Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

9 sie 2018 · Zaktualizowano: 4 paź 2023

Blepharoplastyka metodą przezspojówkową - usunięcie przepuklin tłuszczowych pod oczami Warszawa

Warto

Ocena Agnieszka734076:

Blepharoplastyka metodą przezspojówkową - usunięcie przepuklin tłuszczowych pod oczami Warszawa

Chciałam bardzo podziękować Dr. Halinie Berońskiej-Kulickiej jak i całemu zespołowi medycznemu oraz osobom asystującym podczas zabiegu za rewelacyjne usunięcie przepuklin tłuszczowych metodą przezspojówkową. Pani Doktor jest kompetentnym lekarzem przy tym życzliwą osobą i zawsze uśmiechniętą. Daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa a serdeczna atmosfera przed i po zabiegu jest bezcenna. Jeszcze raz dziękuję za pozbycie się swojego największego kompleksu jakim były worki pod oczami. Efekt końcowy jest fenomenalny a ja jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Pani Dr. HBK jest mistrzynią usuwania przepuklin tłuszczowych metodą przezspojówkową. Polecam!!!!

4

Komentarze (4)

Witam pani Agnieszko , czy mogłaby pani opisać przebieg operacji? , mam podobny problem który bardzo chcę rozwiązać właśnie metodą przez spojówkową.<br />
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź .
Odpowiedz
Witam serdecznie Panie Marcinie, operacja metodą przespojówkowa jest przeprowadzana w całkowitej narkozie i trwa 1,5 godziny. Cięcie przeprowadzone jest od środka spojówki i nie ma śladów widocznych po przeprowadzonym zabiegu. Przepukliny tłuszczowe częściowo są przeszczepiane w dolinę łez.Szwy są założone sródspojówkowo i za jednym pociągnięciem zdejmowane w 5 dobie. Sama rekonwalescencja trwała u mnie tydzień ale proszę przeznaczyc na to dwa tygodnie urlopu. Wszystkie szczegóły uzyska Pan na konsultacji z chirurgiem
Odpowiedz
Czy szczepiła się pani przeciwko WZW ?
Odpowiedz
Na stronie Pani Doktor ma Pan wyszczególnione wszystkie badania potrzebne do operacji. Na wzw się nie szczepiłam, nie było to konieczne.
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.