Dr Mikołaj Kubasik

Dr Mikołaj Kubasik

(16 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Obornicka 262, Poznań, Wielkopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Dr Mikołaj Kubasik
Dr Mikołaj Kubasik
(16 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 7201 wizyt na profilu

Doktor Mikołaj Kubasik jest specjalistą chirurgii plastycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu w klinice przy ulicy Złotowskiej.

Doktor Mikołaj Kubasik wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii piersi (powiększanie piersi implantami i własnym tłuszczem, modelowanie i podnoszenie piersi, zmniejszanie piersi), chirurgii twarzy (korekcja powiek, lifting twarzy, lifting brwi, chirurgia nosa, implanty ust PermaLip), chirurgii sylwetki (liposukcja, plastyka brzucha, lifting pachwin, lifting ramion, bodylift, powiększanie pośladków, autogenny przeszczep tkanki tłuszczowej), chirurgii mężczyzn (protezy jąder, ginekomastia), medycyny estetycznej (usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, radiofrekwencja, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego).

Starszy asystent Kliniki Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Specjalizację zdobył w Polanicy Zdroju w Klinice Chirurgii Plastycznej pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. dr h.c. Kazimierza Kobusa

Specjalista chirurgii ogólnej. Specjalizację uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej poznańskiego Uniwersytetu Medycznego pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Słowińskiego

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Od 1997 roku współpracuje z doktorem Andrzejem Bieleckim – wojewódzkim specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Swoje umiejętności zawodowe poszerza uczestnicząc w licznych sympozjach, konferencjach, szkoleniach krajowych i międzynarodowych.

Jest autorem i współautor prac naukowych z zakresu chirurgii plastycznej publikowanych w piśmiennictwie polskim i zagranicznym oraz przedstawianych na polskich i międzynarodowych sympozjach.

Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz IPRAS - The International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Aktualnie pacjentów przyjmuje w prywatnej klinice w Poznaniu przy ulicy Złotowskiej.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Międzynarodowe Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej
  • Inne:
  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Opinie (16)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Polecam dr. Mikołaja, w sierpniu 2022 zmniejszyłam biust, jestem bardzo zadowolona, opieka super, piersi super, ból po operacji tylko parę godzin, wypis na drugi dzień do domu. Polecam z całego serca.

Bardzo zadowolona z efektów

Historia ukończona (Zmniejszenie biustu):

Jestem bardzo zadowolona z efektow operacji. Bardzo dobry chirurg, profesjonalny, sprawny. Polecam.

Zobacz więcej opinii
Dr Mikołaj Kubasik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (14)

Korekcja odstajacych uszu

Jestem 3 dni po zabiegu. Zdecydowałam się na zabieg z powodów estetycznych. Ból w 3 dobie po zabiegu delikatny. Po 7 dniach będzie ściągnięcie szwów. Także na efekt końcowy trochę trzeba będzie poczekać. Sam zabieg był bezbolesny i przebiegł...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (1)

Dr Mikołaj Kubasik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!