Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Usunięcie pieprzyka na nosie

Po zabiegu
by_g730399
by_g730399
Utworzono: 2 sie 2018
Historia

Od około 4 lat mam pieprzyka na czubku nosa. Nie jest on wypukły, jest to zwykła mała brązowa kropeczka, na początku było to leciutkie przebarwienie prawie nie widoczne ale że już mi przeszkadzało postanowiłam rozjaśnić sokiem z cytryny(sposób przeczytany w internecie) i ściemniało ;/ noi jest sobie taki pieprzyk od 4 lat, zakrywam go makijazem, ale chciałabym się od niego uwolnić bo szczerze mówiąc przyprawia mnie o bardzo duże kompleksy, muszę się pilnować żeby nosem nigdzie nie dotknąć aby przypadkiem się nie odkrył, nie mówiąc już o wakacjach kiedy chciałabym wyjść bez makijażu i troszkę opalic twarz. Czy jest możliwe usunięcie? I czy pozostanie jakaś blizna? Mam 18 lat.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.