Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

23 mar 2016 · Zaktualizowano: 14 wrz 2023
Warto

O lekarzu

dr n. med. Marcin Bieńkowski
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Śląskie...
Ocena:
Naczyniak na twarzy
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam, Trafiliśmy do kliniki przez przypadek... Koleżanka powiedziała nam o tym, że widziała baner z dziewczynką która ma podobnego naczyniaka na twarzy jak nasza córeczka Victoria. Było to krótko przed tym jak chcieliśmy podjąć leczenie laserowe w Warszawie u Ambroziaka (program w tv dał nam nadzieję). Z internetu dowiedziałem się, że ten sam laser posiada klinika z mojego miasta Bydgoszczy- to po co jeździć aż do Warszawy? Podjęliśmy leczenie w Bydgoszczy. Od progu przyjęto nas bardzo miło. Pani asystentka opowiedziała nam profesjonalnie co nas czeka i wlała w serca dużo otuchy...Po którejś z wizyt zauważyliśmy z żoną, że ta wspaniała atmosfera jaką buduje personel jest naturalna. Porównam to jakbyśmy odwiedzali najlepszego Wujasa z Ciotką. Widać że atmosfera jest tam czysta i pracownicy są zadowoleni z pracy. Trzy lata temu takie zabiegi nie były możliwe. Byliśmy w Sopocie u dr. Wyrzykowskiego który sam nam odradził zabiegów mówiąc: "Poczekajcie, technika idzie do przodu i niedługo leczenie naczyniaków będzie bardziej skuteczne". Córka jest już po ósmym zabiegu i powiem, że pięknie zeszła plamka z twarzy. Jeszcze dwa trzy zabiegi i zapomnimy wszyscy, że coś było. W międzyczasie nasza znajoma robiła zabiegi z synem w klinice u Ambroziaka. Tam niestety nie robią tego w obrębie oka. Popytałem, posprawdzałem i teraz jestem już pewien, że nasza decyzja o wyborze Państwa kliniki była strzałem w tzw. Dziesiątkę, dlatego, że tylko u Was można było zlikwidować przebarwienia wokół oka . Dodatkowo dowiedziałem się, że dr Bieńkowski doskonali wykorzystania pełnej mocy lasera Cutera zarówno wspaniałych "chłopaków" od Ambroziaka jak i innych świetnych "chłopaków" z różnych Centrów Medycznych, którzy pomagają naszym jakże cudownym dzieciom. POLECAMY BO WARTO Pozdrawiamy Personel i Doktora Natalia Robert "Rumas" Rumińscy Mama i Tata Wiktorii z Bydzi.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.