KształtoSfera

KształtoSfera

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Filtrowa 30 lokal nr 28, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Godziny pracy: Od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00-21.00
KształtoSfera
KształtoSfera
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

 • 205 wizyty na profilu

Kształtosfera to sieć klinik znajdujących się w Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Placówki specjalizują się w wykonywaniu nieinwazyjnych oraz małoinwazyjnych zabiegów pozwalających modelować sylwetkę. W ofercie sieci znajdziecie też kuracje odmładzające.

Kształtosfera słynie głównie z zabiegów modelowania ciała. Są to kuracje dające szybki efekt i do minimum skracające czas rekonwalescencji. Udając się do kliniki, możecie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, poddając się zabiegom HIFU albo terapii VelaShape opartej na metodzie termicznej. W placówce wykonuje się także kriolipolizę oraz termolifting ciała, bazujący na radiofrekwencji mikroigłowej.

Co więcej klinika specjalizuje się w nieinwazyjnych zabiegach anti-aging na twarz. Doświadczona kadra przeprowadzi dla Was szybki i bezbolesny lifting ultradźwiękami (HIFU) lub oparty na działaniu energii światła i biopolarnego prądu RF (technologia Elos). W placówce wykonuje się także innowacyjne kuracje liftingujące wykorzystujące bezpieczną i dającą natychmiastowy efekt metodę subablacji (Matrix). Jeżeli natomiast Waszym problemem są opadające powieki, Kształtosfera jest miejscem, w którym poprawicie ich jędrność bez użycia skalpela.

Klinika oferuje skuteczne programy pozwalające pozbyć się rozstępów oraz blizn. W obu przypadkach najlepsze efekty dają zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji mikroigłowej.

Misją Kształtosfery jest zapewnienie pacjentom najskuteczniejszych zabiegów modelowania sylwetki i odmładzania skóry, które zapewniają doskonały rezultat i jednocześnie gwarantują maksimum bezpieczeństwa. Klinika dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, pozwalającym wykonywać innowacyjne kuracje z zakresu medycyny estetycznej. Wszystkie urządzenia posiadają stosowne certyfikaty i atesty. Nieustannie wdrażane są nowe technologie, dzięki czemu specjaliści mogą jeszcze lepiej dopasować rodzaj wykonywanego zabiegu do oczekiwań pacjenta.

Pierwsza klinika Kształtosfery, znajdująca się w Warszawie, pojawiła się na mapie Polski w 2007 roku. Dwa lata później dołączyła do niej placówka we Wrocławiu, a w 2011 gabinet w Poznaniu. Od tego czasu kliniki cieszą się ogromną popularnością wśród pacjentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Za sukcesem kliniki, obok znakomitego sprzętu, stoi świetnie wykwalifikowana kadra. Pracownicy zatrudnieni w placówce mają szeroką wiedzę i duże doświadczenie zdobywane w czasie międzynarodowych kursów i szkoleń. Nieustannie doskonalą swoje umiejętności, ucząc się obsługi nowych sprzętów pozwalających jeszcze bardziej skutecznie modelować sylwetkę i przeprowadzać zabiegi przeciwstarzeniowe.

Rodzaj działalności

 • Gabinet medycyny estetycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2007

Filozofia zawodowa:

 • zabiegi oparte o naturalne mechanizmy regeneracyjne organizmu

Personel:

 • 6-10 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Gabinet

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski

Godziny pracy:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00-21.00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Do uzgodnienia

Cena konsultacji:

 • gratis

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Gorąco polecam

KształtoSfera udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

velashape

Od lat borykałam się z wałkami na brzuchu i cellulitem na udach. Robiłam wiele zabiegów, jednak bez oczekiwanych rezultatów. Dopiero po zabiegach Velashape i Velasmooth w KształtoSferze we Wrocławiu osiągnęłam upragniony wygląd. Zauważyłam widoczną...

Czytaj więcej

Zdjęcia (18)

KształtoSfera udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (23)

HIFU - choroby serca, nadciśnienie?
Odpowiedź specjalisty · 25 mar 2020
Przyjmowanie leków na nadciśnienie nie jest przeciwwskazaniem do zabiegów HIFU. W KształtoSferze pracujemy na urządzeniu ULFIT którego dystrybutorem jest OPTOPOL Technology Sp. z o.o
Jaki zabieg wybrać?
Odpowiedź specjalisty · 25 lip 2019

Proponuję zainteresować się zabiegami DeAge - to izolowane mikroigły RF. Silna i równomierna regeneracja skóry na całej jej grubości daje b.dobre rezultaty. Każdy zabieg to 3 "przejścia" na 3 różnych głębokościach. Efekt widać już po 1 zabiegu.

Czytaj więcej
Zabiegi po liposukcji
Odpowiedź specjalisty · 22 maj 2018
Dzień dobry, w zakresie nierówności bardzo dobrze sprawdza się VelaSmooth lub Velasmooth + VelaShape. W zakresie śladów po oparzeniu to trudno coś powiedzieć bez obejrzenia.
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
KształtoSfera udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!