szaramyszkavera

Witam, jestem 20 letnią kobietą od lat zmagającą się z problemem skórnym. Znamię tzw. "Myszka" utrudnia mi życie. Jak myślicie, czy uda ją się usunąć laserowo? Czy po takim zabiegu została by jakaś widoczna blizna? Dołączam zdjęcie.

zani05

Wspaniała i bardzo konkretna kobieta! Wszystko świetnie wytłumaczyła. Zabieg bolesny ale wart było! Planowane było 6 zabiegów a skończyło się na 3. Nie nadciąga! Jestem bardzo zadowolona! Dlatego namówilam mamę na usunięcie żylaków u dr Diany! Mama także Bardzo! Zadowolona! Polecam i napewno wrócę!

girl_med

Była to moja pierwsza wizyta w klinice, której nadrzędnym celem było usunięcie kilku malutkich włókniaków na twarzy i szyi. Pan dr Bieńkowski wszystko spokojnie, rzetelnie wytłumaczył odnośnie przebiegu samego zabiegu jak i omówił to co może dziać się po zabiegu i jaką stosować pielęgnację. Zasugerował jakie, w bliższej i dalszej przyszłości, mogłyby być przydatne, w moim konkretnym przypadku zabiegi. Przebieg usunięcia zmian skórnych w zasadzie bezbolesny. Co do końcowego efektu będę mogła wypowiedzieć się ostatecznie po wygojeniu. Ogólna ocena bardzo pozytywna. Nie sposób też nie wspomnieć o całym personelu kliniki, który prezentuje wysoki poziom profesjonalizmu i pełne empatij podejście do pacjenta/klienta.

tre_resa630485

Polecam klinikę z całego serca !Super efekty, jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Problem grudek na powiekach pojawił się u mnie po 45 roku życia. Początkowo Do wszystkiego wprowadziła mnie pani Magdalena, wytłumaczyła jak wszystko bedzie zrobione, ze usuną mi tzw kepki zolte laserem CO2, czy bedzie bolesne itp itd. Powiedziala tez ze dobrze ze zglosilam sie teraz bo w pozniejszym czasie usuniecie byloby o wiele trudniejsze.

Dzień dobry, usuwałam pieprzyki laserowo. Małe zmiany giną po jednorazowym zabiegu. Większe lekarz bardzo dokładnie ogląda i podejmuje decyzję o metodzie usunięcia. Ja robiłam to w Mediceum u dr Waligóry. Bardzo rzetelne i uczciwe podejście lekarza do pacjenta. Polecam!

Jeśli ktoś ma wątpliwości to radzę się ich pozbyć. W połowie lutego byłem u Doktora Rybaka na usunięciu 2 pieprzyków metodą laserową, sam zabieg praktycznie nie bolesny jedyne co czuć to delikatne szczypanie i zapach przypalonych włosów. Po zabiegu jak doktor mówił mogą pojawić się strupki itp lecz po 2 tyg. powinny zniknąć tak też było, akurat u mnie po 1,5. Sama blizna była widoczna jeszcze z 1,5 miesiąca z tym że trzeba było się mocno przyjrzeć jej by ja zobaczyć. Najważniejsze że teraz nie ma żadnego śladu i co najważniejsze nie ma pieprzyków! Zdecydowanie polecam Pana Wojtka:) Panie w recepcji również na duży plus Pozdrawiam Tomek

elaslodek77

W SCM Estetic zdecydowałam się w końcu walczyć z moim wieloletnim kompleksem – bliznami potrądzikowymi. Pani dr Sułowicz dobrała do mnie odpowiednią terapię laserową, która głęboko przemodelowała moją skórę. Wyglądam teraz nie tylko ładniej, ale i młodziej. Dziękuję i polecam.

martisha88

Witam, chciałam podzielić się opinią na temat zabiegu usuwanie znamion skórnych laserem ablacyjnym CO2. Znamiona były n atwarzy dlatego tez zależało mi aby nie było żadnych blizn. Jestem zadowolona z zabiegu, który miałam przeprowadzony w klinice Biogenica w Poznaniu u dr Krzysztofa Łukszy

Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona! Szybko, konkretnie i na temat. Usuwałam pieprzyki laserowo i zostały małe blizny. Tak jak usłyszałam od lekarza, ranki szybko się goiły, zamieniając się w strupki. Żałuję tylko, że czekałam z tym tak długo. Więc polecam zabieg;-).

robert292221

Witam, Trafiliśmy do kliniki przez przypadek... Koleżanka powiedziała nam o tym, że widziała baner z dziewczynką która ma podobnego naczyniaka na twarzy jak nasza córeczka Victoria. Było to krótko przed tym jak chcieliśmy podjąć leczenie laserowe w Warszawie u Ambroziaka (program w tv dał nam nadzieję). Z internetu dowiedziałem się, że ten sam laser posiada klinika z mojego miasta Bydgoszczy- to po co jeździć aż do Warszawy? Podjęliśmy leczenie w Bydgoszczy. Od progu przyjęto nas bardzo miło. Pani asystentka opowiedziała nam profesjonalnie co nas czeka i wlała w serca dużo otuchy...Po którejś z wizyt zauważyliśmy z żoną, że ta wspaniała atmosfera jaką buduje personel jest naturalna. Porównam to jakbyśmy odwiedzali najlepszego Wujasa z Ciotką. Widać że atmosfera jest tam czysta i pracownicy są zadowoleni z pracy. Trzy lata temu takie zabiegi nie były możliwe. Byliśmy w Sopocie u dr. Wyrzykowskiego który sam nam odradził zabiegów mówiąc: "Poczekajcie, technika idzie do przodu i niedługo leczenie naczyniaków będzie bardziej skuteczne". Córka jest już po ósmym zabiegu i powiem, że pięknie zeszła plamka z twarzy. Jeszcze dwa trzy zabiegi i zapomnimy wszyscy, że coś było. W międzyczasie nasza znajoma robiła zabiegi z synem w klinice u Ambroziaka. Tam niestety nie robią tego w obrębie oka. Popytałem, posprawdzałem i teraz jestem już pewien, że nasza decyzja o wyborze Państwa kliniki była strzałem w tzw. Dziesiątkę, dlatego, że tylko u Was można było zlikwidować przebarwienia wokół oka . Dodatkowo dowiedziałem się, że dr Bieńkowski doskonali wykorzystania pełnej mocy lasera Cutera zarówno wspaniałych "chłopaków" od Ambroziaka jak i innych świetnych "chłopaków" z różnych Centrów Medycznych, którzy pomagają naszym jakże cudownym dzieciom. POLECAMY BO WARTO Pozdrawiamy Personel i Doktora Natalia Robert "Rumas" Rumińscy Mama i Tata Wiktorii z Bydzi.

julianatalka394979

Zabieg jest nie do przecenienia, zmiany niesamowite. Od lat borykałam się z bliznami potrądzikowymi, dopiero laser mi pomógł. Pani Diana jest miła, sympatyczna i widać, że wie co robi i się na tym zna. Serdecznie polecam. Naprawdę warto.

alexisdana

O doktorze Andrzeju Kępa dowiedziałam się od mojej przyjaciółki, która na spotkaniach ze mną ,gdy tylko był temat urody wieku dorzałego zachwalała pełen profesjonalizm! Pana doktora.BAŁAM się ingerencji laserów i innych 'urządzen" Okazało się że jest nie tylko mądrym lekarzem, ale też przemiłą osobą. PIERWSZA WIZYTA- KONSULTACJA BEZPŁATNA, W miłej atmosferze dostałam rysunek twarzy, na której było zaznaczone przez p. doktora co jego zdaniem powinnam zrobić i ile to kosztuje /chociaż o to wypytałam też przyjaciółkę/ Zaopatrzona w takie dzieło , już bez paniki wróciłam do domu i już wiedziałam co chcę zrobić, DZIĘKUJĘ bardzo Panie doktorze,jestem szczęśliwa.