Klinika Ornafel & Turcza

Klinika Ornafel & Turcza

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Grzegórzecka 69D/4, Kraków, Małopolskie
Klinika Ornafel & Turcza
Klinika Ornafel & Turcza
Brak opinii

Informacje

Klinika Ornafel & Turcza znajduje się w Krakowie, a jej oferta obejmuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej, kosmetologii klinicznej oraz chirurgii plastycznej. Klinika Ornafel & Turcza to miejsce, które powstało z pasji do zdrowia i piękna, gdzie każdy pacjent może uzyskać poradę w oparciu o holistyczne podejście.

Zespół

Personel kliniki Ornafel & Turcza stale podnosi swoje kwalifikacje i aktualizuje wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach na szczeblu ogólnopolskim oraz zagranicznym. Zespół ośrodka tworzą doświadczeni specjaliści, których charakteryzuje empatyczne podejście i pasja do wykonywanego zawodu. Zespół kliniki Ornafel & Turcza tworzą lek. dent. Klaudia Ornafel (właściciel i lekarz kierujący kliniką, specjalistka medycyny estetycznej), lek. Grażyna Solarz (specjalista okulistyki i mikrochirurgii oka) oraz lek. Jakub Turcza.

Specjalizacje

Oferta kliniki Ornafel & Turcza obejmuje zabiegi na twarz i ciało, które w małoinwazyjny sposób pozwolą poprawić wygląd skóry i włosów, a także jakość życia i zdrowie. Wśród metod zabiegowych proponowanych przez klinikę wymienić możemy między innymi mezoterapię, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, peelingi czy zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych oraz wiele innych. Zespół lekarski oferuje nowoczesne rozwiązania kliniczne, korzystając z innowacyjnych, certyfikowanych preparatów. 

Co więcej, w ofercie znajdziemy szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej twarzy. W klinice wykonuje się plastykę powiek górnych i dolnych, bezpośredni lifting brwi (brow-lift), a także drobne zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy i ciała.

Lokalizacja

Klinika Ornafel & Turcza działa w Krakowie. Pacjenci mogą umówić się na wizytę w jednym z dwóch oddziałów – w dzielnicy Bronowice lub na Podgórzu. Aby poznać pełną ofertę, zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub pod wskazanym numerem telefonu.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.