Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Leczenie warto
Zgłoszone przez wiewiora500. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Opinia użytkownika wiewiora500 na temat dr n. med. Mikołaj Kubasik
Powiększenie piersi Macrolane jestem super zadowolona
Jestem świeżo po operacji u dr Kubasika - powiększenie piersi. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora, jest w pełnym słowa znaczeniu profesjonalista. W klinice na ul. Obornickiej super obsługa, doktor jest miły, można uzyskać odpowiedź na każde pytanie, a wykonanie... jest naprawdę super! Polecam w 100 %
Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Niedawno miałam wykonany zabieg labioplastyki (warg sromowych mniejszych) metodą laserową. Oto moja relacja dla zainteresowanych tym zabiegiem kobiet: Zabieg odbywał się w znieczuleniu miejscowym. Zastrzyki jak to zastrzyki - nieprzyjemne, ale...
Czytaj więcej
Witam, moim problemem był przerost warg sromowych mniejszych, który bardzo mi przeszkadzał w życiu codziennym nie mogłam normalnie funkcjonować nie mówiąc o takich rzeczach jak współżycie czy chigiena intymna, oraz to jak bardzo wpływało to...
Czytaj więcej
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy