Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Bardzo pozytywnie oceniam dr. Bieńkowskiego - usuwanie zmian skórnych

Po zabiegu Warto
girl_med
girl_med
Utworzono: 5 lut 2018

O lekarzu

Bieńkowscy Clinic®
Bieńkowscy Clinic® 2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Śląskie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Bardzo pozytywnie oceniam dr. Bieńkowskiego - usuwanie zmian skórnych

Historia

Była to moja pierwsza wizyta w klinice, której nadrzędnym celem było usunięcie kilku malutkich włókniaków na twarzy i szyi. Pan dr Bieńkowski wszystko spokojnie, rzetelnie wytłumaczył odnośnie przebiegu samego zabiegu jak i omówił to co może dziać się po zabiegu i jaką stosować pielęgnację. Zasugerował jakie, w bliższej i dalszej przyszłości, mogłyby być przydatne, w moim konkretnym przypadku zabiegi. Przebieg usunięcia zmian skórnych w zasadzie bezbolesny. Co do końcowego efektu będę mogła wypowiedzieć się ostatecznie po wygojeniu. Ogólna ocena bardzo pozytywna. Nie sposób też nie wspomnieć o całym personelu kliniki, który prezentuje wysoki poziom profesjonalizmu i pełne empatij podejście do pacjenta/klienta.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.