Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
  • 5 odpowiedzi

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Borecka-Sobczak

Choroby wewnętrzne Gdańsk
  • 6
  • rekomendacje
    kolegów

Kontakt z nami

Rekomendacje (1)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Borecka-Sobczak? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Borecka-Sobczak

Rekomendacje innych lekarzy

Profil - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Borecka-Sobczak - Choroby wewnętrzne Gdańsk

CzłonkostwoCzłonkostwo:

  • PTF - Polskie Towarzystwo Flebologiczne

O mnie

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Borecka-Sobczak to gabinet prowadzący przez niezwykle doświadczoną specjalistkę w zakresie chorób wewnętrznych, angiologii i flebologii. Oddział mieści się w Gdańsku.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

W zakres usług gabinetu wchodzi szereg zabiegów z poszczególnych dziedzin medycyny. Wymienić tu należy przede wszystkim flebologię, która sama w sobie jest dziedziną interdyscyplinarną – żyły znajdują się bowiem w obrębie całego ludzkiego ciała; nie jest możliwym więc leczenie ich miejscowo. Krew przepływa przez cały organizm, a leczenie niewydolności żylnych wymaga kompleksowego podejścia. Flebologia łączy się zatem z chirugią (ogólną i naczyniową), hematologią, endokrynologią, reumatologią, itd. Ponadto, w placówce pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów medycyny estetycznej – toksyna botulinowa, mezoterapia, lipoliza iniekcyjna, peelingi, nici PDO, czy też wolumeria twarzy (wypełnianie zmarszczek).

Filozofia zawodowa

W gabinecie do zdrowia podchodzi się w sposób holistyczny i możliwie najbardziej kompleksowy. Pacjenci poddawani są obszernej i dokładnej diagnostyce, dzięki czemu możliwie jest zidentyfikowanie problemu i jego przyczyn, a nie tylko zachowawcze leczenie objawów. Medycyna jest zbiorem poszczególnych dziedzin, których celem nadrzędnym powinno być dobro jednostki. Dlatego też stawia się na szeroko zakrojoną współpracę z innymi placówkami tak, aby każdy problem móc odpowiednio i skutecznie rozwiązać.

Nasz gabinet/klinika

Gabinet mieści się w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Oddział jest nowocześnie wyposażony, dzięki czemu pacjenci mają dostęp do wysokich standardów i gwarancji rezultatów leczenia. Personel składa się z ekspertów w danych dziedzinach, a nad całością czuwa miła i profesjonalna obsługa.

Wykształcenie i doświadczenie

Joanna Borecka-Sobczak, założycielka Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej studia ukończyła w 1998, na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z warszawskimi klinikami w zakresie diagnostyki i niewydolności żylnej. Specjalizację z chorób wewnętrznych uzyskała w Gdańsku. Flebologią zajmuje się zarówno w Warszawie, jak i w Gdańsku. Stale podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nowe umiejętności, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Jest członkiem Towarzystwa Internistów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Konsultacje

Adres e-mail: info@poradnia-flebologiczna.pl

Rejestracja – czynna: poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Media społecznościowe:

Facebook: https://www.facebook.com/zylakiborecka/

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Leczenie żylaków
   Laserowe leczenie żylaków EVLA
   Skleroterapia żylaków

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Choroby wewnętrzne Gdańsk
Adres
Grunwaldzka 24/1
80-229 Gdańsk
Polska