dr n. med. Marta Raczkowska - Muraszko specjalista chirurgii plastycznej

(26) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Cena od: 25.000 zł do 35.000 zł
Doktor Marta Raczkowska-Muraszko jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem, swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Krakowie.Doktor Raczkowska-Muraszko wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, terapii laserowej oraz medycyny estetycznej. Mogą zgłosić się do niej pacjentki, których problemem są małe lub obwisłe piersi, nadmiar i obwisła skóra na brzuchu po porodzie lub odchudzaniu, przerośnięte wargi... (face lifting Kraków)

Ujastek - Estetyka i chirurgia jednego dnia

Brak rekomendacji
Kraków
Szpital Wielospecjalistycznych Zabiegów Krótkoterminowych TOPMED w Krakowie to jeden z trzech szpitali wchodzących w skład grupy Neomedic – spółki zarządzającej centrami medycznymi na południu Polski. Grupa Neomedic to najchętniej wybierana sieć szpitali ginekologiczno-położniczych w południowej części kraju. Szpital Topmed w Krakowie specjalizuje się w zabiegach ginekologii estetycznej dla kobiet. Oferuje także specjalistyczną pomoc w zakresie... (face lifting Kraków)

lek. med. Małgorzata Keller-Skomska

(4) 100% poleca
Zabierzów
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej, członkiem najważniejszej organizacji zrzeszającej chirurgów plastyków w Polsce - Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz czynnym czlonkiem prestiżowych organizacji międzynarodowycj ISAPS oraz IPRAS. Posiadam 2 stopień specjalizacji w zakresie chirurgii plastycznej zdobyty pod kierunkiem dr n. med. Witolda Gollera.W krakowskich klinikach wykonuję zabiegi korekcyjne powiek górnych... (lifting twarzy Kraków)

Face and Body Institute

(21) 100% poleca
Kraków
Klinika Face&Body Institute znajduje się w Krakowie. Placówka specjalizuje się w nieinwazyjnych lub małoinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej. Zatrudnieni w niej wykwalifikowani specjaliści wykonują również operacje z zakresu chirurgii plastycznej, a kosmetolodzy pozwalają kompleksowo zadbać o urodę.Filarem Face&Body Institute jest medycyna estetyczna. Doświadczeni lekarze wykonują szereg małoinwazyjnych zabiegów odmładzających na twarz... (face lifting Kraków)

Dr Dominik K. Boliglowa

(33) 100% poleca
Kraków
Cena od: 13.000 zł do 18.000 zł
Lek. med. Dominik K. Boligłowa jest specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Studiował na prestiżowej uczelni w Rzymie – Katolickim Uniwersytecie Najświętszego Serca “Gemelli” (Università Cattolica Del Sacro Cuore). W 2009 roku zdał Lekarski Egzamin Państwowy ze znakomitym wynikiem. Swoich pacjentów przyjmuje w kilku klinikach w Krakowie i Nowym Targu.Lek. med. Dominik K. Boligłowa jest wybitnym specjalistą z... (face lifting Kraków)

Dr n. med. Kazimierz Cieślik

(2) 100% poleca
Kraków
Cena od: 10.000 zł do 12.000 zł
Dr n. med. Kazimierz Cieślik jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w zawodzie, dzięki czemu jest uznanym, wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery (IPRAS, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej, Plastycznej i Rekonstrukcyjnej)... (lifting twarzy Kraków)

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

(8) 100% poleca
Kraków
Cena od: 6.000 zł do 13.000 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA znajduje się w Zabierzowie oddalonym o około 10 kilometrów od Krakowa. W jej ofercie znajdziecie zarówno małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak i operacje wykonywane przez wykwalifikowanych chirurgów plastyków. Placówka specjalizuje się także w leczeniu żylaków oraz w zabiegach z zakresu chirurgii urologicznej.Wśród zabiegów wykonywanych w klinice dużą popularność zyskują operacje... (lifting twarzy Kraków)

UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

Brak rekomendacji
Kraków
Uniestetica wraz z centrum medycznym Unimedica i kardiologicznym Unicardia tworzą zespół specjalistycznych placówek medycznych, znajdujących się w Krakowie. Klinika oferuja nieinwazyjne i minimalnie inwazyjne zabiegi medycyny i dermatologii estetycznej a także pełną gamę zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.W małopolskim Centrum Chirurgii Plastycznej i Rekonsutrukcyjnej Uniestetica możecie poprawić defekty zarówno twarzy jak i ciała... (face lifting Kraków)

