Szpital św. Elżbiety Mokotowskie Centrum Medyczne

(1) 100 % poleca
Warszawa
Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne - przychodnia - szpital - ośrodek diagnostyczny. Działają w nim wydzielone ośrodki medyczne - Warszawski Ośrodek Proktologii, Warszawski Ośrodek Bariatrii, Warszawski Ośrodek Chorób Kręgosłupa, Warszawski Ośrodek Nanoknife, Warszawski Ośrodek Instytytu Mikroekologii oraz Chirurgii Plastycznej Szpitala św. Elżbiety. W warszawskim szpitalu św. Elżbiety pacjentów przyjmują specjaliści i lekarzy... (zabieg bariatryczny Warszawa)

dr n. med. Naser Dib

Brak opinii
Warszawa
Dr Naser Dib - specjalista chirurgii ogólnej, posiada II stopień specjalizacji.Od początku swojej kariery lekarskiej doktor Naser Dib zajmuje się leczeniem chorób żył. Specjalizuje się między innymi w leczeniu żylaków za pomocą metod chirurgii klasycznej, włącznie z wykorzystaniem miniflebektomii. Łączy podejście klasyczne (chirurgiczne) z technikami mniej inwazyjnymi, takimi jak laseroterapia i skleroterapia żylaków. Odbył liczne staże specjalistyczne... (operacyjne leczenie otyłości Warszawa)

Szpital Medicover

(1) 100 % poleca
Warszawa
Szpital Medicover to wielospecjalistyczna placówka medyczna, oferująca swoim pacjentom konsultacje z wieloma ekspertami, zajmującymi się między innymi chirurgią, ginekologią, urologią czy kardiologią. Kładzie także nacisk na chirurgię plastyczną i medycynę estetyczną. Szpital znajduje się w Warszawie.Szpital Medicover w zakresie chirurgii plastycznej oferuje swoim pacjentom operacje korygujące wygląd ciała. Pomiędzy nimi znalazła się plastyka... (zabieg bariatryczny Warszawa)

AG KLINIK klinika medycyny estetycznej

(3) 100 % poleca
Warszawa
AGklinik Klinika Sztuk Pięknych   AGklinik jest jedną z najdłużej działających placówek medycznych tego typu w Polsce, oferującą pełen wachlarz usług w zakresie chirurgii estetycznej oraz szeroko rozumianej medycyny estetycznej. Jako jedyni w Polsce przeprowadzamy zabiegi metodę transpozycji tkanek bez cięć, blizn i narkozy! Ta skuteczna i prosta metoda, znana i stosowana na świecie, stanowi przełom w polskiej chirurgii estetycznej... (operacja bariatryczna Warszawa)

PROMEDION Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej

Brak opinii
Warszawa
Cena od: 9.500 zł
PROMEDION to warszawska klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, która standardem i klimatem nawiązuje do najlepszych prywatnych placówek szwajcarskich. Wyróżnia ją połączenie doświadczenia i profesjonalizmu z holistycznym podejściem do pacjenta.W ofercie PROMEDION znajduje się cała gama zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ortognatycznej oraz medycyny estetycznej. Lekarze specjaliści koncentrują się przede wszystkim... (operacja zmniejszenia żołądka Warszawa)

Wyróżnione historie

Tak więc piszę na życzenie Emki i mam nadzieje,że komuś pomoże moja opinia :) Ja już wspominałem w innym wątku dotyczącym tego zabiegu mój odbył się pod okiem specjalistów w warszawskim ośrodku bariatrii przy szpitalu Św. Elżbiety w Warszawie. Mój zabieg przeprowadził doktor Krzysztof Paśnik. Leżałem w szpitalu około tygodnia. Nie ukrywam, było bardzo ciężko. Przez pierwsze 2 dni miałem podłączony cewnik, którego bardzo nie chciałem no ale cóż.... Ze względu na ból byłem początkowo skazany na pomoc zony i pielęgniarek. Nie potrafiłem nawet na toalecie sam usiąść a o ubieraniu się nie wspomnę. Przez pierwsze 2-3 dni nie jadłem i nie piłem - mogłem jedynie zamoczyć usta w wodzie a posiłkami była glukoza w kroplówce kilka razy dziennie. Dopiero na 5 dzień otrzymałem posiłek a w 7 dniu zostałem wypisany do domu. Powoli przyzwyczajałem się do jedzenia i picia w mniejszych ilościach i odpowiednich odstępach czasowych wedle zaleceń dietetycznych lekarzy. Ogólnie miesiąc czasu zajęło mi dochodzenie do siebie. Od stycznia do chwili obecnej schudłem 39kg- z tego 8kg straciłem w szpitalu po zabiegu. Przyzwyczaiłem się do nowego trybu życia i kilogramy lecą w dół co jest bardzo fajne. Moim zdaniem naprawdę było warto! Na nowo czuję , że żyję.

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (3)