Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

17 mar 2017 · Zaktualizowano: 27 wrz 2017

Mankietowa resekcja żołądka - 5 dni po operacji waga leci w dół!

Warto

O lekarzu

Ocena:
Mankietowa resekcja żołądka - 5 dni po operacji waga leci w dół!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Jestem bardzo zadowolna z pobytu w Klinice Chirurgii Mazan. Mialam wykonywany zabieg mankietowej resekcji zoladka w dniu 1.03.2017r. Z reka na sercu kazdemu moge polecic te Klinike. Bardzo sympatyczna obsluga a Doktor Kowalski to przemily chirurg, nigdy wczesniej takiego cieplego czlowieka nie spotkalam. Widac ze jest lekarzem z powolania oraz z wieloletnim doswiadczeniem. Obecnie mieszkam w Szkocji ale nigdy nie zrobilabym tutaj takiego zabiegu. Jestem 5 dni po operacji I czuje sie swietnie, waga leci juz w dol -7kg. Szczerze polecam a szczegolnie ludzia mieszkajacym za granica ktorzy sie wahaja . Wszystkie badania mozna zrobic na miejscu. Sympatyczny Pan kierowca zawozi nas na badania I odwozi z powrotem do Kliniki. Szczerze polecam Agnieszka

2

Komentarze (2)

Hej aga3321,<br />
jak się czujesz po upływie kilku miesięcy? Czy Twoja waga jest już stabilna czy nadal chudniesz?<br />
Jaka była cena zabiegu? Widoczna tu cena jest kompletnie niezrozumiała.<br />
Pozdrawiam
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.