szaramyszkavera

Witam, jestem 20 letnią kobietą od lat zmagającą się z problemem skórnym. Znamię tzw. "Myszka" utrudnia mi życie. Jak myślicie, czy uda ją się usunąć laserowo? Czy po takim zabiegu została by jakaś widoczna blizna? Dołączam zdjęcie.

tre_resa630485

Polecam klinikę z całego serca !Super efekty, jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Problem grudek na powiekach pojawił się u mnie po 45 roku życia. Początkowo Do wszystkiego wprowadziła mnie pani Magdalena, wytłumaczyła jak wszystko bedzie zrobione, ze usuną mi tzw kepki zolte laserem CO2, czy bedzie bolesne itp itd. Powiedziala tez ze dobrze ze zglosilam sie teraz bo w pozniejszym czasie usuniecie byloby o wiele trudniejsze.

norman

Witam chciałbym podziękować osobie o wielkim sercu. Dr. Andrzej Kępa, jest wspaniałym człowiekiem.Wykazał się dla mnie, wielką wyrozumiałością.. Nie jest typowym lekarzem któremu zależy tylko na korzyściach materialnych.. To świadczy o tym jakim jest dobrym człowiekiem.Pomógł mi gdy w moim życiu nastąpił element zawahania z powodu różnych zmian na nosie..Na pewno nigdy mu tego nie zapomnę. Panie Andrzeju dziękuje , jeszcze raz za wszystko. Polecam każdemu, jego klinikę w Świdnicy.Nie jest to żadna reklama.. Pozdrawiam serdecznie Piotr.

Dzień dobry, usuwałam pieprzyki laserowo. Małe zmiany giną po jednorazowym zabiegu. Większe lekarz bardzo dokładnie ogląda i podejmuje decyzję o metodzie usunięcia. Ja robiłam to w Mediceum u dr Waligóry. Bardzo rzetelne i uczciwe podejście lekarza do pacjenta. Polecam!

girl_med

Była to moja pierwsza wizyta w klinice, której nadrzędnym celem było usunięcie kilku malutkich włókniaków na twarzy i szyi. Pan dr Bieńkowski wszystko spokojnie, rzetelnie wytłumaczył odnośnie przebiegu samego zabiegu jak i omówił to co może dziać się po zabiegu i jaką stosować pielęgnację. Zasugerował jakie, w bliższej i dalszej przyszłości, mogłyby być przydatne, w moim konkretnym przypadku zabiegi. Przebieg usunięcia zmian skórnych w zasadzie bezbolesny. Co do końcowego efektu będę mogła wypowiedzieć się ostatecznie po wygojeniu. Ogólna ocena bardzo pozytywna. Nie sposób też nie wspomnieć o całym personelu kliniki, który prezentuje wysoki poziom profesjonalizmu i pełne empatij podejście do pacjenta/klienta.

zani05

Wspaniała i bardzo konkretna kobieta! Wszystko świetnie wytłumaczyła. Zabieg bolesny ale wart było! Planowane było 6 zabiegów a skończyło się na 3. Nie nadciąga! Jestem bardzo zadowolona! Dlatego namówilam mamę na usunięcie żylaków u dr Diany! Mama także Bardzo! Zadowolona! Polecam i napewno wrócę!

Jeśli ktoś ma wątpliwości to radzę się ich pozbyć. W połowie lutego byłem u Doktora Rybaka na usunięciu 2 pieprzyków metodą laserową, sam zabieg praktycznie nie bolesny jedyne co czuć to delikatne szczypanie i zapach przypalonych włosów. Po zabiegu jak doktor mówił mogą pojawić się strupki itp lecz po 2 tyg. powinny zniknąć tak też było, akurat u mnie po 1,5. Sama blizna była widoczna jeszcze z 1,5 miesiąca z tym że trzeba było się mocno przyjrzeć jej by ja zobaczyć. Najważniejsze że teraz nie ma żadnego śladu i co najważniejsze nie ma pieprzyków! Zdecydowanie polecam Pana Wojtka:) Panie w recepcji również na duży plus Pozdrawiam Tomek

martisha88

Witam, chciałam podzielić się opinią na temat zabiegu usuwanie znamion skórnych laserem ablacyjnym CO2. Znamiona były n atwarzy dlatego tez zależało mi aby nie było żadnych blizn. Jestem zadowolona z zabiegu, który miałam przeprowadzony w klinice Biogenica w Poznaniu u dr Krzysztofa Łukszy

