prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski Premium

(9 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
3 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie... Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 28 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 9282312
prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski Premium
(9 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Plastycznej Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Niezwykle doświadczony chirurg plastyczny, który nieustannie poszerza swoją wiedzę. Pochwalić się może ponad 30-letnim doświadczeniem. Dyplom lekarza otrzymał w 1982 roku, na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Poznaniu. Pięć lat później obronił doktorat, a w roku 1998 uzyskał habilitację. W roku 2020 z rąk Prezydenta RP otrzymał tytuł profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Poza pracą w Centrum Medycznym GAJOWA, pacjentów przyjmuje także na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Poznaniu oraz Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu. Swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi podczas licznych zjazdów, konferencji i warsztatów, w kraju i za granicą. Jest też autorem i współautorem kilkuset prac naukowych. Jest też autorem pierwszego w Polsce podręcznika Chirurgii Plastycznej wydanego przez PZWL w 2019 roku. Działalność lekarską z powodzeniem łączy z tą na polu akademickim.

Od kilkunastu lat jest Konsultantem w Oddziale Oparzeń Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu oraz od kilku lat Konsultantem i członkiem „Breast Unitu”, zajmującego się chorobami nowotworowymi piersi w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu.

Specjalizacje

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej. Pacjenci mogą poddać się plastyce okolic twarzy (korekta uszu, powiek, lifting twarzy), piersi (powiększanie, pomniejszanie, podnoszenie), czy też brzucha (abdominoplastyka, odsysanie tłuszczu). Jest również ekspertem w usuwaniu rozmaitych zmian skórnych, ze szczególnym uwzględnieniem blizn (korekta skóry po bliznach, maskowanie, etc.).

Lokalizacja 

Związany z Centrum Medycznym GAJOWA, które mieści się w Poznaniu. GAJOWA to pierwsza w Wielkopolsce prywatna klinika zajmująca się chorobami skóry. Ustanowiona w roku 1996, zatrudnia szereg wysoce wykwalifikowanych specjalistów. W 2010 roku oferta placówki została wzbogacona o usługi chirurgii plastycznej. Przychodząc do kliniki pacjenci mogą poczuć, że znaleźli się w odpowiednim miejscu. Nad ich zdrowiem oraz nad prawidłowym przebiegiem każdego zabiegu czuwa kadra doświadczonych ekspertów.

Pacjentów przyjmuje też w Szpitalu Uniwersyteckim im. Jurasza oraz w Szpitalu Stadmedica w Bydgoszczy, w Szpitalu Okulistycznym NZOZ Oftalmika w Bydgoszczy oraz w Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Umów wizytę

Opinie (9)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pan Profesor fachowo się mną zajął przed zabiegiem oraz po nim. Zawsze był pod telefonem i odpowiadał na wszystkie pytania. Efetk operacji też jest dla mnie bardzo satysfakcjonujący. Serdecznie polecam.

Historia ukończona (Plastyka brzucha):
Nowy brzuch na nowy rok

Miałam wykonywaną przez Profesora plastykę brzucha. Nie dość, że spełnił moje marzenie i fachowo podszedł do sprawy, to jeszcze pokazał jak miłym i ciepłym jest człowiekiem. Po konsultacji nie miałam żadnej wątpliwości, by oddać się w jego ręce. Wzbu...Czytaj więcej

Powiększenie piersi, Poznań

Historia ukończona (Powiększanie biustu):

6 tygodni temu powiększyłam piersi. Zarówno konsultacje jak i operacja przebiegły bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona. Nadal czekam na efekt końcowy, aczkolwiek już teraz wszystko wygląda bardzo dobrze. Polecam.

Zobacz więcej opinii
prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (5)

Nowy brzuch na nowy rok

Mój brzuch nigdy nie był idealny, ale po trzeciej ciąży wyglądał już bardzo nieatrakcyjnie. Obwisła skóra nie dawała szans przebić się mięśniom pomimo codziennych treningów. Mam 160 cm wzrostu i ważę 50 kg, a mimo to nie czułam się dobrze w...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (17)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!