Klinika Ornafel & Turcza

Klinika Ornafel & Turcza

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Grzegórzecka 69D, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Klinika Ornafel & Turcza
Klinika Ornafel & Turcza
Brak opinii

Informacje

  • 250 wizyt na profilu

Klinika Ornafel & Turcza znajduje się w Krakowie, a jej oferta obejmuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, trychologii, kosmetologii klinicznej i chirurgii okulistycznej.

Klinika Ornafel & Turcza to miejsce, które powstało z pasji do zdrowia, piękna i medycyny estetycznej. Zespół kliniki traktuje medycynę estetyczną w sposób holistyczny. Na knsultacji pacjenci dowiedzą się nie tylko, jaki zabieg rozwiąże ich problem oraz otrzymają pełny plan leczenia, ale także wskazówki dotyczące profilaktyki i trybu życia.

Zespół

Personel Kliniki Ornafel & Turcza stale podnosi swoje kwalifikacje i aktualizuje wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Zespół ośrodka tworzą doświadczeni specjaliści, których charakteryzuje empatyczne podejście i pasja do wykonywanego zawodu: dr Klaudia Ornafel, specjalistka medycyny estetycznej, dr Jakub F. Turcza, specjalista medycyny estetycznej i trychologii, oraz dr Grażyna Solarz, specjalistka okulistyki i mikrochirurgii oka. Zespół specjalistów i cały personel pragną zapewnić pacjentom komfortowe warunki i pełną zaufania, bezpieczną atmosferę.

Specjalizacje

Oferta Kliniki Ornafel & Turcza obejmuje zabiegi na twarz i ciało, które w małoinwazyjny sposób pozwolą poprawić wygląd skóry i włosów, a także jakość życia i zdrowie pacjentów. Wśród metod zabiegowych proponowanych przez specjalistów kliniki wymienić możemy między innymi mezoterapię, peeling kawitacyjny, zabiegi z zastosowaniem stymulatorów tkankowych czy kwasu hialuronowego, a także lipoliza iniekcyjna. Zespół specjalistów oferuje nowoczesne rozwiązania kliniczne (np. Smart Aging, Nithya, Aqua Gold), korzystając z innowacyjnych, certyfikowanych preparatów (np. Profhilo, Nucleofil, Lumi Eyes, Ejal). Dostępne są także konsultacje i zabiegi z dziedziny trychologii. Co więcej, w ofercie znajdziemy plastykę powiek górnych, zabiegi wywinięcia i odwinięcia powieki czy usunięcia gradówki oraz drobne interwencje chirurgiczne okolicy oka (usuwanie kępek żółtych, brodawek, guzków itp.)

Lokalizacja

Klinika Ornafel & Turcza znajduje się w Krakowie, w dzielnicy Grzegórzki. 

Klinika Ornafel & Turcza udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Klinika Ornafel & Turcza udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!