Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) Kraków

Specjaliści wykonujący lifting twarzy Kraków

Operacja operacyjnego liftingu twarzy ma na celu odmłodzenie twarzy i szyi dzięki napięciu skóry oraz usunięciu zmarszczek. Podczas zabiegu chirurg plastyczny redukuje tkanki w środkowych oraz dolnych partiach twarzy i szyi oraz nacina i przesuwa powięź osłaniającą mięśnie w tych partiach, gdzie skóra utraciła sprężystość. Przed liftingiem twarzy konieczna jest konsultacja, podczas której chirurg powinien poinformować Cię o wskazaniach i przeciwskazaniach do zabiegu, o tym jak zabieg faceliftu będzie przebiegał, jakie badania należy wykonać przed operacją oraz jak wygląda okres rekonwalescencji. Podczas konsultacji zapytaj lekarza o zdjęcia przed i po dla wyobrażenia sobie możliwego efektu operacji. Doświadczony specjalista powinien odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania związane z operacyjnym liftingiem twarzy. Wybierać możesz spośród 11 lekarzy oraz 9 klinik, którzy wykonują lifting twarzyKraków. Na temat zabiegu lifting twarzy Kraków znajdziesz na Estheticon 7 opinii, niestety jeszcze nikt nie podał ceny zabiegu. Możesz być pierwszy, pomożesz innym w podjęciu decyzji o poddaniu się zabiegu liftingu twarzy i szyi.

sortuj:  znaczenie  |  najlepsza opinia
Klinika La Perla
Warszawa, Zakopane, Kraków, Józefów, Bolesławiec, Rzeszów
Odpowiada w : 98%, < 1 dnia
4.9
38 rekomendacji
Cena od
10 000 zł
Cena do
12 000 zł
Dr n. med. Kazimierz Cieślik
Chirurgia Plastyczna – Kraków
Odpowiada w : 96%, < 1 dnia
5.0
3 rekomendacji
Cena od
10 000 zł
Cena do
12 000 zł
Kolejne wyniki dla zabiegu face-lift z okolicy miasta Kraków.
dr Anna Olender
Chirurgia Plastyczna –  69 km  Katowice, Żarki Letnisko
15 lat praktyki
4.8
44 rekomendacji
Cena od
18 000 zł
Klinika Chirurgii Mazan
 69 km  Katowice
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.8
56 rekomendacji
Cena od
9 000 zł
Cena do
22 000 zł
Dr n.med. Janina Janicka-Grabowska
Chirurgia Plastyczna –  85 km  Bytom, Katowice
Odpowiada w : 98%, < 1 dnia
4.7
27 rekomendacji
Cena od
5 500 zł
Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus
Chirurgia Plastyczna –  73 km  Katowice
27 lat praktyki
Odpowiada w : 98%, < 1 dnia
4.5
28 rekomendacji
Cena od
5 000 zł
Cena do
10 000 zł
dr Zbigniew Łucki
Chirurgia Plastyczna –  64 km  Będzin
Cena od
10 000 zł
Dr n. med. Barbara Rygoł
Choroby wewnętrzne –  68 km  Katowice
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
5.0

Czy zabieg liftingu twarzy jest dla Ciebie odpowiedni?

Zabiegowi faceliftingu mogą poddać się osoby ze znacznymi oznakami starzenia się skóry. Chirurgiczny lifting twarzy dobrze sprawdza się w przypadku skóry zwiotczałej, obwisłej, która utraciła napięcie. Zabieg wygładza zmarszczki, a także przywraca twarzy pożądany owal, niwelując oznaki starzenia się skóry spowodowane oddziaływaniem grawitacji. Jeśli głównym problemem jest zwiotczenie skóry dolnej części twarzy i podwójny podbródek warto pomyśleć o liftingu podbródka. W przypadku gdy problemem jest utrata napięcia skóry na czole i opadanie skóry w okolicach brwi warto pomyśleć o liftingu czoła. Gdy oznaki starzenia się skóry nie są bardzo zaawansowane i zanim zdecydujesz się na lifting twarzy, warto zastanowić się nad zabiegami, które są mniej inwazyjne, a również przynoszą efekt odmłodzenia skóry i usunięcia zmarszczek. Są to m.in: , lifting nićmi PDO, odmładzanie z użyciem nici APTOS, czy też lifting HIFU.

Chirurg plastyczny wykonujący lifting twarzy Kraków

Przed wyborem specjalisty warto wybrać się do jednej z klinik chirurgii plastycznej Kraków i medycyny estetycznej Kraków. Podczas konsultacji należy omówić ze specjalistą oczekiwany efekt zabiegu i ustalić czy do jego osiągnięcia potrzebny będzie chirurgiczny lifting twarzy czy też zadowalające efekty przyniesie jeden z mniej inwazyjnych zabiegów odmładzających. Cena nie powinna być głównym kryterium przy wyborze chirurga plastycznego. Jeśli nie masz potrzebnej kwoty na zabieg możesz zdecydować się na finansowanie zabiegu liftingu twarzy na raty.

Specjaliści w Twojej okolicy