Klinika Mikro Hair

Klinika Mikro Hair

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Szkolna 16, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Klinika Mikro Hair
Klinika Mikro Hair
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 136 wizyt na profilu

Klinika Mikro Hair funkcjonuje w Julianowie, niedaleko Warszawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób borykających się z problemem utraty włosów, proponuje najwyższej jakości rozwiązania, które pomogą znacząco odmienić wygląd i poprawić codzienne samopoczucie.

Klinika Mikro Hair świadczy usługi w zakresie mikropigmentacji skóry głowy. Zabieg Mikro Hair to innowacyjna metoda, która polega na ukryciu łysienia poprzez stworzenie perfekcyjnej imitacji ogolonej głowy. Profesjonaliści pracujący w ośrodku używają pigmentów stworzonych specjalnie do zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. W efekcie nie widać różnicy pomiędzy włosami naturalnie rosnącymi a opracowaną przez nich imitacją włosów. Efekt mikropigmentacji skóry głowy jest bardzo realistyczny i do złudzenia przypomina naturalne włosy. Poza mikropigmentacją skóry głowy wykonywane są pigmentacje między innymi brwi, ust, powiek czy brodawek piersiowych. Przeprowadzane zabiegi stosowane są w przypadkach łysienia androgenowego i plackowatego, kamuflażu blizn oraz zagęszczania włosów. W klinice można również skorzystać z laserowego usuwania tatuażu czy mikropigmentacji za pomocą specjalistycznego lasera Q Switch.

Misją kliniki jest wykonywanie naturalnych mikropigmentacji, które podnoszą, uzupełniają lub korygują walory estetyczne urody. Filozofia wykonywania naturalnych mikropigmentacji została przeniesiona na mikropigmentację skóry głowy.

Atutami kliniki Mikro Hair są: unikalna metoda mikropigmentacji, wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów oraz ich naturalne efekty. Aby uzyskać idealny efekt ogolonej głowy, eksperci wykonują wysoce specjalistyczne zabiegi, sięgając po dedykowany i sprawdzony sprzęt. Jego parametry zostały specjalnie dopasowane do pigmentowania delikatnej skóry głowy. Podczas zabiegów wykorzystywane są też specjalne igły, zdecydowanie cieńsze od tych używanych w klasycznym makijażu permanentnym bądź tatuażu.

Mikro Hair jest metodą mikropigmentacji skóry głowy, którą stworzyła Agnieszka Zapała. Jako pierwsza w Polsce przeprowadziła zabieg mikropigmentacji skóry głowy. Ze względu na unikalną metodę oraz wieloletnie doświadczenie, specjalistka wie o mikropigmentacji skóry głowy niemal wszystko. Na bieżąco śledzi i bada najnowsze światowe trendy, sięgając w swojej praktyce po najlepsze rozwiązania. Nieustannie ulepsza swoje metody i wzbogaca ofertę. Agnieszka Zapała jest systematycznie zapraszana na międzynarodowe wykłady oraz prezentacje z zakresu mikropigmentacji skóry głowy.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Skuteczny sposób na łysienie

Klinika Mikro Hair udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (1)

Klinika Mikro Hair udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!