lek. med Agnieszka Nowak

lek. med Agnieszka Nowak

Brak opinii
Dodaj opinię
Dmowskiego 7/7 Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie
lek. med Agnieszka Nowak
lek. med Agnieszka Nowak
Brak opinii

Informacje

Lek. med. Agnieszka Nowak jest specjalistką z zakresu medycyny estetycznej, a także ginekologii i położnictwa. Swoich pacjentów przyjmuje w placówkach medycznych w Bielsku-Białej i Ustroniu .

Jest członkiem International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG, Międzynarodowe Towarzystwo Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii), European Society of Aesthetic Gynecology (ESAG, Europejskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej), Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Lek. med. Agnieszka Nowak jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła tam również studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej. Jest zdobywczynią wielu certyfikatów, potwierdzających odbyte kursy i szkolenia z zakresu ginekologii ogólnej i estetycznej, a także ultrasonograficznej diagnostyki prenatalnej. Swoje doświadczenie zdobywała na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą. Jest współautorką artykułów naukowych publikowanych w polskich i międzynarodowych czasopismach.

Specjalizacje

Pani doktor dzięki swojej szerokiej wiedzy i połączeniu tych specjalizacji wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takich jak mezoterapia czy też redukcja zmarszczek.

Wśród zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej znajduje się zabieg zwężenia przedsionka pochwy za pomocą nici, służących do liftingu krocza. Innym zabiegiem, któremu można się poddać, jest tak zwany O-Shot lub G-Shot, który polega na ostrzykiwaniu okolic intymnych lub punktu G, co powoduje polepszenie doznań seksualnych pacjentki. Z kolei wykorzystując kwas hialuronowy możliwe jest ostrzykiwanie i modelowanie warg sromowych.

Specjalistka wykorzystuje także HIFU – metodę opartą o uderzenie skoncentrowaną wiązką ultradźwiękową, której powoduje obkurczania tkanek pochwy a następnie ich regenerację, bez uszkodzenia śluzówki pochwy. To innowacyjna metoda, służąca między innymi terapii wysiłkowego nietrzymania moczu.

Dzięki swojej wiedzy z zakresu medycyny estetycznej, zajmuje się także kompleksową poprawą wyglądu skóry. Wśród zabiegów szczególnie polecanych znajdują się metody biorewitalizacji przy pomocy nowoczesnych stymulatorów tkankowych oraz soft lifting przy pomocy kwasu hialuronowego i preparatów o działaniu regeneracyjnym i antyoksydacyjnym.

Specjalistka wierzy, że jej działania mogą pomóc pacjentkom w sposób kompleksowy Wie, jak bardzo ważne jest utrzymanie pięknego i zdrowego wyglądu a także komfort życia intymnego i stara się, aby każde jej działanie było zgodne z oczekiwaniami pacjentek. Jest przy tym doceniana za swoją cierpliwość ,indywidualne podejście do pacjenta oraz chęć dokładnego wytłumaczenia przebiegu leczenia i każdego zabiegu.

Lokalizacja

Lek. med. Agnieszka Nowak przyjmuje swoich pacjentów na zabiegi medycyny estetycznej w kilku placówkach.

Jedną z nich jest jej Specjalistyczna praktyka lekarska, znajdująca się w Bielsku-Białej oraz Centrum Medycyny Estetycznej Szpitala św Łukasza. Druga placówka znajduje się w Ustroniu i jest to Gierek Clinic.

Każde z tych miejsc gwarantuje bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywania zabiegów. Dzięki intymnej atmosferze i wyspecjalizowanej kadrze, każda pacjentka może poczuć się tutaj swobodnie i porozmawiać o swoich problemach.

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Możliwość płatności w ratach:

 • Nie

Ukończone specjalizacje:

 • Ginekologia i położnictwo
 • Medycyna estetyczna

Członkostwo:

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników
 • Sekcja Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników
 • International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology
 • European Society of Aesthetic Gynecology

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Gabinet

Pierwsza wizyta gratis:

 • Do uzgodnienia

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.