Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech

Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Starowiślna 4/1, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech
Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 1407 wizyt na profilu

Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech jest specjalistką z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU), a także Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego (PTCH). Pacjentów zaprasza na konsultacje do Face and Body Institute w Krakowie.

Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech specjalizuje się w operacjach i zabiegach, które pomagają odzyskać pacjentom zdrowy, młody wygląd. Wśród nich wymienić można między innymi laseroterapię, pozwalającą na usuwanie blizn, rozstępów przebarwień i zmian chorobowych. Specjalistka zajmuje się także dermatochirurgią, usuwając dzięki niej zmiany skórne, takie jak brodawki, włókniaki czy znamiona.

Ekspertka oferuje swoim pacjentom również kompleksowe zabiegi odmładzające, wśród których znalazło się wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym lub botoksem, wolumetria, lifting twarzy czy mezoterapia. Na uwagę zasługuje sobie także terapia osoczem bogatopłytkowym, stymulująca skórę do samodzielnej regeneracji.

Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech prowadzi także liposukcję i usuwanie cellulitu.

Specjalistka kieruje się w swojej pracy przede wszystkim dobrem pacjenta. Cechuje ją życzliwość i nastawienie na wzajemną współpracę, zarówno podczas konsultacji, jak również w trakcie zabiegów. Ekspertka ma holistyczne i profesjonalne podejście do każdej osoby, dlatego szuka całościowych rozwiązań, poprawiających stan zdrowia pacjentów.

Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech przyjmuje w Face and Body Institute w Krakowie. Jest to nowoczesna placówka medyczna, w której pracuje wykwalifikowana kadra, dbająca nie tylko o zdrowie pacjenta, ale również o jego bezpieczeństwo i komfort. Wyposażona została w najwyższej jakości sprzęt medyczny, służący do diagnostyki, przeprowadzania zabiegów i operacji.

Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie zdobywała między innymi w Niemczech i w Wielkiej Brytanii, uczestniczyła także w kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Swoją wiedzę w zakresie chirurgii ogólnej uzyskała, pracując między innymi w Szpitalu w Gliwicach i Pyskowicach na Oddziale Chirurgii Ogólnej. Prowadzi także praktykę lekarską w Tarnowskich Górach, gdzie zajmuje się badaniami USG.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne PTU
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne PTU

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Usunięcie brodawki na twarzy

Historia ukończona (Usuwanie znamion):

Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor ma odpowiednie podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Sam zabieg był bezbolesny, szwów prawie nie widać ... Na wizytę kontrolną szłam z radością i bez stresu. Usunięcie szwów nic nie bo...Czytaj więcej

Pani Doktor Klaudia jest doskonałym specjalistą

Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (3)

Zdjęcia (4)

Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (31)

Odstające pieprzyki na plecach.
Odpowiedź specjalisty · 16 lut 2014

Witam Panią serdecznie,

Zapraszam Panią do przesłania zdjęć - łatwiej będzie mi Panią "przygotować". Jestem chirurgiem, doświadczonym i wyedukowanym w diagnozstyce znamion skórnych. Okres "bezruchu" będzie wynikał z umiejscowania znamion...

Czytaj więcej
Opadnieta jedna brew
Odpowiedź specjalisty · 5 lut 2014

Witam serdecznie,

przy niedużej asymetrii mamy kilka mozliwości: umiejętnie podany botox czy tzw nici hialuronowe. Wszystko zalezy od wielkości asymetrii, jakości skóry, ilości podściółki tłuszczowej etc.? Prosiłabym o wstepne zdjęcia -...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Miejsca pracy

Face and Body Institute

Face and Body Institute

Lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!