dr n. med. Mikołaj Kubasik

dr n. med. Mikołaj Kubasik

(16 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Złotowska 63, Poznań, Wielkopolskie
dr n. med. Mikołaj Kubasik
dr n. med. Mikołaj Kubasik
(16 Opinii)·100% poleca

Informacje

Lek. med. Mikołaj Kubasik jest specjalistą chirurgii plastycznej, a swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu w placówce Klinika Złotowska. 

Specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Słowińskiego, a specjalizację z chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. dr h.c. Kazimierza Kobusa.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Society of Aesthetic Plastic Surgery (IPRAS). Jest autorem i współautor prac naukowych z zakresu chirurgii plastycznej publikowanych w piśmiennictwie polskim i zagranicznym oraz przedstawianych na polskich i międzynarodowych sympozjach. Systematycznie uczestniczy w krajowych i zagranicznych sympozjach i szkoleniach ciągle doskonaląc swe umiejętności. W ponad 20-letniej karierze zawodowej dr Mikołaj Kubasik wykonał tysiące zabiegów estetycznych i rekonstrukcyjnych. Na bieżąco śledzi światowe trendy, aby zapewnić najwyższej jakości opiekę medyczną.Swoje umiejętności zawodowe poszerza uczestnicząc w licznych sympozjach, konferencjach, szkoleniach krajowych i międzynarodowych. 

Specjalizacje

Dr n. med. Mikołaj Kubasik wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii piersi (powiększanie piersi implantami i własnym tłuszczem, modelowanie i podnoszenie piersi, zmniejszanie piersi), chirurgii twarzy (korekcja powiek, lifting twarzy, lifting brwi, chirurgia nosa, implanty ust), chirurgii sylwetki (liposukcja, plastyka brzucha, lifting pachwin, lifting ramion, bodylift, powiększanie pośladków, autogenny przeszczep tkanki tłuszczowej), chirurgii mężczyzn (protezy jąder, ginekomastia), medycyny estetycznej (usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, radiofrekwencja, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego).

Lokalizacja

dr n. med. Mikołaj Kubasik przyjmuje w prywatnej klinice Klinika Złotowska w Poznaniu. 

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Międzynarodowe Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej
  • Inne:
  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (16)

5.0
16 Opinii · 100% poleca
Zmniejszenie biustu

Polecam dr. Mikołaja, w sierpniu 2022 zmniejszyłam biust, jestem bardzo zadowolona, opieka super, piersi super, ból po operacji tylko parę godzin, wypis na drugi dzień do domu. Polecam z całego serca.

Bardzo zadowolona z efektów

Historia ukończona (Zmniejszenie biustu):

Jestem bardzo zadowolona z efektow operacji. Bardzo dobry chirurg, profesjonalny, sprawny. Polecam.

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.