Pozostaję pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i mistrzowskiego kunsztu Pana Doktora. W Klinice przeszłam zabieg laserowego usunięcia dużej brodawki o nieregularnym kształcie i ciemnej barwie. Moje wcześniejsze kontakty z lekarzami nie należały do najprzyjemniejszych, a próby usunięcia bardzo szpecącej zmiany kończyły się fiaskiem. Pan Doktor wykazał się ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością, której często na próżno dziś szukać w gabinetach, gdzie pacjenci traktowani są przedmiotowo. W sposób jasny i zrozumiały opisał przebieg zabiegu oraz ewentualne konsekwencje. Zupełnie bezbolesny zabieg minął w przemiłej atmosferze i wyjątkowej trosce o mój komfort. Rezultat przeszedł mojej najśmielsze oczekiwanie. Choć podczas pierwszej wizyty nie miałam najmniejszych wątpliwości, że to jest lekarz, któremu w końcu mogę bez wahania powierzyć wykonanie zabiegu , bo wykona go z sercem i w pełni profesjonalnie , to wręcz nierealne było dla mnie to, by zabieg nie pozostawi blizny po tak sporej zmianie. Po około 2 tygodniach wysuszony strupek odpadł niepostrzeżenie. Proces całkowitego gojenia trwał jeszcze około tygodnia. Po 4 tygodniach miejsce usunięcia zmiany wygląda tak perfekcyjnie, że patrząc w lustro zastanawiam się , gdzie ulokowana była szpecąca brodawka. Zabieg przyniósł nie tylko ogromne zmiany estetyczne, ale i psychiczne. Bez wahania zdecydowałam się na kolejne zabiegi i pozbycie się pozostałych zmian. Serdecznie polecam Państwu współpracę z doskonałym lekarzem i życzliwym człowiekiem dla którego najważniejszy jest pacjent i jego problem.

robert292221

Witam, Trafiliśmy do kliniki przez przypadek... Koleżanka powiedziała nam o tym, że widziała baner z dziewczynką która ma podobnego naczyniaka na twarzy jak nasza córeczka Victoria. Było to krótko przed tym jak chcieliśmy podjąć leczenie laserowe w Warszawie u Ambroziaka (program w tv dał nam nadzieję). Z internetu dowiedziałem się, że ten sam laser posiada klinika z mojego miasta Bydgoszczy- to po co jeździć aż do Warszawy? Podjęliśmy leczenie w Bydgoszczy. Od progu przyjęto nas bardzo miło. Pani asystentka opowiedziała nam profesjonalnie co nas czeka i wlała w serca dużo otuchy...Po którejś z wizyt zauważyliśmy z żoną, że ta wspaniała atmosfera jaką buduje personel jest naturalna. Porównam to jakbyśmy odwiedzali najlepszego Wujasa z Ciotką. Widać że atmosfera jest tam czysta i pracownicy są zadowoleni z pracy. Trzy lata temu takie zabiegi nie były możliwe. Byliśmy w Sopocie u dr. Wyrzykowskiego który sam nam odradził zabiegów mówiąc: "Poczekajcie, technika idzie do przodu i niedługo leczenie naczyniaków będzie bardziej skuteczne". Córka jest już po ósmym zabiegu i powiem, że pięknie zeszła plamka z twarzy. Jeszcze dwa trzy zabiegi i zapomnimy wszyscy, że coś było. W międzyczasie nasza znajoma robiła zabiegi z synem w klinice u Ambroziaka. Tam niestety nie robią tego w obrębie oka. Popytałem, posprawdzałem i teraz jestem już pewien, że nasza decyzja o wyborze Państwa kliniki była strzałem w tzw. Dziesiątkę, dlatego, że tylko u Was można było zlikwidować przebarwienia wokół oka . Dodatkowo dowiedziałem się, że dr Bieńkowski doskonali wykorzystania pełnej mocy lasera Cutera zarówno wspaniałych "chłopaków" od Ambroziaka jak i innych świetnych "chłopaków" z różnych Centrów Medycznych, którzy pomagają naszym jakże cudownym dzieciom. POLECAMY BO WARTO Pozdrawiamy Personel i Doktora Natalia Robert "Rumas" Rumińscy Mama i Tata Wiktorii z Bydzi.

Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona! Szybko, konkretnie i na temat. Usuwałam pieprzyki laserowo i zostały małe blizny. Tak jak usłyszałam od lekarza, ranki szybko się goiły, zamieniając się w strupki. Żałuję tylko, że czekałam z tym tak długo. Więc polecam zabieg;-).

Zabieg usuwania zmiany skórnej na twarzy trwał około 8 min., wszystko odbyło się szybko sprawnie i bezboleśnie, do tego profesjonalne doradztwo ze strony pana doktora jak i jego zespołu sprawiły, że klinika zasługuje na przyznanie jej złotego medalu :)