Klinika Chirurgii Mazan

(54 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Brzozowa 54, Katowice, Śląskie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 5761216
Opcje płatności w ratach
Klinika Chirurgii Mazan
(54 Opinie)·100% poleca

Informacje

Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.

Klinika Chirurgii Mazan to miejsce, które powstało z pasji i potrzeby niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Na jej czele stoi lek. med. Zbigniew Mazan – chirurg ogólny i plastyczny z wieloletnim doświadczeniem, który nadal nieustannie zgłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności w zakresie nowoczesnych technik zabiegowych. W 2011 roku był odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za pomoc górnikom w grudniu 1981 r. podczas pacyfikacji kopalni „Wujek”.

Zespół

Za sukcesem placówki stoi także doskonale wykształcona kadra lekarzy. Placówka skupia wybitnych specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej i onkologicznej, medycyny estetycznej, urologii, ortopedii i ginekologii. Lekarze, mimo bardzo szerokiej wiedzy, nadal doskonalą swoje umiejętności. Uczestniczą w międzynarodowych kursach i szkoleniach. Biorą też udział w konferencjach i sympozjach naukowych, pozwalających im być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycznymi w danej dziedzinie.

Specjalizacje

Jednym z filarów działalności Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej twarzy – liftingi, korekcje nosa, powiek, uszu czy podbródka. W placówce można poddać się także plastyce brzucha, liposukcji, jak również wykonać powiększenie, zmniejszanie czy rekonstrukcję piersi. Wykwalifikowani lekarze niosą też pomoc osobom borykającym się z otyłością, wykonując zabiegi bariatryczne (resekcja żołądka, bandaż żołądka). W Klinice można również skorzystać z konsultacji psychodietetyki.

Klinika świadczy także wiele usług z zakresu medycyny estetycznej: korygowanie zmarszczek toksyną botulinową, wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego czy termolifting. Specjaliści stosują również laseroterapię lecząc przebarwienia, rozstępy oraz blizny, a także przywracając skórze odpowiednią sprężystość. Klinika jest miejscem, w którym można trwale pozbyć się niechcianego owłosienia metodą laserową.

Bezpieczeństwo i doskonałe rezultaty zabiegów gwarantuje nie tylko doświadczenie i wiedza personelu medycznego, ale również doskonałe wyposażenie kliniki. Do dyspozycji lekarzy jest blok operacyjny z nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie sprzętem posiadającym wszelkie niezbędne atesty. Klinika posiada sale pozabiegowe, w których pacjenci przebywają pod stałym dozorem personelu medycznego. W kolejnych dniach pobytu pacjenci mają do dyspozycji komfortowe pokoje z bezpłatnym dostępem do internetu. Rodziny pacjentów mogą z kolei skorzystać z wygodnych pokoi hotelowych.

Podczas zabiegów z zakresu medycyny estetycznej lekarze korzystają wyłącznie z certyfikowanych preparatów dostarczanych przez renomowane firmy. Specjaliści indywidualnie opracowują program terapii. W ten sposób mogą zapewnić pacjentom maksimum bezpieczeństwa i jednocześnie zagwarantować świetne efekty estetyczne.

Lokalizacja

Klinika Chirurgii Mazan jest położona w cichej i spokojnej dzielnicy Katowic. Nowoczesny budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji pacjentów jest duży, bezpłatny parking, znajdujący się bezpośrednio przy placówce.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Konsultacje w języku:

  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Flebologia

Zabiegi okolic intymnych

Zabiegi kosmetologiczne

Operacje bariatryczne

Opinie (54)

5.0
54 Opinie · 100% poleca
Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (37)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (62)

Filmy (2)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (2)

Specjaliści z tej kliniki

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.