Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

23 maj 2019

Doktor Mazan - satysfakcja gwarantowana - powiększenie piersi Katowice

Warto
Średnia cena: 18.000 zł

O lekarzu

Katowice
Ocena:
Doktor Mazan - satysfakcja gwarantowana - powiększenie piersi Katowice
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Dr. Mazan jest niesamowity, naprawdę słucha, by spełnić potrzeby pacjenta. Wybrał idealny rozmiar piersi. Nie za duży, nie za mały, tylko to, co pasuje do mojego ciała. Naprawdę bardzo to doceniam. Cena jedna z wyższych w Katowicach, ale to w 100% dobrze wydane pieniądze. Pani Janeczka- złota kobieta. Cały Personel na wysokim poziomie. Dr. Mazan is amazing, he really listens to you and works with you to meet your needs. He chose the perfect size. Not too big, not too small, just exactly what fit my body appreciate that more than anything.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Piersi są symetryczne

Najlepszy chirurg plastyczny na świecie! Piersi po operacji są bardzo ładne, symetryczne i co najważniejsze kraglutkie. Nic się z nimi nie dzieje a co najważniejsze, maja piękny kształt. Pan doktor, wie co robi i ma do tego rękę ! Poza tymi...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.