Lek. med. Artur Zawisz

(4) 100% poleca
Kraków
Cena od: 10.000 zł do 14.000 zł
Dr Artur Zawisz jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim stażem, swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej, które przeprowadza we własnym prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej w Krakowie. W naszej Klinice wykonujemy zabiegi korekcji nosa przeprowadzane z powodu nieprawidłowej budowy lub zaburzeń oddychania, korekcje odstających małżowin usznych, powiększania piersi implantami, zmniejszania... (face lifting Kraków)

dr n. med. Grzegorz Mocny

Brak rekomendacji
Kraków
Doktor Grzegorz Mocny dyplom lekarza uzyskał w roku 1993 na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1993 do1995 pracował w warszawskiej Klinice Chirurgii i Kardiochirurgii Dziecięcej, a w latach 1995-2017 jako starszy asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej UJCM w Krakowie. I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej uzyskał w 1998 roku, a II stopień w 2003 roku pod kierunkiem prof. Tadeusza Popieli. W 2015 roku uzyskał tytuł specjalisty... (face lifting Kraków)

dr n. med. Aldona Stachura

(13) 100% poleca
Warszawa
Dr n. med. Aldona Stachura jest chirurgiem plastycznym, estetycznym i rekonstrukcyjnym. Może poszczycić się ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest laureatką nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za cykl prac naukowych. Z Kliniką La Perla jest związana od 2012 roku. Będąc wybitnym specjalistą z dziedziny chirurgii plastycznej, dr n. med. Aldona Stachura stała się współzałożycielem fundacji leczenia... (face lifting Kraków)

ART CLINIQUE Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

(3) 100% poleca
Kraków
Cena od: 12.000 zł do 18.000 zł
Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ART CLINIQE jest placówką medyczną znajdującą się w Krakowie, w odległości około 5 km od ścisłego centrum miasta. Klinika specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i piersi oraz małoinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej. W jej ofercie można również znaleźć zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.Filarem ART CLINIQE jest chirurgia plastyczna twarzy i ciała. W klinice... (face lifting Kraków)

lek. med. Robert Małek

(1) 100% poleca
Kraków
Cena od: 10.000 zł
Lek. med. Robert Małek jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz zabiegach korekcyjnych w obrębie twarzy. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Pracuje na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. Pacjentów przyjmuje również w prywatnym Centrum Chirurgii Plastycznej Estetika Nova w Krakowie.Znakomity... (face lifting Kraków)

lek.med. Alex Alli-Balogun

Brak rekomendacji
Kraków
Lek. med. Alex Alli-Balogun jest chirurgiem ogólnym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach modelujących sylwetkę. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP). Pracuje w krakowskim Centrum Medycznym Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii SCM Estetic, działającym przy Centrum Medycznym SCM Clinic. Zawodowo jest też związany ze Szpitalem Bonifratrów w Katowicach.Znakomity ekspert w zakresie małoinwazyjnych... (lifting twarzy Kraków)

dr Marek Ciesiński

(25) 100% poleca
Kraków
Cena od: 8.000 zł
   Doktor Marek Cieśiński - specjalista chirurgii plastycznejDoktor Marek Ciesiński w swojej praktyce wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, wykonuje między innymi zabiegi liftingu twarzy, korekcji powiek (górnych i dolnych), korekty nosa, korekty odstających uszu, plastyki łydek, plastyki pośladków, plastyki piersi (powiększanie, modelowanie, zmniejszanie), korekcji warg sromowych, korekcji bródki. Obok zabiegów chirurgii... (lifting twarzy Kraków)

Szpital Św. Rafała

Brak rekomendacji
Kraków
 Szpital Św. Rafała znajduje się w Krakowie i jest innowacyjną, komfortową placówką medyczną, należącą do Grupy Scanmed. Zapewnia swoim pacjentom kompleksowe usługi z zakresu leczenia szpitalnego, poradni specjalistycznych czy oddziału chirurgii jednego dnia. Szczególny nacisk kładzie między innymi na chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną, a także na chirurgię barku i ręki.Szpital Św. Rafała to placówka, oferująca szeroki wachlarz usług... (lifting twarzy Kraków)

