M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel
M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel

M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
Al. KEN, 21, U7, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1194966
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 4710880
M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel
M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel Premium
Brak opinii

Informacje

M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel to ośrodek znajdujący się na warszawskich Kabatach, który oferuje usługi w zakresie leczenia otyłości, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i psychiatrii oraz kosmetologii. Zostało stworzone z potrzeby oferowania pacjentom holistycznych rozwiązań w służbie piękna i dobrego samopoczucia przez dr Mariusza Bartyzela, specjalistę psychiatrę, certyfikowanego lekarza leczenia otyłości, lekarza medycyny estetycznej oraz Monikę Nowak Bartyzel, wieloletniego menedżera renomowanych marek kosmetycznych i estetycznych, kosmetologa. Oferta obejmuje zarówno zabiegi dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zespół M-Estetica tworzą doświadczeni lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy.

W M-Estetica zapewniamy naszym pacjentom długoterminowe rozwiązania i programy. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, a bezpieczeństwo pacjentów i naturalne efekty zabiegów są naszym priorytetem. Dzięki wiedzy i stale podnoszonym kompetencjom zespół M-Estetica cieszy się zaufaniem pacjentów. Naszym celem jest oferowanie zabiegów skutecznych, bezbolesnych i niewymagających długiej rekonwalescencji.

W naszej ofercie pacjenci znajdą zabiegi na twarz i na ciało, a także wsparcie i pomoc w zaburzeniach nastroju, odżywiania czy uzależnianiu od jedzenia. Wśród zabiegów na twarz największym zainteresowaniem cieszą się: botoks, kompleksowe zabiegi usuwania zmarszczek, polirewitalizacja skóry, wypełniania ust, unikatowe zabiegi na okolicę oczu.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jak HIFU, radiofrekwencja dotykowa czy mikroigłowa, Body Shaper wykorzystujący skuteczne połączenie masażu próżniowego, fali radiowej i podczerwieni możliwe jest skuteczne modelowanie sylwetki, wyszczuplanie i usuwanie cellulitu. Nasza ostatnia nowość EMSculptor to jedyny zabieg, który rzeźbi, buduje mięśnie i jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową

W M-Estetica można wykonać konsultacje trychologiczne i zabiegi zapobiegające wypadaniu włosów (np. mezoterapia skóry głowy).

Dla mężczyzn proponujemy także zabiegi dopasowane do wymagań ich skóry. Panowie mogą udać się na usuwanie zmarszczek, leczenie nadpotliwości i łysienia czy budowanie mięśni w obrębie brzucha czy ud..

Jako jedyni w Polsce w M-Estetica prowadzimy unikatowy program utraty wagi z balonem Elipse. To jedyny balon, którego założenie i usunięcie nie wymaga pobytu w szpitalu, narkozy czy endoskopii. Program prowadzony jest przez zespól specjalistów i połączony jest ze stałym monitorowaniem stanu zdrowia pacjent oraz postępów w pozbywaniu się nadmiernych kilogramów. Specjalna platforma kliniki pozwala na kontakt z pacjentami i ich wsparcie przez cały okres trwania programu oraz po jego zakończeniu. Dzięki temu nasi pacjenci mogą osiągać widoczne efekty..

Aby umówić się na wizytę lub zadać pytanie, skontaktuj się z M-Estetica za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszym portalu. Możesz także skontaktować się telefonicznie. Rezerwacji można też dokonać online za pomocą systemu rezerwacyjnego dostępnego na stronie internetowej kliniki.

Usługi

Chirurgia plastyczna

Operacje bariatryczne

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Operacje bariatryczne

Program utraty wagi z balonem Elipse to unikatowe rozwiązanie dla osób z nadwagą i otyłością, które poszukują nieinwazyjnego, bezpiecznego i skutecznego wsparcia w pozbywaniu się nadmiernych kilogramów. Założenie i usunięcie balonu nie wymaga pobytu w szpitalu, interwencji chirurgicznej, narkozy czy endoskopii. Przez cały czas trwania programu pacjent pozostaje pod opieką specjalistów (lekarza, dietetyka, coacha etc.), którzy monitorują efekty odchudzania online oraz offline.
Od: 12.900 zł

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 27/06 Wtorek 28/06 Środa 29/06 Czwartek 30/06 Piątek 01/07

Zdjęcia (7)

Filmy (5)

M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (19)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
M-Estetica Centrum Medyczne Bartyzel udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!