Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Najlepsza na nastroje :)

Po zabiegu Warto
kobiecaakademiakrako
kobiecaakademiakrako
Utworzono: 30 wrz 2015
Historia

Tak bardzo się bałam...mimo znieczulenia ogarniał mnie lęk. Jak bardzo będzie bolało i jak bardzo zmieni się moja twarz. Doktor Lidia swoim anielskim uśmiechem i słowami otuchy próbowała mnie uspokoić, a na koniec dorzuciła śmieszny gadżet :) mięciutką piłeczkę do ściskania :) okazało się, że nie musiałam znęcać się nad piłeczką....zabieg po pierwsze nie był bolesny, a po drugie zaskakująco krótki. Moje policzki znów mają młodzieńczą delikatną krągłość, co jest moją ogromną radością :) Niby nikt nie jest w stanie opisać co się we mnie zmieniło, a jednak wszyscy zauważają jak promieniuję szczęściem. Drogie Panie...maleńki zastrzyk u Dr Lidii i w jej towarzystwie, to najlepsze lekarstwo na wszystkie jesienne zmienne nastroje i najlepsza terapia antydepresyjna :) Polecam i każdej życzę takiego samopoczucia jak moje :) Dziękuję Pani Lidio :)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.