ConsensusMED Instytut Piękna dr Jasiewicz

(15) 100% poleca
Kraków
Działamy od 1999 roku, jesteśmy pierwszym centrum medycyny estetycznej i laserowej w Krakowie  Laureat Godła Jakości w kategorii MEDYCYNA ESTETYCZNA ROKU 2014 oraz MEDYCYNA ESTETYCZNA ROKU 2015 Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Perły Medycyny 2008” Laureat plebiscytu Imperium Urody w kategorii Najlepszy Gabinet Medycyny Estetycznej 2015 Ambasador Marki Restylane Organizator METAMORFOZY.COM "Matki i Córki Historia Piękna" Nasze wyjątkowe... (face lifting Kraków)

Klinika Femina

(4) 100% poleca
Kraków
Szpital Femina został otwarty w 2016 roku, jest kontynuacją istniejącej już od roku 1993 kliniki Femina, która była jednym z pierwszych prywatnych ośrodków położniczo-ginekologicznych w Polsce. Utworzona została przez dr med. Ryszarda Jankowskiego i od początku swojego istnienia oferuje swoim pacjentom usługi medyczne, diagnostykę i terapię najwyższej jakości. W krakowskim szpitalu Femina pacjentami opiekują sie specjaliści na następujących oddziałach:... (lifting twarzy Kraków)

Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech

(4) 100% poleca
Kraków
Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech jest specjalistką z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU), a także Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego (PTCH). Pacjentów zaprasza na konsultacje do Face and Body Institute w Krakowie.Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech specjalizuje się w operacjach i zabiegach, które pomagają odzyskać pacjentom zdrowy, młody wygląd. Wśród nich wymienić można... (face lifting Kraków)

Klinika La Perla

(20) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 10.000 zł do 12.000 zł
La Perla (Perła) to sieć klinik medycyny estetycznej, jak również ginekologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Posiada aż 10 placówek w Polsce, m.in. pięć siedzib w Warszawie, a do tego w Krakowie, Bolesławcu, Józefowie, Sosnówce i Rzeszowie.Klinika La Perla oferuje zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają one na celu odmłodzenie oraz poprawę ich wyglądu w taki sposób, aby każdy pacjent uzyskał wymarzony cel, jakim jest... (lifting twarzy Kraków)

Raciborskie Centrum Medyczne

(6) 100% poleca
Racibórz
Cena od: 11.000 zł
Raciborskie Centrum Medyczne jest nowoczesną placówką medyczną, która oferuje swoim pacjentom najwyższej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kardiologii, chirurgii naczyniowej oraz radiologii. Dowodem na wysoką jakość usług świadczonych przez RCM jest certyfikat ISO 9001. Klinika szczyci się udziałem w ogólnopolskim programie telemedycyny ratunkowej Lifenet.Lekarze w Raciborskim Centrum Medycznym wykonują najbardziej... (lifting twarzy Kraków)

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

(12) 100% poleca
Kraków
Cena od: 13.000 zł do 18.000 zł
Dr n. med. Rafał Pabiańczyk to jeden z najbardziej renomowanych chirurgów plastycznych w kraju. Zawodowo i akademicko związany z Krakowem. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu operacji chirurgii plastycznej, zwłaszcza okolic twarzy i piersi. Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi liftingu twarzy, modelowanie, korekcję i rekonstrukcję piersi. Ponadto... (face lifting Kraków)

Estetika Nova Prywatna Placówka Chirurgii Plastycznej

(2) 100% poleca
Kraków
Cena od: 6.500 zł do 12.000 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej Estetika Nova jest prywatnym ośrodkiem medycznym specjalizującym się w zabiegach z dziedzin chirurgii plastycznej i estetycznej, urologii i laryngologii dziecięcej. Klinika spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. To nowoczesna placówka położona na obrzeżach miasta Krakowa. Zabiegi wykonywane są przez specjalistów chirurgii plastycznej i estetycznej. W gabinecie zatrudniony jest wysoko wykwalifikowany personel... (lifting twarzy Kraków)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Mogę śmiało polecić, bo widziałam efekt u mamy(57)! Nieco już obwiśnięta skóra stała się napięta i zupełnie zmienił się kształt twarzy. Mama wygląda młodziej ale nie ma efektu maski. Zabieg robiła w La Perli na Łowickiej dr Stachury. Ponoć otwarta i zabawna kobieta. No i jak to mama stwierdziła superprofesjonalistka!

Jestem 2 tygodnie po zabiegu ból nadal bardzo silny,mam problemy z żuciem pokarmów,na bokach nie da się spać....efektów niestety nie widzę,chomiki jak były tak są,bruzdy nosowo-wargowe też się nie zmniejszyły.

Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (18)