Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

Pojawienie się pierwszych oznak żylaków w wieku 21 lat

Pacjent: Klaudia656

Wykonano przez Dr Ewa Rybicka w Warszawa
Dr Ewa Rybicka

Leczenie nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu

Zgłoszone przez Klaudia656. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

3 lip 2017 · Zaktualizowano: 13 wrz 2023

Witam. Mam 21 lat i zauważyłam pojawienie się pierwszych oznak żylaków. Początkowo była to dość widoczna żyła na prawej lydce. Obecnie jest ona lekko uwypuklona. Mam też dwa pajaczki. Czasem odczuwam lekki ból bądź swędzenie. Zaczęłam chodzić na siłownię i zastanawiam się czy jest to wskazane. Jakie mogę uczynić pierwsze kroki w zwalczaniu powstających żylaków? Z góry dziękuję za poradę.

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Biust taki jak kiedyś!

Doktor Boligłowa to prawdziwy profesjonalista! Na pierwszej wizycie doradził, jakiej metody użyć, żeby mój biust wyglądał tak jak kiedyś (trochę się zmienił po 3 ciążach). Wspólnie wybraliśmy metodę, doktor opowiedział, jak będzie wyglądał sam...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej