeństwa, profesjonalizmu i sympatii. Lubimy naszych pacjentów i mamy nadzieję, że z wzajemnością. Personel Kliniki Krajewski, w trzech placówkach – Warszawa Centrum-Powiśle, Warszawa Mokotów i Radom, to wykwalifikowana i doświadczona kadra lekarzy i kosmetologów. Zespół nieustannie poszerza wiedzę uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach. Posiadamy w swojej ofercie ponad 50 innowacyjnych technologii, które wyselekcjonowaliśmy z rynku, osobiście testując ich działanie i skuteczność, od najlepszych, światowych producentów. Dzięki tak szerokiej ofercie możemy precyzyjnie dopasowywać terapie do potrzeb pacjentów i osiągać spektakularne rezultaty terapeutyczne m.in. w leczeniu trądziku, leczeniu łysienia, usuwaniu tatuaży, odmładzaniu, redukcji blizn, w tym także potrądzikowych, usuwaniu przebarwień i rozstępów, zamykaniu naczynek, poprawy kondycji skóry, wyszczuplaniu, ujędrnianiu skóry i redukcji cellulitu. Pasja dr n. med. Macieja Krajewskiego do laserów pozwoliła stać się Klinice Krajewski jednym z liderów ultranowoczesnej laseroterapii.

Specjalizacje

Nasze kliniki specjalizują się w zakresie wszelkich problemów dermatologicznych, dermatologii estetycznej, odmładzania, modelowania sylwetki i redukcji cellulitu, usuwania tatuaży, ginekologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Zabiegi z dziedziny dermatologii estetycznej, ginekologii i chirurgii plastycznej zawsze poprzedza konsultacja i kwalifikacja do zabiegu przez specjalistę. Lekarze mogą zlecić dodatkowe badania diagnostyczne. Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym, toksyną botulinową czy wypełnianie ust przeprowadzane w Klinice Krajewski jest wyłącznie przez lekarza specjalistę. 

Konsultacje z naszymi specjalistami można umówić telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Zawsze potwierdzamy obecność na wizycie i prosimy o odwoływanie wizyty natychmiast po powstaniu przeszkody. Na każdej konsultacji omawiamy możliwości terapeutyczne i dostępne rozwiązania, tak aby znaleźć optymalne rozwiązanie.

Lokalizacja

Klinika Krajewski mieści się w takich lokalizacjach, jak Warszawa Centrum-Powiśle, Warszawa Mokotów i Radom

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (3)

5.0
3 Opinie · 100% poleca

blizny potrądzikowe usunięte :)

Historia ukończona (Laser frakcyjny):

miałam ogromny problem z cerą w młodości, co poskutkowało bliznami potrądzikowymi. Pan doktor sprawnie sie z nimi rozprawił :) zdecydowanie polecam, nie przypuszczałam ze kiedys sie pozbede swojego problemu ale sie udalo i to jest nawazniejsze:) Duzy...Czytaj więcej

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (4)

Nie polecam

Zabieg był polecony przez dr. K. Do rozliczenia miałam niewykorzystany pakiet na 1000zł bywałam tam na zabiegach na ciało. Chciałam wykorzystać te pieniądze wykonując kwasy chemiczne jednak pan doktor zalecił , że będzie lepiej zrobić Fraxel...

Czytaj więcej
Od lat miałam problem z trądzikiem

Od lat miałam problem z trądzikiem. Leczenie trwało długimi miesiącami, były chwile że było lepiej, a potem trądzik wracał ze zdwojoną siłą. Bardzo pomógł mi dr Maciej Krajewski. Po tym, jak trądzik został wyleczony - niestety moja twarz miała...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.