M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel
M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel

M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
Al. KEN, 21, U7, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: Pon 12.00-20.00 wt-pt 9.00-20.00 sob. 9.00-15.00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1194966
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 4710880
Gabinet online: wideokonsultacje
M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel
M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel Premium
Brak opinii
Play

Odchudzanie z Allurion Balon

13 paź 2022

M-Estetica tworzy zespół doświadczonych fachowców oferujących długoterminowe rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, trychologii czy dietetyki. Działające w ramach M-Estetica Europejskie Centrum Nieinwazyjnej Bariatrii jako pierwsze w Polsce wprowadziło Program Utraty z Allurion Balon. To nieinwazyjna metoda wspomagająca odchudzanie, dedykowana dorosłym z nadwagą lub otyłością (BMI>27). Balon Allurion jest pierwszym balonem żołądkowym, który jest połykany, a kilka miesięcy później jest naturalnie wydalany. Żadna operacja, endoskopia czy znieczulenie nie są potrzebne, a wygoda, komfort i bezpieczeństwo pacjenta są najważniejszą jego zaletą.

Informacje

M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel to ośrodek znajdujący się na warszawskich Kabatach, który oferuje usługi w zakresie nowoczesnego i nieinwazyjnego leczenia nadwagi i otyłości, dietetyki, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i psychiatrii oraz kosmetologii. Zostało stworzone z potrzeby oferowania pacjentom holistycznych rozwiązań w służbie piękna i dobrego samopoczucia przez dr. Mariusza Bartyzela, specjalistę psychiatrę, certyfikowanego lekarza leczenia otyłości, lekarza medycyny estetycznej oraz Monikę Nowak Bartyzel, wieloletniego menedżera renomowanych marek kosmetycznych i estetycznych, kosmetologa, coacha odchudzania i uzależnienia od jedzenia. Oferta obejmuje zarówno zabiegi dla kobiet, jak i dla mężczyzn. 

Zespół

Zespół M-Estetica tworzą doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, chirurdzy, dietetycy i kosmetolodzy. W M-Estetica zapewniamy naszym pacjentom długoterminowe rozwiązania i programy. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, a bezpieczeństwo pacjentów i naturalne efekty zabiegów są naszym priorytetem. Dzięki wiedzy i stale podnoszonym kompetencjom zespół M-Estetica cieszy się zaufaniem pacjentów. Naszym celem jest oferowanie zabiegów skutecznych, bezbolesnych i niewymagających długiej rekonwalescencji.

Specjalizacje

W naszej ofercie pacjenci znajdą zabiegi na twarz i na ciało, a także wsparcie i pomoc w zaburzeniach nastroju, odżywiania czy uzależnianiu od jedzenia. Wśród zabiegów na twarz największym zainteresowaniem cieszą się: kompleksowe zabiegi usuwania zmarszczek, polirewitalizacja skóry, wypełniania ust, unikatowe zabiegi na okolicę oczu.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak HIFU, radiofrekwencja dotykowa czy mikroigłowa, Body Shaper wykorzystujący skuteczne połączenie masażu próżniowego, fali radiowej i podczerwieni możliwe jest skuteczne modelowanie sylwetki, wyszczuplanie i usuwanie cellulitu. Nasza ostatnia nowość EMSculptor to jedyny zabieg, który rzeźbi, buduje mięśnie i jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową.

W M-Estetica można wykonać konsultacje trychologiczne i zabiegi zapobiegające wypadaniu włosów (np. mezoterapia skóry głowy).

Dla mężczyzn proponujemy także zabiegi dopasowane do wymagań ich skóry. Panowie mogą udać się na usuwanie zmarszczek, leczenie nadpotliwości i łysienia czy budowanie mięśni w obrębie brzucha czy ud.

Jako jedyni w Polsce w M-Estetica prowadzimy unikatowy program utraty wagi z balonem ALLURION. To jedyny balon, którego założenie i usunięcie nie wymaga pobytu w szpitalu, narkozy czy endoskopii. Program prowadzony jest przez zespół specjalistów i połączony jest ze stałym monitorowaniem stanu zdrowia pacjent oraz postępów w pozbywaniu się nadmiernych kilogramów. Specjalna platforma kliniki pozwala na kontakt z pacjentami i ich wsparcie przez cały okres trwania programu oraz po jego zakończeniu. Dzięki temu i pracy z relacją z jedzeniem nasi pacjenci mogą osiągać widoczne efekty.

Lokalizacja

Klinika znajduje się w Warszawie. Aby umówić się na wizytę lub zadać pytanie, skontaktuj się z M-Estetica za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszym portalu. Możesz także skontaktować się telefonicznie. Rezerwacji można też dokonać online za pomocą systemu rezerwacyjnego dostępnego na stronie internetowej kliniki.

NIP:

 • 9541031519

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Członkostwo:

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:

Rodzaj działalności

 • Inne
 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, kosmetologia, centrum leczenia otyłosci

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2018

Filozofia zawodowa:

 • Najważniejszy jest pacjent i jego potrzeby

Personel:

 • 1-5 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • francuski
 • angielski
 • polski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Nie

Zabiegi:

 • Zabiegi odmładzajace i rewitalizujące na twarz, biostymulacja Zabiegi wyszczuplające i poprawiające sylwetkę Program leczenia nadwagi i otyłości -balon żołądkowy w tabletce

Najbardziej innowacyjne zabiegi:

 • Program leczenia otyłości i nadwagi z balonem Allurion

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

 • Leczeniu otyłości i nadwagi Holistycznych zabiegach medycyny estetycznej Operacjach powiek

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Godziny pracy:

 • pon 12.00-20.00 wt-pt 9.00-20.00 sob. 9.00-15.00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Do uzgodnienia

Cena konsultacji:

 • 150-250 zł

Możliwość konsultacji wideo:

 • Tak

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Operacje bariatryczne

Operacje bariatryczne

Program utraty wagi z balonem Elipse to unikatowe rozwiązanie dla osób z nadwagą i otyłością, które poszukują nieinwazyjnego, bezpiecznego i skutecznego wsparcia w pozbywaniu się nadmiernych kilogramów. Założenie i usunięcie balonu nie wymaga pobytu w szpitalu, interwencji chirurgicznej, narkozy czy endoskopii. Przez cały czas trwania programu pacjent pozostaje pod opieką specjalistów (lekarza, dietetyka, coacha etc.), którzy monitorują efekty odchudzania online oraz offline.
Od: 14.900 zł

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 06/02 Wtorek 07/02 Środa 08/02 Czwartek 09/02 Piątek 10/02

Zdjęcia (14)

Filmy (5)

M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (32)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!