Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Gabinet Medycyny Estetycznej dr Danuta Marcinowska

Choroby wewnętrzne Sopot

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Gabinet Medycyny Estetycznej dr Danuta Marcinowska? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - Gabinet Medycyny Estetycznej dr Danuta Marcinowska - Choroby wewnętrzne Sopot

CzłonkostwoCzłonkostwo:

  • PTMEiAA - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

O mnie

Gabinet Medycyny Estetycznej należy do lek. med. Danuty Marcinowskiej i znajduje się w Sopocie. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, regenerujących i likwidujących nieestetyczne zmiany skórne.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Sopocki Gabinet Medycyny Estetycznej lek. med. Danuty Marcinowskiej oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz zabiegów służących walce z efektami starzenia się skóry. Na uwagę zasługuje wśród nich mezoterapia igłowa, która pozwala na dogłębne wprowadzanie substancji leczniczych i regenerujących. Kolejnym skutecznym sposobem na poprawę kondycji i odmłodzenie skóry jest dostępny w gabinecie zabieg Regeneris, który polega na biostymulacji komórek osoczem bogatopłytkowym. Pacjenci mogą także zdecydować się na wypełnianie zmarszczek z pomocą kwasu hialuronowego lub wypełniaczy repermanentnych.

Lek. med. Danuta Marcinowska specjalizuje się w usuwaniu zmian skórnych, takich jak brodawki, znamiona czy przebarwienia. Zajmuje się korekcją blizn. W jej gabinecie można także dogłębnie oczyścić i wygładzić skórę z pomocą peelingów chemicznych.

Gabinet Medycyny Estetycznej oferuje swoim pacjentom także możliwość redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Jest to możliwe dzięki lipolizie iniekcyjnej.

Specjalistka proponuje pacjentom swojego gabinetu możliwość leczenia nadpotliwości przy użyciu botoksu oraz zabieg powiększania ust.

Filozofia zawodowa

Lek. med. Danuta Marcinowska jest lekarzem z powołania, a wykonywany zawód to jej prawdziwa pasja. Dlatego na każdym kroku stara się dbać o poprawę wyglądu i samopoczucia swoich pacjentów, przykładając dużą wagę do zrozumienia ich problemów.

Nasz gabinet/klinika

Gabinet Medycyny Estetycznej lek. med. Danuty Marcinowskiej jest nowoczesnym i przyjaznym pacjentowi miejscem. Został wyposażony w nowoczesne sprzęty, służące poprawie stanu zdrowia i wyglądu osób, które szukają w nim pomocy. Specjalistka wykorzystuje w nim wyłącznie preparaty renomowanych marek, dzięki czemu może zagwarantować bezpieczeństwo i skuteczność każdego zabiegu.

Wykształcenie i doświadczenie

Gabinet Medycyny Estetycznej powstał w Sopocie z inicjatywy lek. med. Danuty Marcinowskiej, która jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest ona specjalistką chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej oraz medycyny estetycznej. Posiada 30-letnie doświadczenie w zawodzie.

Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobyła w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej, działającej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Poszerzała ją podczas licznych kursów, szkoleń i konferencji. Specjalistka jest także członkiem Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA).

Konsultacje

Adres e-mail:

marcinowskadanuta@gmail.com

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od*
Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa
BOTOX® jedna okolica Z 650 zł
Korekcja blizn
Kriochirurgia usunięcie pojedynczej zmiany Z 100 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Z 1 300 zł
Lipoliza iniekcyjna
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 250 zł
Peeling chemiczny Z 150 zł
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
   Powiększanie ust własnym tłuszczem
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Z 500 zł
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych
Wypełnianie zmarszczek Fałdy nosowo – wargowe od 8... Z 600 zł
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage
   Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Choroby wewnętrzne Sopot
Adres
Chopina 34/2
Sopot
Polska